Juice Wrld، Olivia Rodrigo و emo wave جدید

[ad_1]

آهر کسی که دوران نوجوانی خود را گذرانده است سال گذشته در یک سویشرت کلاهدار مشکی، طعمه خوبی برای جلب توجه در قالب پدیده TikTok که به عنوان تست ایمو emo شناخته می شود، ارائه شد. در آن، کاربران به گزیده ای از آهنگ های هنرمندانی مانند پانیک گوش می دادند! در دیسکو و پارامور تا ببینید چند آهنگ را تشخیص داده اند. اگر هشت تا 10 آهنگ را اجرا کرده اید، گواهی emo دارید. اگر بیشتر از آن دریافت کردید، تبریک می گویم – شما “شکسته” شدید.

این میم اکنون نشانه‌ای از آنچه در موسیقی پاپ در سال 2021 توسعه خواهد یافت، به نظر می‌رسد، زمانی که بسیاری از نوازندگان برتر لمسی از emo داشتند – برچسبی که از صحنه پانک دهه 80 تکامل یافت، اما شروع به پوشاندن انواع موسیقی عذاب‌آور کرد خط چشم را محو کنید اولیویا رودریگو جداولی را با به‌روزرسانی به Paramore، “Good 4 U” فرستاد. اولین آلبوم Lil Nas X رپ رنگارنگ او را با سافت راک جعل کرد. طرفداران TikTok و ستاره های سابق کودکان در پاپ پانک خشمگین با تراویس بارکر افسانه Blink-182 همکاری کردند. خواننده / خواننده رپ استرالیایی، The Kid Laroi، تازه وارد به موفقیت سال، در راه رسیدن به شماره 1 ناله و ناله کرد. تابلو تبلیغاتی 100 داغ.

مردم ده ها سال است که در مورد چیست بحث می کنند ایمو این واقعاً معنی دارد، و موج 2021 ممکن است به نظر برسد که کلمه را به ناهماهنگی تعاریف کشانده است. یادداشت های خوانندگی رودریگو چندان شبیه گوت های لیل هادی نیست و چندان شبیه گروه های ایموی متعارف مانند The Get Up Kids نیست. تا حدی، موج جدید فقط تاج گذاری خرده فرهنگ های موسیقی فردی است که سال ها در فضای مجازی در حال جوشیدن هستند. تا حدودی منعکس کننده نوستالژی دهه 2000 است (لینکین پارک آن را به نسخه ای از تست ایمو تبدیل کرد، اگرچه، همانطور که هرکسی که سال های جورج دبلیو بوش را به خاطر می آورد، می داند، این فلز جدید است). اما این روند همچنین دوران ما را به روش های ریشه ای منعکس می کند. ایمو فقط موسیقی غم نیست – موسیقی تغییر، ناامنی و روابط ناامیدانه و شادی آور است.

اگر یک عامل وجود داشته باشد که چیزی را که ایمو نامیده می شود متحد می کند، آن صدا است. اگرچه موسیقی پاپ در دهه گذشته فاقد خوانندگی آسیب پذیر نبوده است، اما معمولاً به شکل R&B Silk (The Weeknd، Drake، SZA) یا “Indie Girl” (لرد، هالسی، الی گولدینگ) آمده است. اما بسیاری از ستارگان سال گذشته به گونه ای آواز خواندند که یادآور پانک راک است. لحن آنها تکه تکه بود تا صاف. آنها در اطراف آواز می خواندند، نه همیشه منظم بر روی نت ملودی های خود. طغیان هجاها متناوب با فریادهای طولانی که به طرز چشمگیری، بد، از ارتفاع به اعماق و عقب می لغزیدند. خواندن emo اساساً مردد است.

همچنین به معنای متصل بودن است. در کتاب خود در سال 2003 هیچ چیز حس خوبی ندارد: پانک راک، نوجوانان و ایمواندی گرینوالد استدلال می کند که “ایمو یک ژانر نیست” بلکه “ارتباط ویژه ای بین یک طرفدار و یک گروه است – میل به تبدیل مونولوگ به دیالوگ” که منعکس کننده نوع خاصی از اشتیاق نوجوانان، نیاز عاشقانه و در نهایت خود محوری است. درک اندازه جهان در رابطه با شماکتاب او ساکنان جوان حومه شهر را تجزیه و تحلیل می کند که گروه های محبوبی مانند داشبورد اعتراف را می پرستیدند، و در زمانی نوشته شده بود که اینترنت شروع به اجازه دادن به تعامل گسترده ای می کرد که امروزه طرفداران موسیقی را تعریف می کند.

تماشای همگام‌سازی لب‌های TikTokers، دوتایی و ریمیکس آهنگ‌های مورد علاقه‌شان واضح است که چرا ایمو emo می‌تواند در حال حاضر عالی باشد: شناسایی بیش از حد با یک آهنگ زمانی که آواز خواندن تا حدی به تأثیر بر لحن خاص صدا بستگی دارد، آسان است. زمانی که متون ملموس، خود محور، سینمایی و انسانی باشند نیز آسان است. در حالی که رودریگو اوایل سال جاری با گواهینامه رانندگی به نمودارها هجوم آورد، داستانی درباره دلشکستگی یک نوجوان در ارتباط با جاده، شنوندگان با اشعار مانند Mad Libs رفتار کردند و کلمات خود را بدون تغییر ذره ای از محتوای احساسی اضافه کردند. طیف وسیعی از سبک‌های موسیقی، که اخیراً ایمو نامیده می‌شود، همچنین تأیید می‌کند که این اصطلاح نه چندان درباره ژانر که در مورد حساسیت است – سبکی که در اقتصاد استریم به خوبی بازی می‌کند، جایی که به نظر می‌رسد پاپ به طور فزاینده‌ای نه تنها بر اساس محبوبیت، بلکه از طریق آن تعریف می‌شود. اشتیاق شنونده

تیشوخی تست ایمو که ACE به معنای “شکستن” معنایی تلخ و شیوا دارد. به کارنامه رپر جویس ورلد نگاه کنید، که در سن 21 سالگی بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر در دسامبر 2019 درگذشت. تا زمان مرگش، او سوپراستار جنبش به اصطلاح SoundCloud-rap، که شامل ایموها نیز می شد، می شد. رپرهای Lil Peep و XXXtentacion، هر دو نیز بر اثر مرگ زودرس درگذشتند. رپ SoundCloud مهمترین پیشروی این لحظه emo-pop کنونی است، و کاوش در موسیقی آن به معنای بمباران شدن با مناظر غم انگیز و غم انگیز از شکنجه عاطفی شدید است.

آلبوم جدید Juice Wrld پس از مرگ (با شیاطین مبارزه کنید) و یک مستند HBOJuice Wrld: Into the Abyss) واقعیت مبارزاتی را نشان می دهد که بیشتر بر پاپ معاصر تأکید دارد. که در در پرتگاهتامی اولیور، کارگردان، تورهای فراوان و فیلم‌های استودیویی را با هم ترکیب می‌کند که جراد آنتونی هیگینز رپر متولد شده را به‌عنوان دانش‌آموزی روشن‌بین نشان می‌دهد که کم و بیش مدام رپ می‌زند. ملودی های زیبا و نشاط آور در سر جویس ورلد به راحتی مانند اشعار شوم و اشک آور مرگ و ناامیدی ظاهر شد. علاوه بر این، به نظر می‌رسید که او دائماً و آشکارا مواد مخدر مصرف می‌کرد – به‌طور بدون چربی، پودرهایی را بو می‌نوشید – دقیقاً همان کاری که آهنگ‌هایش می‌گفتند.

داستان پر از هنرمندانی است که با اعتیاد مواجه شده‌اند، اما چیزی شوم در زمان در شیاطینی وجود دارد که Juice Wrld با آنها روبرو می‌شود. در یک در پرتگاه صحنه، در یک زمین بازی کثیف که در آن جویس ورلد برای سرگرمی با اسلحه تیراندازی می کند، او به دوربین می گوید که سفر مواد مخدر او با معالجه ADD در کلاس پنجم شروع شد (“این مزخرفات به من احساس خوبی نمی داد، مثل اینکه، باید بنویسم کتاب در این مورد.) داروهای انتخابی او در مراحل بعدی زندگی، مواد افیونی مانند اکسی کدون بود. او در مصاحبه‌ها به صراحت درباره اضطراب، افسردگی و انگی صحبت می‌کرد که مبارزه با این چیزها را دشوار می‌کند. تصادفی نیست که چنین اعتیادها و نابسامانی هایی در سطح آهنگ های او دیده می شد که در کشوری که دچار اعتیاد و بحران سلامت روانی بود، به محبوبیت تبدیل شد.

یک حس واقعی درد نیز توسط مستقیم ترین جانشین جویس ورلد، The Kid Laroi، منتشر می شود که، به عنوان در پرتگاه به اطلاع بینندگان، در همان پرواز خصوصی بود که جویس ورلد تشنج مرگبار خود را دریافت کرد. نسخه چندگانه نوجوان 18 ساله استرالیایی عشق لعنتی او از فریاد خود به سبک کرت کوبین برای ارائه متون واضح در مورد خائنان سابق استفاده می کند. اما او همچنین از مرد جوانی در فقر تعریف کرد و اشاره کرد که مادرش مواد مخدر مصرف می کرد. به عنوان یک نوجوان مو بور که موفقیت های بزرگش شامل همکاری با جاستین بیبر و مایلی سایرس است، لاروی گاهی اوقات به عنوان یک معشوقه معرفی می شود که توسط صنعت موسیقی به عنوان رقیب میراث جویس ورلد و لیل پیپ شناخته می شود، اما در هر صورت. . نشانه روزگاری است که مخاطب هوس چنین صدای خشنی را دارد.

عبارت ایمو نباید برای ساده کردن آخرین روندها استفاده شود: لاروی به صراحت از گرانج و هیپ هاپ استفاده می کند. رودریگو، نوشته تیلور سویفت؛ Juice Wrld، از رپرهای میکس. اما صدای لرزان هر هنرمندی آسیب‌پذیری را به یک مهمانی مشارکتی تبدیل می‌کند که کمتر با ارتعاشات بد متحد می‌شود تا سرگیجه ناشی از آشفتگی زندگی. بر با شیاطین مبارزه کنید، آهنگ اختصاصی یک سرود سرنوشت ساز به نام Rockstar in His Prime است. همانطور که Juice Wrld با نفسی غمگین می خواند، “I’m a rock star in my prime”، یک افکت Auto-Tune مانند او را بالاتر و بالاتر می برد. آیا باید تعجب آور باشد که بسیاری از قدرتمندترین موسیقی پاپ این دوره در مورد پیش بینی اما به طور موقت اجتناب از سقوط است؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat