قاضی می گوید: در پایین دست قربانیان هاروی حق ندارد به ‘کامل کنترل سیل’

یک قاضی فدرال حکم که جاری شدن سیل از خانه و کسب و کار پایین دست دو لشکر مخازن در طول طوفان هاروی یک اقدام خدا نه یک شکست انسان است برخورد یک ضربه به هزاران نفر تحت تاثیر 2017 طوفان.

“این است که خسته کننده و ناامید کننده برای کسانی که نهفته بودند” گفت: شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو. “برای بیش از دو سال این بازماندگان شده اند در انتظار برای برخی از صورت ظاهر از جبران خسارت از دولت فدرال برای غم آنها تحمل کرده اید.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: قاضی می نویسد: “از جمله آخرین رویداد رخ داده در طول زندگی عیسی مسیح!’

ایالات متحده قاضی لورن A. Smith اخراج پایین دعاوی آشکار در روز سه شنبه گفت: صاحبان املاک تا به حال هیچ زمینه ای به شکایت دولت برای inundating زمین های خود را در یک سیل طبقه بندی شده به عنوان یک بار-در-2,000-سال رویداد که بدان معنی است که او نوشت: “از جمله آخرین رویداد رخ داده در طول زندگی عیسی مسیح!” یکی دیگر قاضی از همان دادگاه در پاییز گذشته که سپاه مهندسان ارتش بود در قبال آسیب های ناشی از به هزاران نفر از صاحبان اموال از آب است که حمایت بالای Addicks و بارکر سدها.

 Photo: Ken Ellis/Staff

عکس: Ken الیس/کارکنان

اسمیت گفت: شاکیان نیست حق تحت تگزاس یا قانون فدرال “کامل کنترل سیل.”

وکلا برای پایین دست مشتریان به نام حاکم “خبر بد” و گفت که آنها “نا امید” با قاضی به نتیجه گیری.

“ما به شدت به مخالفت با این حکم” آنها نوشت: در انتشار اخبار. آنها گفتند که اسمیت تا به حال در تضاد دیگری قاضی یافته است که دولت در قبال صدمه به اموال بالادست از دو سد.

“قاضی اسمیت حاکم است و همچنین بر خلاف دیگر مورد سوابق یا از دادگاه عالی یا دادگاه فدرال ادعای” وکلا از McGehee چانگ Landgraf, Feiler گفت. آنها با توجه به درخواست تجدید نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>