قاضی رد درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ برای به تاخیر انداختن صدور حکم شنیدن

واشنگتن – صدور حکم راجر سنگ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و دوست برای حرکت رو به جلو در این هفته با وجود درخواست از سنگ وکلای مدافع به تاخیر شنوایی در انتظار یک درخواست برای یک محاکمه جدید.

سنگ وکلای خواسته برای یک محاکمه جدید در هفته گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متهم یکی از داورانش از “قابل توجهی دارد.” در طول یک مختصر شنوایی شنبه, سنگ وکلای خواست ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون برای به تاخیر انداختن صدور حکم, برنامه ریزی برای پنجشنبه این استدلال که این حرکت برای یک محاکمه جدید باید اول حل و فصل شود.

اما جکسون گفت: به تأخیر انداختن صدور حکم “خواهد بود نه چیز محتاطانه به انجام” تحت شرایطی. هر سنگ این جمله معلوم می شود نمی خواهد اثر را تا پس از حرکت برای یک محاکمه جدید است که حل و فصل جکسون گفت.

دستیار آمریکا وکیل جان Crabb جونیور گفت: صدور حکم باید حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده گفت: قاضی را فراهم کرده است حمایت کافی را به مطمئن شوید که سنگ حقوق نیست نقض شده است.

سنگ 67 بود مجرم در ماه نوامبر از دروغ گفتن به خانه کمیته اطلاعات و مانع بررسی آن به روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او همچنین از محکوم شد تهدید بالقوه کنگره شاهد.

روز سه شنبه جلسه پس از ستیز هفته برای وزارت دادگستری به عنوان دادستان کل ویلیام بر چهره اتهامات سیاسی دخالت در پرونده های جنایی است که به رئیس جمهور.

هفته گذشته وزارت دادگستری مداخله برای کاهش آن جمله توصیه برای سنگ رئیس جمهور دوست دیرین و متحد. مداخله آمد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به انتقاد از جمله توصیه باعث داد و بیداد.

چهار حرفه دادستان که تا به حال توصیه می شود که سنگ بود محکوم به هفت تا نه سال را در زندان و خارج از مورد در آشکار کردند. یکی از استعفا از وزارت دادگستری. دموکرات ها به نام Barr به شهادت قبل از کنگره و بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری کارکنان امضای نامه ای خواستار بر استعفای.

سنگ حکم: چهار حرفه دادستان هستند و هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم. در اینجا چگونه آنها آمد تا با سفت حکم برای راجر سنگ.

DOJ فارغ التحصیلان: بیش از 2000 سابق DOJ کارکنان تماس برای دادستان کل بر استعفای

ایالات متحده منطقه قاضی بریل هاول قاضی در دادگاه فدرال در واشنگتن با صدور بیانیه ای گفت: “انتقاد عمومی و یا فشار یک عامل نیست” در چه قضات تصمیم جملات.

نادر اظهار نظر عمومی در آمد پس از رئيس جمهور حمله آمریکا در منطقه قاضی امی برمن جکسون که ریاست سنگ مورد.

“قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه” هاول گفت.

و فدرال قضات انجمن یک گروه از بیش از 1000 فدرال حقوقدانان خواستار جلسه اضطراری برای رسیدگی به نگرانی در مورد دخالت وزارت دادگستری رهبری و مغلوب ساختن پیشی جستن در حساس سیاسی موارد است.

این حرکت برای یک محاکمه جدید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد یک زن است که نشان داد در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال بوده است forewoman از داوران که به اعدام محکوم شده سنگ.

“در حال حاضر به نظر می رسد مانند ميدان فرد در هیئت منصفه در Roger سنگ مورد معنیداری تعصب ناروا” گفت: هفته گذشته با اشاره به Tomeka هارت سابق عضو هیئت مدیره مدرسه در ممفیس که پس از فرار در مقدماتی حزب دموکرات برای تنسی 9th کنگره منطقه. هارت نوشته بود یک Facebook پست دفاع حرفه ای دادستان.

مدافع-in-chief: با DOJ مداخله در Roger سنگ مورد ویلیام بر سمان نقش خود را به عنوان برگ برنده مدافع-in-chief

سنگ قبلا خواسته برای یک محاکمه جدید بر اساس اتهام تعصب از دیگر داور یک وکیل مالیاتی. سنگ وکلا ادعا کرد که داور مغرضانه بود چرا که او و یا او با وزارت دادگستری, وکلا در رسیدگی به پرونده های مالیاتی موارد است. قاضی رد حرکت است.

در استدلال برای هفت به نه سال حبس برای سنگ حرفه ای دادستان گفت که او مرتکب “مستقیم و بی پروایی نشان دادن حمله به حکومت قانون” با دروغ گفتن به کنگره و مانع فدرال بررسی است.

دادستان مشخص رفتار که آنها به عنوان عوامل تشدید: تهدید به آسیب بالقوه کنگره شاهد محروم کردن خانه کمیته اطلاعات از اسناد و مدارک مهم و مورد نیاز خود را در روسیه بررسی ارتکاب جرم که میرسد ماه ارسال یک Instagram تصویر از ریاست قاضی با یک تفنگ را کش در کنار او سر و بارها و بارها نقض او را به صحبت علنی در مورد این مورد.

در تجدید نظر صدور حکم تفاهم نامه وزارت دادگستری گفت: توصیه می شود مجازات “مناسب نخواهد بود” برای سنگ. Crabb که در زمان بیش از این مورد توصیه نیست یک حکم خاص هر چند او پیشنهاد کرد سه تا چهار سال خواهد بود بیشتر در خط با انسداد موارد است.

سنگ وکلای مدافع استدلال صدور حکم راهنما برای اولین بار مجرمین محکوم به همان جنایاتی است که 15 تا 21 ماه است. از آنها خواسته است که سنگ بود محکوم به مشروط شدن.

کمک: Kevin Johnson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>