قاضی حاضر به منظور هوستون شهردار سیلوستر ترنر اجازه می دهد تا تگزاس جمهوریخواه

به روز شده

هوستون (AP) — دولت قاضی در روز پنج شنبه کاهش یافته است به معکوس هوستون تصمیم به لغو تگزاس کنوانسیون حزب جمهوری خواه در شخص حوادث به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

قاضی لری Weiman را رد کرده و دولت عربستان درخواست برای سفارش ضابط موقت یک روز پس از هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: هفته آینده جمع آوری نمی تواند ادامه در مرکز شهر مرکز کنوانسیون. ترنر دموکرات را رد کرده است هر گونه انگیزه های سیاسی در لغو و گفت: این ماده از امنیت عمومی.

پس از ستیز دو ساعت جلسه Weiman گفت که او نگران بود در مورد هوستون بیمارستان گزارش آنها بیش از حد به طور منظم خود را فشرده-مراقبت از ظرفیت به عنوان coronavirus موارد و مرگ و میر باید رسید در دولت است. ورود در هفته آینده به عنوان بسیاری از 6,000 نمایندگان از سراسر تگزاس می تواند وضعیت را بدتر کند او اشاره کرد.

وکلای دولت واکنش نشان داد آنها به طرح درخواست فایل.

این تصمیم قاضی پنج شنبه آمد و به دولت گزارش شده بیش از 100 مرگ و میر در یک روز برای اولین بار ساخت این مرگبارترین هفته از این بیماری همه گیر در آنچه که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از ویروس داغ مناطق. هوستون در خاص تبدیل به یک نقطه داغ با بیمارستان بزرگ و بیش از پایگاه خود ظرفیت با توجه به هجوم COVID-19 بيمار.

تگزاس انجمن پزشکی انصراف خود را حمایت از دولت جمهوریخواه و خواسته برگزارکنندگان به انصراف از فرد گرفته است.

اما دولت جمهوری خواه صندلی جیمز دیکی اصرار داشت که سازمان می تواند در برگزاری این رویداد با خیال راحت. قبل از ترنر لغو کنوانسیون Dickey و گفت: برنامه ریزی شده بود به موسسه روزانه دما اسکن ارائه ماسک و نصب ایستگاه های ضد عفونی کننده دست.

این گروه طرح دعوی در دادگاه واصل صبح روز پنج شنبه متهم ترنر از تبعیض علیه کنوانسیون با توجه به یک “دیدگاه ایدئولوژیک.” دوم دادخواست توسط گروهی از جمهوری خواهان متهم ترنر از رکوع به “COVID-19 هیستری.”

هر دو پرونده متهم ترنر از اعمال استانداردهای سخت تر در کنوانسیون نسبت به او در 2 ژوئن در اعتراض پس از مرگ جورج فلوید هوستون بومی است. دهها هزار نفر از مردم از جمله ترنر با حضور کردند.

دولت به طرح دعوی شامل عکس ها از بسته بندی جمعیت در اعتراض. یکی از جمهوری خواهان که در زمینه دوم طرح دعوی در دادگاه بود استیو Hotze یک محافظه کار قدرت کارگزار است که با توجه به تگزاس تریبون چپ رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت رئیس ستاد صوتی پس از اعتراض به دعوت فرماندار به گارد ملی آماده است تا به “شلیک برای کشتن.”

“من می خواهم به مطمئن شوید که او تا به گارد ملی را در اینجا و آنها را به منظور شلیک به کشتن اگر هر یک از این … مردم شروع به شورش مانند آنها در دالاس شروع به پاره کردن کسب و کار. … این تنها راهی است که شما بازگرداندن نظم است. Kill ’em. با تشکر از شما” Hotze گفت.

صحبت یکشنبه ترنر گفت: او کارگردانی شهرستان وکلا به فسخ قرارداد به دلیل اعتقاد او این رویداد نمی تواند برگزار شد با خیال راحت.

“هیچ کس می خواست به گام و سنگین و برای گفتن ندارد و سپس اجرا خطر بودن متهم سیاسی” ترنر گفت. “اما اگر بعد از همه که شما هنوز هم حاضر به رسمیت شناختن بهداشت عمومی خطری برای همه درگیر و سپس من هنوز شهردار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>