قاضی تماس اتهام محقق سوء رفتار در Lori Loughlin مورد ‘جدی و نگران کننده’

بوستون — یک قاضی فدرال روز جمعه به نام اتهام از اجرای قانون سوء در کشور پذیرش کالج رسوایی عنوان توسط بازیگر Lori Loughlin “جدی و نگران کننده” را به عنوان او به دستور دادستان به ارائه اطلاعات بیشتر در فیلمهای مورد.

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل Gorton ساخته شده نظرات در دستور کتبی به عنوان وکیل مدافع برای 14 پدر و مادر از جمله Loughlin, به دنبال اخراج این مورد به دلیل اتهام سوء رفتار.

در موضوع یادداشت ریک خواننده متفکر از سراسر کشور پذیرش کالج, طرح زمان بر روی آی فون خود را پس از بحث و گفتگو با FBI محققان در Oct. 2, 2018 در مورد ضبط تماس های تلفنی آنها به کارگردانی او را به پدر و مادر بودند که مشتریان خود را.

بیشتر: دادستان انکار سوء ادعا می کند در برابر Lori Loughlin, انتشار, قایقرانی, عکس در مورد پذیرش

خواننده شد همکاری با اف بی آی است. او نوشت که ماموران گفت: او را به دروغ و مشتریان خود را به باز گفتن آنها رشوه به مقامات کالج – مقابله با آنچه که او ادعا کرد که او در واقع گفته آنها را قبل از آنها پرداخت می شود او را به فرزندان خود را به کالج.

“به نظر دادگاه این اتهامات در خواننده اکتبر یادداشت ها به طور جدی و نگران کننده” Gorton نوشت. “در حالی که ماموران دولت مجاز به مربی همکاری شاهدان در طول دوره بررسی آنها مجاز به suborn ارتکاب جرم.”

قاضی نمی کند تصمیم می گیرید که آیا به اخراج این مورد به جای دستور دادستان برای پاسخ به این اتهامات است. متهمان پس از آن باید تا ماه مه 1 پاسخ به دولت است.

ایالات متحده دفتر دادستان کاهش یافته است به نظر.

در یکی از یادداشت خواننده نوشت که مقامات FBI کردم “با صدای بلند و ساینده” و “همچنان به از من بپرسید به گفتن دروغ” در مورد آنچه که او گفت: مشتریان قبل از آنها پرداخت می شود به طرح خود را.

او گفت که اف بی آی او را می خواستم به به باز گفتن آنچه که او در واقع گفته مشتریان خود — که آنها ساخت پرداخت برای یک برنامه ورزشی نه یک مربی دانشگاه.

بیشتر: Lori Loughlin دیگر پدر و مادر به دنبال پذیرش کالج مورد اخراج بیش از “فوق العاده سوء’

وکلای مدافع می گویند یادداشت اثبات مشتریان خود را’ بی گناهی – که پدر و مادر فکر می کردند که ساخت مشروع کمک های مالی برای کالج برنامه های رشوه دادن به مقامات کالج به فرزندان خود به بستری کالج نخبگان. دفاع می گوید دولت “آگاهانه نکردن” شواهد بود که تبدیل بیش از نه تا فوریه.

آنها همچنین استدلال یادداشت که آنها برای اولین بار مطرح شده در دادگاه Feb. 27 تضعیف می کند “یکی از دولت ارزش ترین قطعه از شواهد” به عنوان مثال. ضبط مخفیانه مکالمات تلفنی که FBI به حال خواننده را با گذشته خود و مشتریان به اعتراف به جنایات خود است.

“یادداشت های دولت است که عوامل browbeat خواننده و دستور او را به دروغ به منظور استخراج شواهد گمراه کننده بود که مغایر با حقایق واقعی است که خواننده توضیح داده شده بود به عوامل” وکیل برای پدر و مادر نوشت: در یک حرکت به اخراج ظ آخرین ماه است.

همچنین: Lori Loughlin دیگر والدین معتقدند پذیرش کالج مورد تعلق ندارد در ماساچوست

Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli چهره های متعدد فدرال تقلب پول شویی و رشوه خواری به اتهام به اتهام پرداخت خواننده $500,000 به دو دختر خود را تعیین شده به عنوان جعلی خدمه استخدام به آنها اعتراف به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

دادستان باید اذعان کرد که آنها می دانستند در مورد در مورد وجود خواننده نت در اف بی آی “Varsity Blues” پذیرش کالج تحقیقات در اکتبر 2018. آنها گفته ام آن را باید تبدیل شده است که بیش از قبل به دفاع اما به اعتقاد آنها به اطلاعات ممتاز بود که موضوع را بررسی کند. دادستان ها می گویند خواننده وکلای مدافع در نهایت توافق به چشم پوشیدن از امتیاز حقوق از یادداشت ها در ماه فوریه باعث آنها را به نوبه خود بیش از آن به دفاع.

دولت گفت: آنها تحقیق و نه خواننده را ادعا می کند زیرا آنها می دانستند که آنها نادرست و وجود دارد “هیچ چیز به بررسی” است و هر گونه اتهام به دام افتادن شکایت یک موضوع برای دادگاه.

Loughlin و هفت دیگر پدر و مادر متهم به رشوه دادن به USC در حال برنامه ریزی برای رفتن به محاکمه در دادگاه فدرال بوستون در ماه اکتبر. شش دیگر پدر و مادر قرار است به صورت آزمایشی در ژانویه 2021.

سی و دو نفر از 53 متهمان به اتهام در این دانشکده پذیرش رسوایی مجرم پس از رسوایی شکست نزدیک به یک سال پیش. شانزده پدر و مادر از جمله بازیگر Felicity Huffman و دو کالج مربیان محکوم جنایات خود را. تنها دو باید اجتناب شود ،

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>