روزنامه نگاران در چندین تظاهرات مجروح و بازداشت توسط پلیس در حالی که تلاش برای پوشش دادن داستان

منتشر شده

معاون خبرنگار Michael Anthony Adams فریاد زد: نزدیک به ده بار که او یک عضو از رسانه ها به عنوان پلیس در مینیاپولیس ریخت و از ون در خیابان که در آن او در پوشش اعتراضات و فریاد زد: برای افرادی که به ترک.

“I don’t care” گفت: یک افسر که به دستور آدامز به زمین. بنابراین او گذاشته رو پایین خود را نشان داد فشار دهید و سعی کردم یک بار دیگر.

“من را فشار دهید. لطفا فراموش -” زمانی که یک افسر آمار Adams با اسپری فلفل.

کل, بورس, در, دوربین, آینه صحنه های مشابه که unfolded در سراسر کشور از طریق اوایل صبح روز یکشنبه: پلیس با اسپری گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در روزنامه نگاران بودند که پوشش تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس هفته گذشته است.

بسیاری از سرد شدن حساب آمد از مینیاپولیس, مینه سوتا که در آن رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تا به حال فقط روز قبل به شدت محکوم کرد دستگیری سی ان ان عمر Jimenez زنده تلویزیونی هشدار داد که آن را فرستاده سرد پیام به جامعه است. “حفاظت و ایمنی و امنیت از روزنامه نگاران پوشش این یک اولویت نیست چون چیز خوبی انجام دهد اما به دلیل آن است که یک جزء کلیدی از ما چگونه رفع این” Walz روز جمعه گفت.

روز بعد MSNBC لنگر علی Velshi ماند در هوا به عنوان او در توصیف این صحنه به عنوان پلیس در مینیاپولیس راهپیمایی پایین خیابان و اسپری گاز اشک آور خود را در جهت.

“آنها در حال حاضر از کار اخراج ما. هر کسی با شنیدن آن ، نجیب زاده بعدی به ما ضربه کردم” او گفت:. “ما با گاز کشته شوند. آنها در ادامه به آتش در ما. … شده است وجود دارد بدون تحریک. شده است وجود دارد چیزی است که اتفاق افتاده است ندارند.”

Velshi بعد توییتی لاستیک گلوله او را در پا.

لس آنجلس تایمز گزارش خبرنگار مولی هنسی-تلنگر نوشت که چندین روزنامه نگاران در مینیاپولیس فریاد زد: “مطبوعات” و دست تکان داد اعتبار شد اما با این وجود گوشه و تعقیب توسط پلیس اسپری گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی. ضربه او عکاس همکار کارولین کول در صورت.

“من نمی دانستم اما من خونریزی از چند زخم به پا” هنسی-تلنگر نوشت. “خون تحت پوشش ماسک صورت از یک خبرنگار در کنار من بود که خیلی حیرت زده کسی تا به حال به او بگویید که او صدمه دیده است.”

ایسنا تلویزیون تصویربردار Julio-Cesar Chavez فیلمبرداری شد پلیس حدود 8 p. m. هنگامی که آنها شروع به شلیک. “من شده است با ضربه زدن توسط یک لاستیک گلوله!” او گفت: در دوربین. چاوز بود در پشت گردن خود را زیر چشم چپ و بازوی خود را در حالی که یک انتخاب مشاور امنیت نیز صدمات پایدار با توجه به خدمات سیم.

روزنامه نگاران نیست امن در اتومبیل های خود را. استار تریبیون را Ryan Faircloth تا به حال خون در حال اجرا کردن چهره خود را به عنوان او گفت: در دوربین است که او “فقط در تلاش برای خارج شدن از منطقه” هنگامی که پلیس اخراج در اتومبیل خود را و خرد را در یک پنجره. گاز و آمار او را در چهره و بازو.

در برخی از نقاط کشور پلیس بازداشت خبرنگاران از جمله HuffPost خبرنگار کریس Mathias که عینک مطبوعات نشان در حالی که در انتساب به پوشش تظاهرات در بروکلین. او منتشر شد و چند ساعت بعد.

در میشیگان چندین مطبوعات آزاد دیترویت روزنامه نگاران بازگو آزار و اذیت توسط پلیس. روزنامه ارشد, اخبار مدیر جیم شافر گفت که چندین شدند اسپری فلفل توسط پلیس و یک افسر سیلی livestream دوربین را از دست یک عکاس “را به عنوان او تلاش برای انجام کار خود را. این خوب است.”

مطبوعات آزاد خبرنگار JC Reindl دستگیر سرد تصویر از یک افسر پلیس با پوشیدن یک ماسک ضد گاز فقط یک بازو-طول دور. “آخرین چیزی که من دیدم قبل از من اسپری کردم” او هنوز توییتی. “من حتی برگزاری ‘رسانه’ نشان.”

با توجه به آزادی مطبوعات خبرنگار دیوید جسی پلیس فرار گذشته او – “سفید, middle-age man” -و “رو در رو از من جوان سیاه نر همکار.”

“یکی از احمقانه ترین شب زندگی حرفه ای من. کردم اشک با گاز کشته چندین بار” او هنوز توییتی. “پلیس گلوله های لاستیکی در آمریکا حتی (اگر) ما در حال حرکت بودند که در آن آنها می خواستند ما را به نگه داشتن تا ما فشار عبور می کند و فریاد رسانه ها.”

یک افسر در لوئیزویل در شب جمعه با اشاره به یک تفنگ را در یک تلویزیون محلی فیلمبردار خبری به عنوان خبرنگار Kaitlin زنگ فریاد زد “من شات!” با فلفل توپ. یک لنگر در استودیو پرسید که افسران هدف قرار گرفتند. “در ما! به طور مستقیم در تماس با ما!” او پاسخ داد.

لویی سخنگوی پلیس جسی Halladay گفت که این گروه هنوز در تلاش برای شناسایی این افسر که از کار اخراج آنها. “هدف قرار دادن رسانه ها قصد ما نیست. وجود دارد بسیاری از رفتن در شب گذشته و باید منصفانه به هر دو افسر و به Kaitlin ما نیاز به نگاهی عمیق تر نگاه کنید که چه اتفاقی افتاده و چه چیزی باعث آن عمل” Halladay در بیانیه ای گفت که توسط ایستگاه. “بنابراین ما باید گفت که ما انجام خواهد داد و اگر نیاز به نظم و انضباط ما را به آن آدرس.”

اما در لس آنجلس KCRW روزنامه نگار ک ñç ی ó قلعه توییتی عکس یکی از گلوله های لاستیکی که او گفت: پلیس اخراج او و معترضین. یکی از آنها ضربه او.

هنسی-Fiske لس آنجلس تایمز خبرنگار در مینیاپولیس نوشت که آنچه که او تجربه کرده بود وجود دارد بر خلاف هر چیزی که او را از طریق بوده است در یک حرفه ای است که او را گرفته به مناطق جنگی در عراق و افغانستان و تظاهرات در شهرستانها مانند فرگوسن میسوری و دالاس.

“من هرگز از کار اخراج شده در توسط پلیس,” او نوشت: روز شنبه “تا امشب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر