جان تراولتا با تشکر هوستون MD Anderson Cancer Center, که در آن Kelly Preston درمان شد

بازیگر Kelly Preston, 57 سالگی از سرطان پستان شوهرش جان تراولتا اعلام کرد از طریق Instagram.

“این است که با قلبی سنگین که من اطلاع شما که همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان” تراولتا ارسال شده در روز یکشنبه.

پرستون دریافت درمان در مرکز سرطان دکتر اندرسون در هوستون با توجه به Travolta. بازیگر ادای احترام به عزیزان و همچنین به هوستون مرکز جامع سرطان کارکنان در پست خود.

“خانواده من و من همیشه سپاسگزار به پزشکان و پرستاران در MD Anderson Cancer Center, تمام مراکز پزشکی که کمک کرده اند و همچنین بسیاری از دوستان و عزیزان که در کنار او” ارسال شده تراولتا.

پرستون شد مبتلا به سرطان پستان دو سال پیش “انتخاب به نگه داشتن او مبارزه خصوصی” یک خانواده نماینده به مجله مردم گفت.

پرستون را در دوربین حرفه ای شامل فیلم هایی مانند “جری مگوایر” “دوقلوها” و “SpaceCamp.” در سال 2018 او به نظر می رسد با تراولتا در “Gotti,” آخرین, بر روی صفحه نمایش نقش.

شده است وجود دارد ابراز پشتیبانی از اواخر بازیگر در توییتر از چند مشهور است.

“شوکه این خبر غم انگیز. کلی چنین روشن عشق, روح, یک بازیگر با استعداد و محبت مادر و همسر” ماریا شرایور توییتی. “قلب من می شکند برای خانواده اش که در حال حاضر شناخته شده مانند غم و اندوه و غم و اندوه. عضویت من در ارسال آنها از عشق و قدرت است.”

“کلی پرستون. نمی تواند به یاد داشته باشید که در آن اما ملاقات برای اولین بار در اواخر دهه 92 من فکر می کنم. مانند یک فرد دوست داشتنی ایم” راسل کرو. “در سال 1995 ما امتحان با هم برای شکستن سلما هایک کردم که فرفره. من نه او را دیده اما زمانی که من او همیشه همان sparkly چشم گوهر. عشق به خانواده اش. R. I. P.”

پرستون و تراولتا بود و سه فرزند با هم: Jett که در سال 2009 در سن 16 الا 20 و بنیامین 9.

“من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که” تراولتا گفت: در Instagram post. “اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>