جان کوپر امیدوار به ارائه ظاهر جدید در صفحه اصلی برنامه ورزش

منتشر شده

آموزش معمولا اتفاق می افتد در یک کلاس درس اما رمان coronavirus است مجبور به مدارس برای تغییر همه چیز را در طول تعطیلی مدارس که با هدف جلوگیری از گسترش.

جان کوپر مدرسه در میان مدارس محلی امیدوار به ارائه برخی از حالت عادی به دانش آموزان خود را با مقدمه ای جدید از راه دور برنامه ورزش.

کوپر مانند سایر مدارس محلی خواهد بود در خارج از ساختمان برای آینده قابل پیش بینی در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 فوقانی-بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

در حالی که ایجاد ‘LDE,’ است که برای شروع دوشنبه کوپر ورزشی مدیر جان Hoye صحبت کرد و به دوستان در مدارس در سیاتل و بوستون — دو شهر در خصوص سخت ضربه متحده وقتی که می آید به coronavirus — ایده های.

“این که دلیل دقیق من رسید به آنها — برای دیدن آنچه که با آنها کار می کرد, آنچه متفاوت بود و در تلاش برای ترکیب همه چیز را آنها انجام می دهند” Hoye گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه. “من می خواستم به آن را به عنوان بدون درز و آسان است برای ما به عنوان ممکن است.”

با مدرسه که بسته حداقل تا مارس 10, گرفتن, چهره های آشنا هم مهم است که به Hoye.

این برنامه ورزشی را آموزش تصویری از کوپر معلمان است. فعالیت بدنی به تنهایی مفید است و شکستن روانی مهم بود به Hoye و کوپر کارکنان که در حال قرار دادن این برنامه با هم.

LDE معافیت دانش آموزان را به چهار گروه بر اساس درجه و سطح را ارائه درس جدید بارگیری در این هفته در حالی که آرشیو آنهایی که قدیمی.

دختران و مربی فوتبال کهربا Clevenger ساخته شده ویدئوها نشان دادن ‘ورزش یکنوع بازی شبیه لوتو’ از حیاط خلوت خود یک بازی است که درگیر تیراندازی جوراب به یک سبد لباس های شسته شده و یکی دیگر لگد زدن به یک توپ بین دو سوپ می توانید نوشته ها در خانه راهرو.

پسر مربی تیم بسکتبال Matthew Wilson توضیح داد: قوانین یک “گلوله برفی نبرد رویال’ که در آن بچه ها پوشیدن لباس های شسته شده-سبد خرید کوله پشتی و سعی کنید به پرتاب کفش به دیگران سبد در حالی که اجتناب از آتش بازگشت.

بسکتبال, مربی, ضربه فیلم های پورنو کار Feuerhelm نشان داد یک بازی که در آن کسی ضربات حباب و سپس کودکان و نوجوانان پاپ به عنوان بسیاری از آنها می توانند در حالی که شمارش پیشرفت خود را.

برخی از عوامل در نظر گرفته شده در ساخت درس شامل فضای موجود محدود تجهیزات و اجتماعی فاصله و البته سنی.

“ما آنها را متناسب با سن به عنوان آنجا که ممکن است” Hoye گفت. “آنها خود استارت در دبیرستان بنابراین برای آنها آن را بیشتر شبیه به یک تمرین شما می خواهم با یک مربی شخصی. آن را فقط به دیجیتال.”

جنوب غربی مقدماتی کنفرانس که در آن کوپر است که یک عضو اعلام کرده است لغو رویدادهای ورزشی را از طریق مارس 13. Hoye گفت: مربیان خواهد آمد تا با راه های خلاقانه برای نگه داشتن در تماس با تیم در طول وقفه به عنوان به خوبی.

هدف از جدید LDE است که نه تنها به دانشجویان و حرکت در طول زمان طولانی در خانه. روانی شکسته خواهد شد خوش آمدید یکی برای کودکان و معلمان بیش از حد.

“شما می توانید بحث اگر (جنبه های روانی است) تقریبا بیشتر مهم است به خصوص با توجه به این وضعیت” Hoye گفت. “قادر به فقط باید استراحت در روز و تغییر برخی از چیزهایی که من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار مهم است. ما در این کار با آنها. من فکر می کنم آن را به خوبی برای مردم ما بیش از حد به انجام همه چیز متفاوت است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>