پیشین نوشته. جو والش به پایان رسید پیشنهاد خود را برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای حزب جمهوری خواه نامزدی صبح جمعه.

در یک صدای جیر جیر والش گفت که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود اما خود را “مبارزه در برابر فرقه از مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط گرفتن آغاز شده است.”

“من متعهد به انجام همه چیز را من می توانم به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را توانمند سازها این, نوامبر,” او اضافه شده است.

والش اذعان کرد در یک پست در وب سایت کمپین که “هیچ کس بدون توجه به خود و یا مشخصات خود را می شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک جمهوری خواه اولیه است.”

تماس با حزب جمهوری خواه یک “فرقه” والش گفت که او “هو کردن مرحله های اولیه رای دهندگان که من گفتم ما باید انتظار نجابت و صداقت از رئيس جمهور ما است.”

استیضاح: در سال 1999 بیل کلینتون بود ‘فروتن’ با استیضاح. در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارگیری نشود در یک ‘ساختگی فاسد معامله است.’

“این است که حزب من,” او گفت: جمهوریخواهان به “رد کردن” فعلی حزب جمهوریخواه و منتخب دموکرات مشترک خود را که ارزش.

ظاهر می شود پس از مدت کوتاهی در سی ان ان “روز نو” گفت: “حمایت حزب دموکرات برای ریاست جمهوری بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن زیرا “این چنین یک لحظه منحصر به فرد در زمان که در آن ما در حال رفتن به مجبور به حمایت دموکرات زیرا او بهتر از این.”

والش با اشاره سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq, D -, Minn. به عنوان معتدل و دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که می تواند کسب حمایت از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواهان میانه.

والش که در خدمت به عنوان یک جمهوری خواه عضو کنگره از ایالت ایلینوی از سال 2011 تا سال 2013 راه اندازی یک چالش اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت سال 2019.

آیووا به روز رسانی: Pete Buttigieg و برنی ساندرز در نزدیکی کراوات با 100 ٪ از نتایج منتشر شده — به روز رسانی

آیووا: حزب دموکرات خواستار recanvass آیوا قفقاز مدارک

نامزدی خود را موفق به خاموش هر چند تلاش برای جمع آوری پول و با رای گیری در پایین تک رقمی. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم لذت می برد بالا و پشتیبانی در داخل حزب جمهوری خواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده حدود 97 درصد آرا در حزب جمهوری خواه آیوا قفقاز در اوایل این هفته در حالی که والش برنده در حدود 1% به عنوان سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش.

جوش است, تنها راه باقی مانده عمده اولیه چلنجر به ناروا در سال 2020 انتخابات هر چند او سنجی در مورد 2.7% در RealClearPolitics متوسط از توافق اولیه در پای صندوقهای رای است. مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر نظرسنجی ها در به طور متوسط از 88.7%.

با توجه به براده با کمیسیون انتخابات فدرال جوش بود $36,751.57 پول نقد در دست تا پایان 2019. مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات در مقابل $بود 102.7 میلیون پول نقد در دست و در پایان همان دوره زمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de