Joe Gibbs معذرت خواهی برای تیم دیتونا جشن: “ما واقعا نمی دانم چقدر جدی Ryan Newman سقوط بود

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — برای دومین سال متوالی دنی Hamlin و مالک تیم Joe Gibbs بودند در پیروزی خط در دیتونا 500. اما آنها به سرعت متوقف جشن های خود را هنگامی که آنها آموخته Ryan Newman بود که با حضور به ایمنی خدمه در مسیر در Daytona International Speedway پس از درگیر شدن در یک تصادف وحشتناک در شب دوشنبه.

برای بخشی از دامان نهایی از بزرگترین جام نسکار سری مسابقه فصل نیومن در شماره 6 فورد بود, از جلو, تشکر به اهمیت فشار از رایان Blaney در شماره 12 فورد. اما Blaney تماس با نیومن که ماشین تبدیل بدبختانه وارونه و تضعیف از مسیر جاده گودال آتش و جرقه شات از آن را.

در پیروزی لین گیبز عذرخواهی برای تیم خود جشن که متوقف هنگامی که آنها متوجه خدمه اورژانس شد با توجه به نیومن که گرفته شد به یک بیمارستان محلی است.

نیومن “در بیماری جدی است اما پزشکان نشان داده اند جراحات او هستند نه تهدید کننده زندگی” خود را Roush Fenway مسابقه تیم گفت: در بیانیه ای که دوشنبه شب.

بیشتر: نسکار IndyCar رانندگان ابراز نگرانی برای رایان نیومن پس از خراب

“ما در حال دعا برای رایان” Hamlin گفت: در پیروزی خط.

پس از آن Blaney که به پایان رسید دوم توضیح داد که اگر او نبود قادر به برنده شدن او می خواست به فشار نیومن به منجر به اطمینان از فورد هم تیمی را تا پایان در پیروزی خط.

به عنوان آنها بیرون آمد و به نوبه خود 4 و بر روی frontstretch به سمت خط پایان Blaney و نیومن ماشین “فقط ضربه گیر قلاب اشتباه و تبدیل او” شماره 12 فورد راننده توضیح داد که پس از آن. Blaney, طرز محسوسی متزلزل کردن به عنوان او صحبت کرد و به رسانه ها بارها و بارها تاکید کرد در حال چرخش نیومن غیر عمدی بود.

در ابتدا Hamlin خود را جشن گرفتند سوم دیتونا 500 برنده با فرسودگی شغلی در چمن در نزدیکی خط پایان در مقابل grandstands.

شماره 11 تویوتا تیم خدمه رئیس کریس لامبرت گفت: در توییتر که او طول می کشد همه تقصیر را به گردن برای Hamlin جشن و گفت: او ارتباط برقرار نمی رادیو و آنچه که او را دیدم اتفاق می افتد با نیومن و ماشین خود را به برنده شدن در راننده.

او پس از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی Hamlin گفت که او نمی یاد در مورد شدت نیومن را خراب تا FOX Sports’ جیمی کمی به او گفت که نمی توانست وجود داشته باشد فوری مصاحبه در خط پایان.

“این عجیب و غریب تعادل هیجان و شادی را برای خود و بدیهی است که سلامت فرد و خانواده خود را بزرگتر از هر پیروزی در هر ورزش” Hamlin گفت. “بنابراین ما فقط به امید بهترین ها.”

پس از عذرخواهی در پیروزی خط برای شماره 11 تیم جشن گیبس دوباره عذرخواهی کرد در طول کنفرانس مطبوعاتی خود با Hamlin و لمبرت.

“من می دانستم که وجود دارد (خراب) اما من هرگز حتی با تمرکز بیش از وجود دارد (Newman ماشین),” گیبس گفت: ابراز نیاز به ادامه توضیح خود را.

“من متمرکز بر ما و همه شروع به جشن گرفتن آن در اطراف ما. بنابراین من گفت: به همه در خارج وجود دارد, برخی از مردم ممکن است شاهد ما و گفت: “خوب این بچه ها جشن که وجود دارد این مسئله جدی در جریان است.’ پس من عذر خواهی به همه, اما ما واقعا نمی دانم. ما در دایره برنده و این زمانی است که مردم به ما گفت بعد.”

گیبس افزود: ترسناک حوادث مانند این آمار به خصوص سخت به دلیل نسکار است “چنین جامعه نزدیک گره.” او گفت که او در دعا برای بهترین برای نیومن و اضافه کرد: “مسابقه برای ما که می دانیم چه اتفاقی می افتد. شما فقط نمی رویایی است که آن اتفاق می افتد.”

به خصوص با تمام wrecks در دیتونا — عظیم سقوط کرد که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر شناخته شده به عنوان “یکی از بزرگ” — Hamlin گفت که او احساس می کند به خصوص “خوش شانس” را شروع کرده اند و تمام وقت خود را در جام حذفی سری حرفه ای در سال 2006 پس از جدی اقدامات ایمنی بودند که پس از مرگ دیل Earnhardt Sr. در آخرین دامان 2001 دیتونا 500.

“نسکار انجام یک کار فوق العاده تکامل از اتومبیل های مسابقه” Hamlin گفت. “کلاه تولید کنندگان کت و شلوار تولید کنندگان هانس دستگاه (سر و گردن پشتیبانی) وجود دارد تنها شده بسیار توسعه که آمده است یک راه طولانی و من همیشه فکر می کنم در مورد چگونه خوش شانس من برای آمدن در این ورزش در سال 2006 هنگامی که تمام چیزهای که واقعا در حال اجرا.

“قبل از مسابقه شما باید یک ماشین است که امن” Hamlin ادامه داد. “و این ورزش شده است بسیار خوش شانس نیست که هر چیزی عجایب یا عجیب و غریب اتفاق می افتد برای سال های بسیاری ، اما بسیاری از, که به دلیل توسعه و مداوم در تلاش برای ایجاد همه چیز بهتر و امن تر است. من از ستاره خوش شانس من هر روز که من آمد در ورزش وقتی که من انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>