جو عجیب و غریب فایل $94M طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند او به طور خاص برای همجنسگرا بودن

OKLAHOMA CITY (AP) — سابق اوکلاهما باغ وحش محکوم به 22 سال زندان برای نقش خود در قتل-برای-استخدام طرح واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال حدود 94 میلیون خسارت ادعا در میان چیزهای دیگر که او محکوم شد بر اساس نادرست و perjured شهادت.

یوسف Maldonado-پاساژ همچنین به عنوان شناخته شده “جو عجیب و غریب” واصل طرح دعوی در دادگاه در مارس 17 در دادگاه فدرال در شهر اوکلاهما. در میان این متهمان هستند خدمات شیلات و حیات وحش ایالات متحده وزارت کشور, معاون آمریکا وکیل است که محاکمه او و چند تن از شاهدان در این مورد.

در کت و شلوار Maldonado-پاساژ ادعا می کند او به طور خاص برای تعقیب چرا که او “است که آشکارا گی مرد با بزرگترین مجموعه از generic ببر و صلیب نژاد.”

سخنگوی باراک اوباما در شهر اوکلاهما کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

بور کفال-پوشیدن باغ وحش شناخته شده برای خود را expletive مملو از مطالب در یوتیوب و شکست خورده 2018 فرمانداری کمپین برجسته برجسته در به تازگی منتشر شده Netflix مستند “ببر پادشاه: قتل و ضرب وشتم و جنون.”

مالدونادو-پاساژ است که در حال حاضر قرار دارد در فدرال مرکز پزشکی 1500-اهل بیت تسهیلات در Forth Worth, Texas, زندان سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>