جو بایدن تاپ برنی ساندرز را به تصرف ویسکانسین دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه

میلواکی – در چه معلوم بود آخرین “رقابت” اولیه دموکراتیک نامزدی مبارزه جو بایدن به راحتی شکست بهداشت ، برنی ساندرز در ویسکانسین.

این یک اولیه با بیش از حد بسیاری از ستار به نام.

در میان بزرگترین:

وجود یک بیماری همه گیر.

هیچ کمپین به دلیل وجود یک بیماری همه گیر.

این تنها آوریل اولیه در کشور با در فرد رای گیری بود که به تعویق افتاد.

دموکراتیک مسابقه تمام شد اما بیش از.

و ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در روز بعد از دولت 7 آوریل اولیه اما قبل از اینکه نتایج اعلام شد و شش روز بعد.

ساندرز تایید بایدن روز دوشنبه.

زنده به روز رسانی: ویسکانسین نتایج انتخابات

پوشش کامل: 2020 ویسکانسین انتخابات

حتی قبل از همه گیر بود منفجر سیاسی, تقویم بایدن تبدیل به مسابقه بر سر آن است. پس از ساندرز برنده رای مردمی در آیووا و نیوهمشایر و نوادا بایدن برنده کارولینای جنوبی در پایان ماه فوریه.

سپس او به سرعت به ارث برده پشتیبانی از دیگر رقبای دموکرات پس از آنها کاهش یافته است — پیت Buttigieg Amy Klobuchar مایک بلومبرگ — منجر به یک سری از قطعی بایدن پیروزی در ماه مارس است.

تحت شرایط مختلف ویسکانسین ممکن است ارائه کرده اند یا دراماتیک بایدن-ساندرز مرحله نهایی مسابقات یا جان ساندرز تاریخ و زمان آخرین پایه. این سناتور ورمونت برنده ویسکانسین به آسانی چهار سال پیش در برابر هیلاری کلینتون گرفتن 71 از دولت 72 شهرستانهای استان است.

اما همه گیر مسدود مسابقه که تا به حال به شدت تغییر در اوایل ماه مارس ارائه ویسکانسین واقعا نامرئی اولیه با هیچ بازدیدکننده داشته است توسط نامزدها بدون تبلیغات تلویزیون هیچ شب انتخابات اتحادیه اروپا, هیچ, بحث, بدون تعلیق.

چه می تواند بیشتر anticlimactic از یادگیری نتایج یک مسابقه است که دیگر رقابت?

اما در حالی که آن را بی ربط به انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی ادامه داد و به شکل به ویسکانسین بزرگترین مارس 7, انتخابات, مسابقه, برای, دولت, دیوان عالی کشور است.

قبل از همه گیر یک رقابت دموکراتیک اولیه بود و انتظار می رود به ایجاد یک مشارکت لبه برای دموکرات ها در این انتخابات است که می تواند افزایش لیبرال دادگاه نامزد جیل Karofsky در برابر محافظه کار وقت عدالت دن کلی. هیچ رقابت مذاکرات اولیه برای بسیج رای دهندگان جمهوری خواه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ اپوزیسیون در مذاکرات اولیه رای گیری.

اما دموکراتیک مردم در انتخابات افزایش ممکن است از بین می رود به عنوان دموکراتیک نامزدی مبارزه petered را تبدیل به یک مسابقه است که در آن دادگاه لیبرال نامزد شد و یک بار به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مورد علاقه به یک واقعا باز مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>