جو بایدن با تشکر تگزاس, Whataburger ملت برای پیروزی

به روز شده

زمانی که دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن ظهور با Beto o’rourke در منطقه دالاس Whataburger برای یک شنبه شب وعده غذایی بسیاری از تمسخر او را برای pandering به مشترک تگزاس. حتی یک شبکه لنگر گفت: بایدن را بدست بهتر غذا در نمک لیسیدن BBQ خارج از آستین.

آرا هستند در: سه شنبه بزرگ برندگان و بازندگان در هوستون و تگزاس

اما ظاهرا سابق دموکرات رقیب Beto o’rourke مشاوره که کلید به برنده شدن قلب و ذهن تگزاس بود از طریق معده خود به نظر می رسد که پرداخت می شود.

بایدن رفت از پیش بینی بازنده در تگزاس به اعلام برنده. و جلو جدید-دونده می دانستم که به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت. او در توییتی با تشکر از پیام شما به تگزاس و Whataburger ملت:

HoustonChronicle.com: جو بایدن ضربان برنی ساندرز در سه شنبه نژاد در تگزاس

متاسفانه برای بایدن وجود دارد بیش از حد بسیاری از Whatburgers خارج از تگزاس. امیدوارم او را نشان نمی دهد تا در یک In-N-Out مشترک در یکی دیگر از دولت انتظار نتایج مشابه.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>