جو بایدن نوشته های قانع کننده و سریع – پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه

بررسی برای به روز رسانی. نظر سنجی در حال حاضر بسته و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اعلام شده برنده در کارولینای جنوبی است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده اعلام شد و بلافاصله پس از نظرسنجی بسته شده در نخل باد بزنی دولت است. کابل و شبکه های تلویزیونی به نام در این مسابقه بر اساس نظرسنجی خروج داده است که تقریبا همه با اشاره به بایدن.

بایدن پیروزی به مبارزات انتخاباتی خود یک افزایش بزرگ پس از نمایش ناامید کننده در رقابت های ریاست جمهوری در آیووا و نیوهمشایر و نوادا. در نیوهمپشایر بایدن چهارم قرار می گیرد.

کارولینای جنوبی دست او را به اولین پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه – و در هر یک از قبلی خود ریاست جمهوری اجرا می شود – و به او یک افزایش بسیار مورد نیاز به عنوان مهم سه شنبه انتخابات در مارس 3.

بایدن پیروزی به پایان می رسد رگه برنده ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز که غالب در مسابقات. بایدن پیش بینی کرده بود او برنده خواهد بود کارولینای جنوبی, مسواک زدن کنار سوال در مورد اینکه آیا او به رها کردن از مسابقه اگر او نیست.

“من برنده خواهد شد کارولینای جنوبی” به او وعده داده شده در طول یک بحث دموکراتیک شنبه شب. “و من برنده خواهد شد با آمریکایی آفریقایی رای می دهند.”

حق با او بود در هر دو فقره. بایدن به دست آورد قوی آفریقایی-آمریکایی در حمایت از دولت کمک بسیار پرطرفدار حمایت از Rep. جیمز Clyburn.

بایدن رهبری سنجی در پلمتو دولت 20 درصد در پاییز گذشته قبل از قرار دادن چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire.

بایدن عنوان کسانی که در اوایل مسابقات با تمرکز بر متنوع تر متحده مانند کارولینای جنوبی که به گفته وی بهتر خواهد سنج که حزب دموکرات باید چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

– مایکل کالینز

بایدن به انجام سه-روز سه شنبه داش به چهار متحده

رو به با پیروزی در کارولینای جنوبی جو بایدن در حال حاضر دارای سه شنبه برنامه ریزی شده نقشه برداری.

با توجه به مدت زمان محدود بایدن تمرکز بر چهار متحده: آلاباما, ویرجینیا و تگزاس و کالیفرنیا.

روز یکشنبه او در سفر به شهر سلما در آلاباما و Norfolk, Virginia.

دوشنبه به ارمغان می آورد یک سفر به تگزاس با بازدیدکننده داشته است به هوستون و دالاس.

بایدن قصد دارد به صرف سه شنبه خود در عین حال-به-می شود-اعلام سایت در کالیفرنیا – خود را بیشتر به چالش کشیدن دولت به عنوان برنی ساندرز آگهی های نظرسنجی ها وجود دارد.

همچنین انتظار می رود بایدن برای انجام کشت از رسانه ها مصاحبه با شروع از یکشنبه نشان می دهد.

دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن پیروزی باید پایان بلومبرگ انتخاباتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدر رفته هیچ زمان وزن در نتایج انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در کارولینای جنوبی است.

“خواب آلود جو بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی دموکرات اولیه باید پایان مینی مایک بلومبرگ شوخی از کمپین” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی فقط چند دقیقه پس از بایدن برنده اعلام شد.

تهمت و تمسخر بلومبرگ عملکرد در هفته گذشته بحث دموکراتیک لاس وگاس که در آن سابق شهر نیویورک شهردار شد eviscerated توسط ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید نشان می دهد که بایدن به حال سود از بلومبرگ را لرزان عملکرد.

“پس از بدترین بحث عملکرد در تاریخ بحث ریاست جمهوری مینی مایک در حال حاضر بایدن تقسیم کردن تعداد بسیار کمی از رای دهندگان در نظر گرفتن بسیاری از دور!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مایکل کالینز

سابق ویرجینیا فرماندار تایید بایدن

مدت کوتاهی پس از این مسابقه بود به نام در بایدن به نفع سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma تایید معاون سابق رئیس جمهور در سی ان ان.

“من قصد دارم به تایید جو بایدن” McAuliffe گفت. “من فکر طولانی و سخت در مورد این. برای من, آن را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به نظر من این یک electability موضوع است. که بهترین شات در ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?”

ویرجینیا خواهد بود یکی از 14 ایالت و یک خاک ایالات متحده خواهد شد که برای grabs در روز سه شنبه.

McAuliffe ذکر بهداشت و درمان سنگینی تصمیم خود را توضیح داد او می خواست یک نامزد که محافظت از Obamacare و بر روی آن ساخت. او همچنین توضیح داد که بایدن به حال بزرگترین شانس در کمک به دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا مسابقه یک موضوع کلیدی است که برخی از میانه های مطرح شده با سن. برنی ساندرز است که پیشرو در سراسر کشور با نمایندگان پس از سه مسابقه در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

“جو بایدن خواهد بود که بهترین شخص در بالای بلیط” McAuliffe گفت.

Christal هایس

نظرسنجی بسته شده در کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی مقدماتی بسته اند آوردن دولت یک گام نزدیک تر به چیدن آن نامزد.

برای اولین بار در جنوب اولیه ارائه می دهد دموکراتیک 54 نمایندگان برای grabs — بیشتر از هر یک از چهار اولیه رای گیری متحده است. و برنده امشب می تواند حرکت یک نامزد جدید به frontrunner موقعیت به عنوان مسابقه حرکت می کند نسبت به سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده و یکی خاک ایالات متحده رای خواهد داد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان سناتور در نخل باد بزنی و دولت می تواند به نفع بسیاری از بزرگتر نماینده دفعات مشاهده شده است. او مسیرهای پیاده روی وزیر بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار سابق پیت Buttigieg در نماینده تعداد زیر مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

بلومبرگ برنامه ریزی یکشنبه شب آدرس coronavirus

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ در حال برنامه ریزی برای یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در coronavirus ترویج خود را به عنوان فردی با تجربه برای اطمینان و محافظت از مردم است.

مبارزات انتخاباتی خود در روز شنبه گفت که بلومبرگ ارائه خواهد شد سه دقیقه پیام یکشنبه شب در CBS و NBC. ضبط آدرس با عنوان “رهبری در بحران” و خواهد شد در حدود 8:30 p. m. به وقت شرق. کمپین نه گفت: چقدر بلومبرگ برای پرداخت تجاری زمان.

در آدرس بلومبرگ انتظار می رود که به بحث در مورد خود را “ثابت رهبری” به عنوان شهردار نیویورک به تهدید تروریسم و همچنین به عنوان یک طوفان به ویروس نیل غربی و آنفولانزای خوکی.

اعلام می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به روز رسانی در COVID-19 پس از اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده است. معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرده جدید محدودیت های مسافرتی و هشدارهای.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 22 نفر در آمریکا زده شده با جدید کروناویروس و چهار تلقی می شود “بسیار بد” است و موارد اضافی هستند “احتمال دارد.”

– آسوشیتد پرس

بایدن قرار می دهد Clyburn به کار برای او در کارولینای شمالی پیش از سه شنبه

کلمبیا, S. C. – جو بایدن کمپین گفت: Rep. جیم Clyburn که حمایت از بایدن به نظر می رسد نقش اصلی را امروز در کارولینای جنوبی اولیه را نیز برای او کار می کنند در کارولینای شمالی.

Clyburn را از بیخ و بن برای معاون سابق رئیس جمهور روز یکشنبه در Fayetteville, کارولینای شمالی, ایالات متحده برگزاری اولیه در سه شنبه.

“در اوایل این هفته کنگره Clyburn خانه سوم-رتبه بندی دموکرات و اکثریت شلاق, شناخته شده به عنوان kingmaker از ایالت کارولینای جنوبی اعلام کرد حمایت خود را از بایدن” کمپین اعلام گفت.

متوجه آمد و در مدت کوتاهی پس از شبکه های تلویزیونی فاش خروج سنجی نشان می دهد که Clyburn تایید شد یک معامله بزرگ برای بسیاری از کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان.

با توجه به این نظر سنجی 24 درصد از رای دهندگان ذکر شده Clyburn تایید شده به عنوان “مهم ترین عامل” در رای خود را – احتمالا آنهایی که برای بایدن.

دیوید جکسون

ساندرز انتقاد شدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رالی

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., زمان مرحله در Springfield, Va., کوبیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و امیدوار کننده یک متحد multigenerational چند نژادی ائتلاف علیه او.

“آنها می گویند برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن – خوب من با احترام مخالفم” او گفت: به سلامتی.

“تنها راه شما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمپین انرژی, شور و هیجان, یک کمپین است که به ارمغان می آورد کار مردم را به روند سیاسی یک کمپین به ارمغان می آورد که افراد جوان به روند سیاسی – و من معتقدم که ما در حال قوی ترین کمپین برای انجام این کار است,” او گفت:.

تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. که تایید شده Sanders, گرم شدن جمعیت درست قبل از گفتن جمعیت “کمپین ما طراحی شده است برای همه قابل مشاهده است.”

او در لمس بحث در مورد رفتار آنلاین برخی از ساندرز هواداران گفت: این کمپین منتقدان “آنها می گویند این است که یک کمپین در مورد برنی bros – پس من یک برنی برو!”

این تجمع پر کاورنو سنت جیمز پیچیده یک زمینه خانه و ورزشی مرکز هر چند فعالیت های دیگر رفت و به طور معمول در ساختمان است. مردم می تواند دیده می شود در حال اجرا بر روی تردمیل در مرکز ورزشگاه و همزمان با میزبانی از جشن تولد دختر کوچک بدان معنی است که سلام زن سبک و جلف جشن تولد علائم برگزار شد در بالاترین نقطهء کشتی در نزدیکی به ساندرز حامیان’ علائم.

ساندرز به تازگی از یک رالی در ایالت ماساچوست., که حداقل 10 ، 000 نفر حضور داشتند.

او بیشتر در میان هواداران در اینجا در کانتی فیرفکس که در آن هیلاری کلینتون برنده توسط یک حاشیه بزرگ در سال 2016.

مردم صف در خارج از درب بسیاری از پوشیدن ساندرز پیراهن beanies و پیراهن در هوای سرد 34 درجه و آب و هوا. فروشندگان راه اندازی در امتداد خط هواداران ساخته شده یک کسب و کار سریع در ساندرز متعلقات از جمله “برنی Yoda” باد و اشاره به شخصیت محبوب از جنگ ستارگان نشان می دهد “Mandalorian.”

م. Acharya 59 سال این کارگر از Luton, Va., گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او پشتیبانی ساندرز تا کنون در اولیه و وجود دارد به شنیدن از نامزد مورد سیاست های خود. برای او مهم ترین مسائل مورد بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و ساندرز تنها کسی بود که وعده داده شده بهترین برنامه برای “کمک درسی رایگان” آموزش و پرورش و کاهش هزینه های پزشکی.

یوجین پارک 28 ساله پزشک مقیم از Falls Church, Va., گفت که او “فقط برای شور و شوق” در حال حاضر تصمیم به حمایت از Sanders.

برخی دیگر از رای دهندگان بودند کنجکاو در مورد نامزد.

سوزان سایر 60 ساله کارمند فدرال از Alexandria, Va., که در حال حاضر پشتیبانی سناتور. ctq, D -, Minn. گفت: او بود که وجود دارد به “مشاهده رویداد”. او نمی مانند ساندرز او گفت: از آنجا که “من نمی پشتیبانی سوسیالیسم” که او گفت: معنای سیاست مانند ساندرز’ به صورت “رایگان بهداشت و درمان و آموزش و پرورش.”

ساویر بود رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 از نگرانی در مورد هیلاری کلینتون, اما او در حال حاضر فکر تهمت بود “بیش از حد تفرقه.”

او فکر نمی کنم او پشتیبانی ساندرز شد و به جای امید برای میانجیگری کنوانسیون.

نظرسنجی نشان می دهد که یک مسابقه در ویرجینیا یکی از پرجمعیت تر متحده خواهد شد که رقابت در روز سه شنبه. دولت 99 متعهد نمایندگان بیش از دو برابر این تعداد در اول-در-این-ملت آیووا.

نیکلاس وو

نزدیک به نیمی از دموکرات اولیه رای دهندگان می گویند Clyburn حمایت مهم بود

نزدیک به نیمی از 47 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی گفت: حمایت توسط Rep. جیمز Clyburn D-S. C. شد, یک عامل مهم در شنبه رای خود را. همچنين 24 درصد از آنها اعلام شد مهم ترین عامل در تصمیم گیری کنند.

Clyburn اکثر شلاق در دموکراتیک-چراغ خانه, تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن روز چهارشنبه.

Clyburn گفت که او فکر بایدن است بهترین شرط بندی برای کارولینای جنوبی و ملت به خصوص برای آفریقایی-آمریکایی است. Clyburn گفت: چشم انداز دور دوم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود او را “ترس” برای آینده است.

در شنبه Clyburn سی ان ان گفت که در حال حاضر او است که “همه در” بایدن برای او “نمی خواهید به نشستن idly و تماشای مردم بد بکار بردن این کمپین” تکرار نیاز به “مجددا با ابزار” کمپین حرکت رو به جلو.

بایدن که تلاش می کرد در اوایل اولیه و حزبی متحده است که به دنبال به کارولینای جنوبی برای احیای مبارزات انتخاباتی خود.

Clyburn یک افسانه زنده در کارولینای جنوبی سیاست و بی نظیر شبکه در کشور به خصوص در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.

-ساوانا Behrmann

رای دهندگان می گویند اولویت است شکست مغلوب ساختن پیشی جستن

رای دهندگان در مراکز رای دهی در محل در شمال چارلستون کلیسا گفت: خود را اولویت است به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر, اما آنها استدلال می کنند که متفاوت دموکراتیک رقبا را بهترین فرصت برای انجام این کار است.

کارولینای لین 79 بازنشسته معلم از Mount Pleasant, کارولینای جنوبی بود که در توزیع دموکراتیک آگهی گفت: بایدن را تجربه می کند او بهترین شرط بندی در میان نامزدها. “ما به افرادی که توانایی نشستن با رهبران جهان حق کردن خفاش,” او گفت:.

Helon اورت 54 آن کارگر از شمال چارلستون که رای در رویال, Missionary Baptist Church گفت: او رفت و با بایدن چون او با تجربه متوسط است که می تواند درخواست تجدید نظر به وسط کشور – چیزی برنی ساندرز نمی تواند انجام دهد.

“این باید یک رفراندوم در مغلوب ساختن پیشی جستن” اورت گفت. “و آن را باید یک رفراندوم در مغلوب ساختن پیشی جستن و نه یک همه پرسی در سوسیالیسم.”

کارولینای جنوبی نتایج اولیه: به دنبال زنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه نتایج

آنچه که در مورد سوپر شنبه: چرا اینقدر مهم است ؟ چه یک نماینده? و آنچه اتفاق می افتد در یک میانجیگری کنوانسیون?

ساندرز حامیان در عین حال گفت: بایدن نشان دهنده وضعیت موجود و رای دهندگان نمی خواهید که.

“من حدس می زنم من فقط می خواستم چیزی متفاوت گفت:” نیکول Gomillion, 35, آن کارگر از شمال چارلستون که گفت: افراد جوان به ویژه در امر پاسخ به ساندرز’ پیام در مورد از بین بردن بدهی های دانشجویی و گسترش مراقبت های بهداشتی.

شمال چارلستون دموکرات که گفت: آنها رای دادند Buttigieg الیزابت وارن و Steyer گفت: چیزهای مشابه توصیف نامزدهای خود را به عنوان عوامل این تغییر مورد نیاز است برای حزب و کشور است. آنها همچنین گفتند که رای برای هر کس دموکرات ها باد نامزدی به طوری که آنها می توانید انجام کار یک شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر سگ من بود نامزد من را برای رای دادن به او گفت:” جسیکا Critcher, 31 وارن حامی که توصیف خودش را به عنوان یک “تبر پرتاب مربی” در یک نوار محلی.

– دیوید جکسون

بایدن خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus زبان ‘خطرناک’

در یک تظاهرات سیاسی جمعه شب در شمال چارلستون تهمت توصیف شیوع کروناویروس به عنوان دموکراتها جدید “جعل” نشان می دهد آنها مشرف به تلاش دولت او ساخته شده است که برای مقابله با این ویروس.

در روز شنبه طی یک سفر به یک گرینویل نظرسنجی سایت بایدن به نام تهمت را از زبان “کاملا خطرناک است.”

“همه چیز در مورد او می شود.” “من می دانم که او را پایدار نابغه اما این مسخره چیزی به او گفت.”

– جان Fritze دیوید جکسون و آسوشیتد پرس

ساندرز کمپین می گوید: 13,000 مردم با حضور در بوستون تجمع

بوستون – چهار مایل از کمبریج خانه الیزابت وارن بیش از 10000 مردم در درجه حرارت انجماد شنبه برای برنی ساندرز تجمع در بوستون مشترک سه روز قبل از ماساچوست’ 91 نمایندگان هستند تا برای grabs در سه شنبه.

با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مورد علاقه را به نفع خود روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه ساندرز نگاه به آینده به سه شنبه که در آن او یک فرصت برای ساخت یک معنی داری به طور کلی نماینده منجر شود. او در اسپرینگفیلد ماساچوست جمعه شب خواهد بود و در ویرجینیا در شنبه شب قبل از رفتن به لس آنجلس در روز یکشنبه.

“به عنوان برخی از شما ممکن است بدانید که ایجاد شدن است بسیار عصبی در مورد کمپین ما” گفت: ساندرز مستقل سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت در نظر گرفتن مرحله پس از نوازنده بلا, Fleck گرم رو با بانجو. “و امشب آنها در حال رفتن به نوبه خود در تلویزیون و آنها در حال رفتن به پیدا کردن که 10000 نفر بیرون آمد و به بوستون شایع است و آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به حتی بیشتر عصبی است.”

Sanders کمپین بعد گفت: بیش از 13000 نفر حضور داشتند.

در ماساچوست ساندرز در حال رفتن برای یک پانچ حذفی برابر وارن یک سناتور ایالات متحده از دولت و نمایندگان است که یک بار غیر محتمل به نظر می رسید به او داده شده صفحه اصلی-وزارت امور خارجه ، اما Sanders دموکراتیک ملی حزب سوسیالیست تا رسید به مقام اول در سال های اخیر, ماساچوست, نظر سنجی, شکوه وارن 25 درصد به 17 درصد در یک نظرسنجی منتشر شده جمعه توسط WBUR.

– جوی پادگان

نامزدها در کارولینای جنوبی سه شنبه متحده

اوایل روز شنبه, Warren استقبال ده ها تن از هواداران در کلمبیا, کارولینای جنوبی به لگد کردن get-out-the-رای کرباس راه اندازی. این تجمع بود وارن توقف نهایی در دولت است. او انتظار می رود برای حضور در حوادث در آرکانزاس و تگزاس بعد در روز.

نامزدهای دیگری نیز به رهبری به سه شنبه متحده در روز شنبه. ساندرز برگزار شد تجمع در ماساچوست بود و انتظار می رود در ویرجینیا بعد. سناتور. ctq شد و انتظار می رود در ویرجینیا مین و کارولینای شمالی است. Buttigieg به رهبری بود به کارولینای شمالی و تنسی.

بایدن برنامه ریزی برای حضور در یک رویداد در کارولینای شمالی قبل از بازگشت به کلمبیا اولیه برای یک شب حزب در کارولینای والیبال مرکز در دانشگاه کارولینای جنوبی است.

کمتر از یک مایل دور Steyer شد همچنین انتظار می رود برای برگزاری اولیه شب در کلمبیا. او در میزبانی یک رویداد در همان شهر جمعه شب این برنامه شامل اجرای برنامه توسط رپر نوجوان, خواننده, Yolanda Adams and DJ Jazzy Jeff. تصویری از Steyer به “بازگشت که Azz تا” در صورت ویروسی رفت در توییتر.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ است که در انتخابات روز شنبه بود و انتظار می رود به دیدار ویرجینیا و کارولینای شمالی است. مبارزات انتخاباتی خود را روز شنبه اعلام کرد که این برنامه ریزی برای میزبان بیش از 2400 حوادث در سراسر 30 متحده در پیش از سه شنبه.

— فضل Hauck

آغاز رای گیری, رای گیری آغاز می شود

نظر سنجی باز در 7 صبح در کارولینای جنوبی است. رای دهندگان به trickling شد به طور پیوسته در سراسر کشور اواخر صبح با مقامات انتظار رای گیری برای انتخاب کنید تا در اطراف ناهار و بعد از آن در روز.

در drafty سرد بدنسازی یک دبیرستان در سنکا, کارولینای جنوبی, همه چهار حوزه برای Oconee County, پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر دریافت بیش از 300 رای 11 صبح

دو رای دهندگان کانی ساندرز و باربارا ایستمن در حال تهمت حامیان اما تصمیم به رای دادن از هیچ حزب جمهوری خواه اولیه این سال است. جمهوری خواه گروه در شمال ایالت خواسته اند وفادار جمهوری خواهان برای انتخابات مقدماتی حزب دموکرات برای داوطلبان تصور می شود ضعیف در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

برنی ساندرز “است سوسیالیستی بیشتر از هر چیز و من موافق نیستم با بسیاری از ایده های او… او نه فقط من فنجان چای” کانی ساندرز گفت. او رای دادند بایدن و ایستمن برای Steyer در تلاش برای نگه داشتن برنی ساندرز از انتخابات عمومی ،

در ضمن در اللندل County, پیج ویلیامز, 37, گفت که او نگران آموزش و پرورش و شخصیت مغلوب ساختن پیشی جستن اما او اغلب با فشار دادن نگرانی های مراقبت های بهداشتی در مناطق روستایی شهرستان اللندل که در آن بیمارستان کوچک است و دسترسی به هر گونه خدمات پزشکی محدود است و بدتر.

دسترسی به مراقبت های بهداشتی در یک شهرستان با حمل و نقل عمومی است که یک مسئله حیاتی برای ساکنان گفت: گوئن واکر یک نظرسنجی کارگر در اللندل مرکز جامعه.

این دولت بیشتر به شدت دموکراتیک شهرستان بلکه کوچکترین و یکی از فقیرترین با درآمد متوسط از $23,300 با توجه به داده های سرشماری. آن را نیز دارای بالاترین جمعیت سیاه در دولت با 83% سیاه و سفید و یا آفریقایی-آمریکایی و 15% سفید, با توجه به داده های سرشماری.

– الیزابت LaFleur و دانا Isbell واکر در گرینویل اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>