جو بایدن برنی ساندرز مشاجره بر سوابق طولانی در تجارت, حقوق, اسلحه و عراق به عنوان مقدماتی فشار در

واشنگتن – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و مترقی بهداشت ، برنی ساندرز در حال مبارزه دموکراتیک مقدماتی بر سر چگونگی هدایت این حزب برای سرنگون کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر نامزد گفت: حمایت از او دیگر به عنوان نامزد. اما آنها به عنوان نبرد برای نامزدی از دولت به دولت خود را در طولانی سوابق آشکار گسترده اختلافات در اقتصاد – تجارت ورشکستگی و یا حقوق و امنیت مانند کنترل اسلحه و یا جنگ با عراق است.

میشیگان اولیه روز شنبه خواهد درخشش یک نور افکن در فدرال فدرال کمک مالی برای صنعت خودرو. اما اختلافات بیش از مراقبت های بهداشتی و دیگر مسائل می تواند معطل به تصویب کنوانسیون در میلواکی در ماه جولای.

ساندرز توصیف مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان بی سابقه ای برای مصرف در این کشور شرکت استقرار “است که کار دیوانه وار سعی کنید به شکست ما” از جمله وال استریت شرکت های بیمه و سوخت فسیلی میباشد.

“مردم آمریکا باید درک کنند که این یک درگیری در مورد ایده های در مورد یک رکورد در مورد یک چشم انداز که در آن ما رفتن به جلو” ساندرز به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “من به جلو نگاه به یک بحث جدی در مسائل جدی رو به این کشور است.”

اما بایدن توصیف خود را به عنوان یک عملگرا رهبر که همه چیز انجام شده در سنا و به عنوان معاون رئیس جمهور. بایدن گفت که او خواهد بود به احتمال زیاد بیشتر از ساندرز به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک برای کمک به حزب خود را به دست آوردن مجدد کنترل سنا توسط برنده نوسان متحده است.

“آن را در مورد یک انقلاب” بایدن گفت: Feb. 26 در سی ان ان تاون هال. “این در مورد نتایج.”

در اینجا نگاهی به چند مورد مسائل کلیدی که در آن نامزد متفاوت:

فدرال کمک مالی

موفقیت خودرو-صنعت نجات یک دهه پیش چیزی است که بایدن ترویج اغلب. از آن شروع به تحت جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و گسترش تحت دموکرات باراک اوباما ،

اما نقش خودرو نجات در یک مقدار بزرگتر بسته از کمک به صنعت بانکداری منجر به درگیری میان بایدن و ساندرز.

خودرو نجات کمک جنرال موتورز و کرایسلر آب و رکود اقتصادی بزرگ و شرکت های بازپرداخت دولت فدرال برای کمک به. تا پایان 2018, $63 میلیارد پرداخت شد, دولت دریافت $8.4 میلیارد دلار درآمد و حدود 16.6 میلیارد دلار نوشته شده بود به عنوان از دست دادن با توجه به خدمات تحقیقاتی کنگره گزارش.

“من افتخار می کنم به عنوان رئیس جمهور اوباما معاون رئیس جمهور به مدت هشت سال و آنچه ما قادر به انجام عبور Obamacare به کار ما برای نجات صنعت خودرو و اقتصاد این کشور” بایدن به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و سابق رژیم صهیونیستی. جنیفر Granholm هر تایید بایدن گفت که او در این مقام است که دفاع و پشتیبانی صنعت خودرو و میلیون ها نفر از غرب میانه شغل که در آن بستگی دارد.

“میشیگان در حال رفتن به را فراموش کرده ام” Granholm سی ان ان گفت. “ما در ما زانو و جو بایدن برداشت ما و انجام ما بر روی شانه های او.”

ساندرز پشتیبانی اولیه از 14 میلیارد دلار خودرو نجات در دسامبر 2008 رای دادن.

اما ساندرز رای دادند در برابر کمک مالی گسترده تر از 700 میلیارد دلار برای بانک ها و دیگر موسسات مالی که در نهایت شامل خودکار برنامه کمک. ساندرز استدلال کرد که وال استریت موسسات مالی ناشی از بحران مالی و نباید پاداش خود را از حرص و آز. بایدن رای دادند برای نجات.

ساندرز گفت: از این بزرگتر نجات بسته است که او “قوی رزرو در مورد ادامه این کمک مالی قوی بدون مالیات دهندگان حمایت های نوشته شده به قانون است.” او همچنین اعتراض “با استفاده از طبقه متوسط پول مالیات دهندگان به قید وثیقه از همان موسسات مالی که حرص و طمع و بی توجهی منجر به بزرگترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ.”

استدلال خود را در برابر بزرگتر نجات نمی جلوگیری از ساندرز از ضرب و شتم دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون در میشیگان در سال 2016.

“ما در حال رفتن در آن وجود دارد و با تمام انتظار و امید که ما برنده آن” ساندرز گفت. “میشیگان بدیهی است که فوق العاده مهم دولت یک دولت من احساس بسیار راحت است.”

قانون ورشکستگی

کنگره بازرسی و قانون ورشکستگی در سال 2005 پس از سالها بحث است. این قانون اساسا ساخته شده آن را سخت تر برای وام گیرندگان به راه رفتن به دور از خود کارت اعتباری صورتحساب و بدهی های دیگر. این لایحه یک ساخته شده اگر سخت تر به فایل تحت فصل 7 برای پاک کردن بدهی و به جای هدایت مردم به فصل 13 که نیاز به برخی از بازپرداخت.

بایدن – که به عنوان یک سناتور نمایندگی دلاور این خانه را به چند شرکت های کارت اعتباری – حمایت از لایحه. او استدلال کرد این کمک خواهد کرد همه وام با نرخ بهره پایین تر چرا که وام دهندگان خواهد رنج می برند کمتر پیش فرض. سنا و مجلس هر یک رای به تصویب آن توسط 3-1 حاشیه.

“غیر ضروری و سوء استفاده از ورشکستگی هزینه های هر کس” بایدن گفت: در مارس 2001 در طول بحث در اوایل لایحه ورشکستگی. “این هزینه های هر واحد منفرد مصرف کننده است.”

اما ساندرز مخالف این لایحه در مجلس. دیگر نامزد حزب دموکرات که کاهش یافته ماساچوست ایالت الیزابت وارن بود که برای اولین بار به انتقاد بایدن بیش از ورشکستگی مسائل او را متهم بودن در کنار شرکت های کارت اعتباری.

“در زمانی که نیمی از مردم ما زندگی چک چک و تلاش برای پایان می رسد, را, جو در حال رفتن به مجبور به توضیح به مردم آمریکا چرا به او رای دادند یک فاجعه ورشکستگی لایحه که به نفع شرکت های کارت اعتباری” ساندرز گفت.

اسلحه

تفنگ-کنترل قانون تقسیم نامزدها برای چند دهه. اما ساندرز رشد کرده و نزدیک به بایدن مواضع در سال های اخیر به عنوان جرم تیراندازی همچنان به تسلط بر اخبار.

معاون سابق رئیس کمیته قضایی مجلس سنا ترویج حمایت خود را از سال 1993 قانون است که نیاز به یک تا پنج سال طول دوره انتظار برای خرید یک تفنگ و یک سال 1994 حمله ممنوعیت سلاح های که 10 سال به طول انجامید.

اما بایدن به ذکر است که ساندرز رای دادند در برابر 1993 اندازه گیری به نام جیمز بردی که سخنگوی کاخ سفید که به ضرب گلوله کشته شد در طول ترور در دولت رونالد ریگان بود. ساندرز نیز پشتیبانی قانونی در سال 2005 در خانه که بایدن مخالف در سنای آمریکا برای محافظت از اسلحه تولید کنندگان و فروشندگان از دعاوی و اگر وجود دارد هیچ دلیلی برای باور یک سلاح استفاده می شود در یک جرم و جنایت است.

“من تنها مرد است که تا به حال با گذشت یک حمله ممنوعیت سلاح های سراسر کشور. من تنها مرد است که تا کنون محدود به مقدار گلوله ها را می توان در یک کلیپ” بایدن گفت: در سی ان ان تاون هال در ماه فوریه است. “و من تنها کسی که به خود گرفته NRA و ضرب و شتم آنها را در سراسر هیئت مدیره.”

یکی از بزرگترین کشور کنترل اسلحه, دفاع, گروه, Everytown for Gun Safety, حمایت بایدن از رئیس جمهور.

هر دو نامزد خواسته شد در مورد کنترل اسلحه در طول جداگانه حضور در چارلستون, S. C., که در آن یک supremacist مسلح کشته و نه مردم سیاه و سفید در یک کلیسا در سال 2015.

ساندرز گفت: او تغییر کرده است و او مفتخر است که خود را D-منهای امتیاز از انجمن ملی تفنگ. او با حمایت از یک سال 2004 پیشنهاد به گسترش حمله-سلاح بان کی مون که موفق نشد. او از بانیان قانون معکوس برای حفاظت از تولید کنندگان از پرونده های حقوقی. او گفت: مردم با خشونت سوابق از جمله خشونت خانگی نباید خود اسلحه. و او از جهانی چک های پس زمینه برای خریداران اسلحه.

“جهان تغییر کرده است و نظر من را تغییر داده اند” ساندرز گفت: در یک ABC News بحث در فوریه.

“به عنوان رئیس جمهور بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف جمهوری, رهبری, من نمی خواهد اجازه می دهد NRA به تماس با این لحن در مورد این موضوع” ساندرز گفت: سی ان ان تاون هال.

جنگ عراق

2002 رای به اجازه جنگ در عراق است یکی از ساده ترین اختلافات بین بایدن و ساندرز. کنگره تصویب مجوز به شدت به عنوان بخشی از پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001.

اما نقص در هوش که توجیه تهاجم عراق باید رنگی افکار عمومی از آن به بعد. و به دلیل انعطاف پذیری این مجوز اجازه می دهد تا نیروهای نظامی برای مبارزه با تروریست ها در عراق و سومالی و کشورهای دیگر.

در این روز پس از 9/11 بایدن و ساندرز هر پشتیبانی از عملیات نظامی در افغانستان است که تا به حال ارائه پناهگاه امن به ترور متفکر اسامه بن لادن است. اما رای گیری از یک سال بعد از آن برای حمله به عراق به شدت تقسیم دموکرات ها.

در یک خانه طبقه سخنرانی ساندرز مخالف دادن دولت بوش آنچه که او به نام یک چک سفید برای حمله به عراق به دلیل ابهامات در مورد چگونه بسیاری از مرگ و میر شد و چه مقدار از آن هزینه. ساندرز همچنین ابراز نگرانی کرد که به طور یک جانبه حمله به عراق می تواند تحریک کشورهای دیگر برای حمله به دشمنان خود را.

“سوال این است که آیا او نشان دهنده یک تهدید قریب الوقوع به مردم آمریکا و اینکه آیا یک طرفه حمله به عراق را انجام بیش از آسیب خوب” گفت: ساندرز که به نام عراق صدام حسین مستبد و قاتل است.

بایدن توضیح داد: در آن زمان که مجوز نیست برای جلوگیری از یک تهدید قریب الوقوع در برابر ایالات متحده او توضیح داد که اقدام نظامی به عنوان یک مکانیزم اجرای مقابل حسین (ع) برای نقض توافق آتش بس با طرد بازرسان بین المللی به دنبال سلاح های کشتار جمعی است.

“این وضعیت برای ادامه خود را در قدرت از بین بردن سلاح های کشتار جمعی و اجازه به بازرسان برای مطمئن شوید که او تا به حال حذف آنها. او اخراج کسانی که بازرسان”

“این خواهد بود که یک حمله پیشگیرانه اگر ما با بقیه جهان می شود.” “این خواهد بود که یک اجرای اعتصاب است.”

اختلاف مردد است.

“جو در حال رفتن به مجبور به توضیح به مردم آمریکا – که آنقدر خسته از جنگ های بی پایان است که ما هزینه بیش از حد بسیاری از زندگی بی ثبات بیش از حد بسیاری از مناطق در سراسر جهان باید ما هزینه تریلیون دلار – چرا او یک رهبر در گرفتن ما درگیر در جنگ در عراق” ساندرز گفت.

بایدن اذعان کرد در طول سی ان ان بحث در ماه ژانویه است که در آن یک اشتباه بود به کمک مالی دولت بوش قدرت. بایدن که پسر خدمت در عراق گفت که او تمایلی به استفاده از نیروی نظامی و او کمک کرد تا پایان جنگ عراق در سال 2011 به عنوان معاون رئیس جمهور. اما او گفت که او به عنوان آماده شده که هر نامزد برای تبدیل شدن به فرمانده.

“ما نباید ارسال هر کسی در هر نقطه مگر اینکه قریب به اتفاق منافع حیاتی ایالات متحده در معرض خطر هستند می شود.” “آنها در خطر در عراق است. و آن را یک اشتباه رای می دهند.”

تجارت

یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اولین اولویت برای مذاکره جدید ایران با کانادا و مکزیک به جای توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی از 25 سال پیش. رئیس جمهوری جمهوریخواه جورج دبلیو بوش مذاکره نفتا و دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون تحت فشار قرار دادند آن را از طریق کنگره است.

در حالی که تجارت میان کشورها سه برابر شده پس از این توافق نامه به تصویب نفتا بود که به طور گسترده مورد انتقاد قرار برای هزینه مشاغل آمریکا و افسرده دستمزد با توجه به خدمات تحقیقاتی کنگره گزارش.

یکی دیگر از ستیز معامله تجارت در سال 2000 اعطا چین تجارت همان مزایای دیگر کشورهای تحت چه نام دارد دائم عادی روابط تجاری است. چین در حال حاضر ایالات متحده بزرگترین شریک تجاری برای کالا و بزرگترین منبع واردات است.

اما تجارت تنش باقی مانده بین کشورها است. مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز تعرفه های چینی فولاد و آلومینیوم در سال 2018 و سپس گسترش آنها را به پوشش میلیاردها دلار کالاهای دیگر به عنوان چین انتقام.

بایدن پشتیبانی از هر دو موافقت نامه های تجاری و ساندرز مخالف هر دو.

“غرب به طور کلی بسیار سخت بوده است, آمار فاجعه موافقت نامه های تجاری,” ساندرز گفت. “جو در حال رفتن به مجبور به توضیح به مردم و اتحادیه های کارگران در این میانه چرا او حمایت فاجعه موافقت نامه های تجاری مانند نفتا و PNTR با چین که هزینه این کشور میلیون ها شغل هایی با درآمد خوب و منجر به یک مسابقه به پایین.”

بایدن گفت: آسوشیتد پرس به عنوان او شروع به مبارزه در مارس 2019 که نفتا حس ساخته شده در آن زمان است.

“تجارت عادلانه این است که مهم می شود.” “نه تجارت آزاد. تجارت عادلانه. و من فکر می کنم که در زمان دولت کلینتون از آن ساخته شده حس در لحظه است.”

بایدن گفت: خبری بلومبرگ در ماه ژانویه است که او را با کار داشتند و به “مجموعه ای از قوانین از جاده ها و عقب راندن چین مهاجم و درنده رفتار به جای بیگانه و توهین به دوستان ما.” او همچنین عقب راندن چین حقوق بشر در حالی که همچنین همکاری با چین در مسائل مانند تغییر آب و هوا و منع گسترش هسته ای.

“من کل اعتماد به نفس در مردم آمریکا و توانایی ما برای رقابت و پیروزی در برابر هر کسی از جمله چین” او گفت:.

ازدواج همجنسگرایان

دیوان عالی کشور به تصویب ازدواج همجنس بازان در سال 2015. که حاکم پس از آمد و در سال 2013 تصمیم گیری است که دفاع از قانون ازدواج که تا به حال رد ازدواج همجنسگرایان نقض قانون اساسی است.

اما به رسمیت شناختن ازدواج همجنسگرایان در آمد سال بعد از کنگره رای اکثریت در سال 1996 برای آژانس های فدرال به رسمیت شناختن است که “کلمه” ازدواج ” به معنای تنها یک حقوقی اتحادیه بین یک مرد و یک زن است.”

بایدن پشتیبانی از اندازه گیری در سنای آمریکا که در آن تصویب شد 85-14. ساندرز مخالف این لایحه در خانه که در آن تصویب شد 342-67.

ساندرز گفت: آن نسبتا آسان است در حال حاضر به عنوان یک قهرمان از حقوق همجنسگرایان اما نه زمانی که دفاع از قانون ازدواج تصویب شد. ساندرز گفت: او پیوست اقلیت می گویند که “مردم حق دارند به یکدیگر صرف نظر از جنسیت خود.” او گفت: بایدن مجبور به توضیح موقعیت قبلی خود است.

با وجود زودتر رای بایدن حمایت از ازدواج همجنسگرایان در طول یک مه 2012 مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” جلوتر از اوباما.

زمانی که دادگاه عالی اعلام کرد که ازدواج حاکم در ژوئن 2015 بایدن با صدور بیانیه ای از کاخ سفید است که او و همسرش نمی توانست بودن خودمان افتخار کنیم.

“در طول سال در خانه های خود ما کارکنان در خطوط مقدم جنگ, و در خانه عبادت – جیل و من دوست بی شماری همجنس و نما آمریکایی که به اشتراک گذاشتن یک عشق برای شرکای خود را محدود تنها با انگ اجتماعی و قوانین تبعیض آمیز می شود.” “اما امروز خود عشق است مجموعه رایگان با حق ازدواج و به رسمیت شناختن این ازدواج در سراسر کشور است.”

امنیت اجتماعی

بایدن و ساندرز باید sparred بیش از حق بودجه به دلیل معاون سابق رئیس جمهور تلاش های گذشته برای جلوگیری از کسری بودجه فدرال. ساندرز معتقد است که تا کنون در برابر برش امنیت اجتماعی است.

“ما قصد داریم برای کاهش امنیت اجتماعی ما قصد داریم برای بالا بردن سن بازنشستگی ما در حال رفتن به فاج در اطراف با هزینه زندگی تنظیمات” ساندرز به خبرنگاران گفت: جمعه.

او با انتقاد بایدن برای بحث در مورد کاهش حقوق در گذشته است.

“چگونه است که اتفاق می افتد؟” بایدن خواسته خبرنگاران روز چهارشنبه. “چرا یک دموکرات بحث در مورد برش امنیت اجتماعی و مدیکر, پزشکی و جانبازان در برنامه ها؟”

حقوق چند ساله هستند اهداف برای کاهش هزینه به دلیل کمک های مالی خود را به طور معمول قادر به نگه داشتن سرعت با هزینه های خود را. دولت پاسخگویی دفتر گزارش در ماه ژانویه که امنیت اجتماعی است که به بینی نایاب تعادل آن توسط 2034.

اما رفع این برنامه ها دشوار است زیرا نیاز یا افزایش مالیات و یا برش مزایای به ده ها میلیون نفر از مردم است. گزینه برای امنیت اجتماعی عبارتند از بالا بردن سن بازنشستگی و یا کاهش واجد شرایط برای افزایش درآمد آمریکایی ها و یا بالا بردن سهم خارج شده از حقوق.

برای مثال در سال 1983 کنگره رای به افزایش سن بازنشستگی برای امنیت اجتماعی به تدریج از 65 به 67. بایدن حمایت این قانون است. ساندرز بود هنوز در کنگره است.

به عنوان بخشی از سال 1984 بحث در کسری بایدن co-حمایت قانون برای یک سال توقف در هزینه زندگی, تنظیمات که رد شد. در سال 1995 او با حمایت یک بودجه متعادل متمم قانون اساسی که او اذعان می تواند منجر به کاهش امنیت اجتماعی و یا دیگر برنامه های فدرال است.

“زمانی که من استدلال می کنند که ما باید یخ فدرال هزینه های من به معنای امنیت اجتماعی نیز هست. من به معنای مدیکر و مدیکید. من به معنای مزایای جانبازان. من به معنای هر انفرادی تنها چیزی که در دولت” بایدن گفت: در طبقه سنا در سال 1995. “و من نه تنها سعی کردند آن را یک بار من سعی کردم آن را دو بار من سعی کردم آن را به یک سوم زمان و من سعی کردم آن را به یک چهارم زمان است. کسی به من بگویید در اینجا چگونه ما می رویم به انجام این کار سخت و بدون برخورد با هر یک از کسانی که گاو مقدس برخی مستحق حفاظت بیشتر از دیگران است.”

بایدن مبارزات انتخاباتی است در این سال بر ارائه تضمین درآمد برای طبقه متوسط به رشد پس انداز خود را در حالی که “حفاظت و تقویت امنیت اجتماعی است.” برای تقویت این برنامه به او پیشنهاد تمدید 6.2 درصد مالیات بر حقوق به درآمد بالا زمان کلاه $137,700.

و به او پیشنهاد بهبود مزایای به اطمینان حاصل شود که هر کسی که کار کرده و حداقل 30 سال را دریافت, درآمد از 125 درصد از سطح فقر. او را در بالا بردن مزایای حدود 20% و همسران بازمانده که خود سابقه کار.

بایدن شروع تبلیغات مورد حمایت خود را برای امنیت اجتماعی بیش از آخر هفته در میشیگان, Missouri, ایلینوی, اوهایو و فلوریدا با توجه به پیگیری شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک.

“جو بایدن همواره یک حامی قوی از امنیت اجتماعی” راوی در تبلیغ گفت. “بایدن را افزایش می دهد مزایای امنیتی اجتماعی و محافظت از آن را برای نسل های آینده.”

مدیکر

برخورد با بیمه بهداشت و درمان است و حتی thornier مشکل به دلیل هزینه ها و پیچیدگی تغییر عمده صنعت حسابداری برای حدود یک ششم از اقتصاد است.

ساندرز پیشنهاد مدیکر برای همه ایجاد یک ملی جدید برنامه بیمه درمانی برای همه. او این استدلال را ارائه بیمه درمانی برای 80 میلیون نفر که یا هیچ یا که پوشش ناکافی است.

“جو و من یک نظر بسیار متفاوتی در مورد مراقبت های بهداشتی” ساندرز گفت. “جو اساسا می خواهد برای حفظ آنچه که به نظر من یک ناکارآمد و بی رحمانه سیستم مراقبت های بهداشتی است که در آن ما صرف دو برابر هر فرد در مراقبت های بهداشتی به مردم از هر کشور دیگر.”

پیشنهاد او به طور گسترده ای برای انتقاد از هزینه های آن در حدود $30 تریلیون بیش از یک دهه. اما ساندرز گفت: لازم است مالیات خواهد بود کمتر از افراد طبقه متوسط در حال حاضر در پرداخت حق بیمه و دیگر خارج از جیب هزینه. این برنامه نیز صرفه جویی در هزینه های اداره بیمه خصوصی.

“در پایان روز اکثریت قریب به اتفاق مردم خواهد شد صرفه جویی در پول در مراقبت های بهداشتی خود را صورتحساب” ساندرز گفت: در یک ماه اکتبر بحث است. “اما من فکر می کنم آن را مناسب است به اذعان کرد که مالیات بالا خواهد رفت. آنها در حال رفتن به رفتن به طور قابل توجهی برای ثروتمند.”

پیشنهاد خود را نیز نگرانی در میان افرادی که ترس از دست دادن خود را بیمه خصوصی. آشپزی اتحادیه کارگران که نشان دهنده 60,000 هتل و کازینو کارگران در نوادا و فراهم می کند بیمه سلامت برای بیش از 130,000, مردم, توزیع, در حال پرواز و قبل از آن دولت اولیه گفت ساندرز خواهد “End آشپزی بهداشت و درمان” با مدیکر برای همه طرح است.

بایدن با انتقاد ساندرز’ طرح برای غیرواقع گران است. بایدن پیشنهاد برای تقویت و گسترش, Obamacare به حدود 750 میلیارد دلار بیش از یک دهه تحت پوشش معکوس بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات.

اما بایدن پیشنهاد شد همچنین با انتقاد برای اجازه دادن به مردم برای انتخاب دولت پوشش به نام یک گزینه شبیه به کارفرما حمایت طرح های بیمه. به گفته کارشناسان یک گزینه می تواند بی درنگ کارفرمایان برای جلوگیری از ارائه پوشش و درایو می تواند خصوصی برنامه های خارج از بازار است.

بایدن نیز افزایش Obamacare یارانه برای افرادی که نمی توانید بیمه از طریق کارفرمایان خود را. برای خرید بیمه.

Seema Verma از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: مدیکر برای همه و بایدن عمومی گزینه خواهد هر تهدیدی بیمه خصوصی سیستم.

“این طرح را بزرگترین تهدید برای آمریکا سیستم بهداشت و درمان,” ورما گفت: در یک ماه جولای سخنرانی. “هر آنچه که شما آن را تماس – مدیکر برای همه, تک پرداخت کننده یا چیز دیگری – آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد یک حکومت کامل تصاحب, رقص برهنه کردن 180 میلیون آمریکایی از بیمه درمانی خصوصی و وادار کردن آنها به یک سیستم که در آن کنگره و کارمندان تصمیم گیری در مورد مراقبت از خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>