جوانا Gaines می دهد در پشت صحنه تور جدید پخت و پز نشان می دهد در مجموعه Instagram

منتشر شده

برای همه “Fixer Upper” طرفداران جوانا Gaines است های یک پشت صحنه تور جدید پخت و پز نشان می دهد در مجموعه Instagram امروز در ساعت 1 بعد از ظهر

به مناسبت رونمایی از جدیدترین کتاب آشپزی, ماگنولیا, جدول, جلد 2, Gaines دادن یک تور زنده از مجموعه ای از آینده او پخت و پز نشان می دهد در حال فیلم برداری در Gristmill یک ملک خریداری شده و بازسازی نشان می دهد.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: شهرستان هریس در نظر گرفتن $10M برنامه وام برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق همه گیر

“تراشه و من فکر بودند که این امر می تواند سرگرم کننده را به یک Instagram live تور Gristmill (جایی که من پخت و پز نشان می دهد فیلمبرداری خواهد شد)! ملاقات ما را در Instagram فردا در ساعت 1 بعد از ظهر CT — ما نمی توانیم صبر کنید برای چت با شما!” گفت: Gaines در Facebook post.

یکشنبه, آوریل 5 Gaines عرضه یک ساعت خاص در شبکه غذایی به عنوان او به اشتراک گذاشته شده با بینندگان ویدئوها بچه ها او را فیلم برداری از او در پخت و پز چند دستور او شده است ساخت بیش از چند هفته گذشته.

“من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل های شما را که من دوست دارم; اما حتی بیشتر از دستور العمل های من امیدوارم که آن را به یاد شما از چه هدیه ای آن است که به صرف زمان در آشپزخانه بودن و خلاق و ساخت مواد غذایی خوب برای مردم شما را دوست دارم” گفت: Gaines در وبلاگ خود در مورد این قسمت.

او به پایان رسید در این قسمت با یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از پخت و پز نشان می دهد که می خواهد پخش در ماگنولیا شبکه در ماه های آینده.

فریبنده عکس: عکاس تگزاس قطاری به طرز مرموزی خالی شهر نیویورک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

طرفداران فقط به عنوان هیجان زده برای دیدن Gaines پشت در تلویزیون. “بساز!!! من نمی توانم صبر برای من تعجب kiddos. همه ما عاشق تماشای fixer upper به عنوان یک خانواده است. آن را مانند صبح کریسمس برای آنها پس از این qurantine همه ما است جدا شده, گفت:” ربکا Aguillar در Facebook post.

لیندا Timblin گفت: “کاملا خود را نشان می دهد در روز یکشنبه! نمی تونم صبر کنید برای پخت و پز خود را نشان می دهد برای شروع! خانواده خود بهترین است و شما می توانید ببینید و احساس کنید چقدر عشق می رود به همه چیز همه شما باید انجام دهید!”

زنده تور است که اتفاق می افتد امروز در ساعت 1 بعد از ظهر در Gaines Instagram اینجا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>