جیم Nantz به میزبان چت با جک نیکلاس راجر کلمنس در طول nikki young نبود

Tournament Host Jack Nicklaus visits the CBS broadcast set with Jim Nantz during the third round of the Memorial Tournament presented by Nationwide at Muirfield Village Golf Club on June 4, 2016 in Dublin, Ohio. (Photo by Chris Condon/PGA TOUR) Photo: Chris Condon/US PGA TOUR / 2016 Chris Condon/PGA TOUR

عکس: کریس Condon/ما PGA TOUR

مسابقات میزبان جک نیکلاس بازديد CBS پخش مجموعه با جیم Nantz در سومین دور از یادبود مسابقات ارائه شده با سراسر کشور در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف در ژوئن 4, 2016 در دوبلین, Ohio. (عکس از کریس Condon/تور PGA)

زندگی می کنند چت آنلاین شامل جک نیکلاس و راجر کلمنس میزبانی شده توسط جیم Nantz بخشی از چندین دیجیتال فعالانه در یک هفته که nikki young دعوتی در اصل برای بازی در جنگل.

این ویدئو شروع می شود در 1 بعد از ظهر روز شنبه و می توان در هر دو PGA Tour قهرمانان یا nikki young دعوتی Facebook صفحات و یا حساب توییتر @ChampionsTour یا @InsperityInvtnl. فعال سازی بیش از کانال های رسانه های اجتماعی طراحی شده است برای تعامل با علاقه مندان به گلف در غیاب 2020 nikki young.

نیکلاس 18-زمان عمده برنده متعهد شد برای بازی در 3M نوابغ گلف رقابت برای هشتمین سال متوالی در رابطه با nikki young دعوتی. بود که قبل از PGA Tour اعلام کرد در ماه مارس که ممکن است 1-3 مسابقات لغو خواهد شد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

کلمنس هفت-زمان Cy جوان برنده جایزه و بهار جنگل محصول برنامه ریزی شده بود به بازی در این هفته Woodforest بانک ملی Pro-Am قبل از لغو آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>