به روز شده

در حال حاضر که او یک دیوانه گسترده جستجو برای یک مدیر Astros صاحب جیم کرین روز پنجشنبه گفت او امیدوار است به انتصاب جدید مدیر کل اواسط بهار آموزش.

BRIAN T. اسمیت: گرد و خاکی بیکر می داند بازسازی Astros,’ تصویر را زمان

جرثقیل در حال حاضر نظارت بر بیس بال بخش عملیات در پی جف Luhnow اخراج on Jan. 13. او در مصاحبه حداقل نه نامزدها برای یک مدیریتی جستجو که 16 روز به طول انجامید. در روز پنج شنبه او ابراز امیدواری کرد او می تواند انتخاب یک مدیر “در چند هفته.”

“ما در حال به طور مداوم در تلاش برای بهبود تیم” جرثقیل گفت. “ما باید بسیار عمیق و کارکنان در اینجا است که بسیار مستعد ما دوباره سازماندهی بخش کمی به من کمی بیشتر کارآمد و ما احتمالا به استخدام چند نفر بیشتر پایین خط.”

Luhnow پشت پیت پوتیلا خود را به عنوان تنها دستیار مدیر کل 30 سال افزایش اجرایی بود که به شدت درگیر مدیریتی جستجو که منجر به گرد و خاکی بیکر.پوتیلا کاهش یافته است به نظر پنج شنبه وقتی پرسید که آیا او را برای مصاحبه مدیر کل خالی.

جرثقیل را در مصاحبه های خارج از چهار نامزد سابق San Francisco Giants مدیر کل بابی Evans, Kansas City Royals pro سراغ مدیر ژن واتسون لیگ اصلی بیس بال ارشد معاونت عملیات بیس بال پیتر Woodfork و Tampa Bay Rays معاون رئیس جمهور از بیس بال عملیات جیمز کلیک کنید.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هیچ تغییری در آینده به Astros’ کارکنان مربیگری می گوید Astros’ گرد و خاکی بیکر

حتی با تعداد خارجی, مصاحبه, جرثقیل اذعان بیس بال بخش عملیات می تواند “اقامت پت برای هم بودن” را به عنوان آن در حال حاضر ساخته شده است. بیکر قرارداد یک ساله ارائه می دهد این تیم برخی از انعطاف پذیری و توانایی ارزیابی مجدد برنامه های خود را پس از سال 2020 فصل آمده است.

“ما قصد داریم به زمان ما فقط مثل ما (با مدیریتی جستجو),” جرثقیل گفت. “ما در حال رفتن به صحبت کردن با بسیاری از مردم و بررسی آنچه در دسترس است.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de