Jermall, Jermell مونتانا بازگشت به حلقه به عنوان pay-per-view headliners

منتشر شده

Jermall و Jermell مونتانا را به حلقه headlining اول سپتامبر. 26 pay-per-view کارت هم بدون طرفداران در کرسی در Mohegan Sun Arena در uncasville خود را Conn. این دوقلوها که در Alief نیست جنگیدند پس از ماه دسامبر با توجه به همه گیر.

Jermall (30-0, 22 کوس) از خود دفاع خواهد کرد جهانی بوکس شورای Middleweight title برابر سرجی Derevyanchenko. در شرکت اصلی رویداد Jermell مبارزه خواهد کرد Jeison روساریو در یک وحدت تقلا برای 154 پوند کمربند.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: چگونه Jermall مونتانا پیمایش مسیر به یک عنوان جهان

Jermall است که میان قهرمان پس از این ادعا موقت کمربند در سال 2018 به احتمال زیاد خواهد بود رو به stiffest آزمون حرفه ای خود را. Derevyanchenko (13-2, 10 کوس) نشده برگزار کمربند اما او WBC No. 1 contender پس از از دست دادن باریک تصمیم گیری به titleholders دانیل Jacobs در سال 2018 و گنادی Golovkin در سال 2019. از دست دادن به Jacobs آمد و به عنوان نتیجه تصمیم گیری تقسیم در حالی که Golovkin شکست یک مبارزه از سال نامزد شده است.

Jermell (33-1, 17 کوس) به دست آورد خود را WBC فوق العاده سبک وزن عنوان زمانی که او avenged خود را تنها از دست دادن با ضربه زدن تونی هریسون در ماه دسامبر. او خواهید بود در تلاش برای جهانی بوکس و فدراسیون بین المللی بوکس فدراسیون عناوین از روساریو (20-1-1 14 کوس). روساریو ادعا کرد کسانی که کمربند با تعجب TKO برنده بیش از جولیان ویلیامز در ماه ژانویه است.

دوستان با هوستون رپ ROYALTY: سازمان دیده بان Z-Ro انجام ‘Mo شهرستان دان’ آزاد به عنوان او راه می رود Jermall مونتانا به حلقه

این pay-per-view کارت خواهد شد از ویژگی های شش حملات از جمله وسلاکو را براندون فیگوئروا دفاع از خود WBA سوپر خروس وزن عنوان در مقابل دیمین Vasquez و شکست نخوردگان ماریو باریوس از سن آنتونیو دفاع از WBA فوق العاده سبک عنوان در برابر رایان کارل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>