جرمی لین انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘توانمندسازی’ نژاد پرستی در coronavirus بحران

سابق NBA بازیکن جرمی لین است ابراز انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

لین که بازی برای این موشک از سال 2012 تا 2014 بوده است اغلب به tweeting در مورد استفاده از “چینی ویروس” توسط برخی از سیاستمداران جمهوری خواه. بسیاری از کارشناسان و مقامات پزشکی می گویند این اصطلاح به جای استفاده از coronavirus یا COVID-19 سوخت نژادپرستی مرتبط با یک بیماری با یک گروه خاصی از افراد است.

“ترس و اضطراب در مورد یک بیماری می تواند منجر به انگ اجتماعی نسبت به افراد و مکان یا چیز” مراکز کنترل بیماری می گوید در وب سایت خود را. “برای مثال انگ و تبعیض می تواند رخ دهد هنگامی که مردم یک بیماری مانند COVID-19 با جمعیت و یا ملیت و حتی اگر نه هر کس که در جمعیت و یا از آن منطقه است که به طور خاص در معرض خطر ابتلا به این بیماری است.”

احساسات تکرار شد توسط Lin که پرسیدم شما می توانید صادقانه بگویید که من در آنجا صفر است ضد چینی احساسات در همه [تهمت] و خصوصیات از ویروس ؟ شما می توانید صادقانه بگویید آسیایی نیست که ناعادلانه جسمی حمله امروز ما ؟ آن است که سخت به استفاده از coronavirus یا COVID-19? ما بازی به بازی سرزنش را در یک بحران است.”

در پاسخ به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که اظهار داشت: “ایالات متحده آمریکا خواهد بود با قدرت حمایت از این صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و دیگران هستند که به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی ها ویروس” Lin پاسخ داد:

“من آرزو می کنم شما را با قدرت حمایت از افراد آسیب پذیر که رنج می برند با توجه به سوء مدیریت این ویروس از جمله کسانی خواهد بود که تحت تاثیر نژادپرستی شما توانمند سازی است.”

“و من نمی می خواهم به شنیدن در مورد هیچ سرخک آلمانی/اسپانیایی آنفولانزا قبل از میلاد روزمره آسیایی-آمریکایی inc مردم من می دانم که در معرض تهدید هستند و جسمی حمله کردند. من اصلا به تلخه در مورد تاریخچه نام rn. آنچه من می دانم این است ظریف ضد چینی پیام تنها سبب بیشتر نفرت نسبت به برادر” Lin اضافه شده است.

چند آمریکایی آسیایی تبار را گزارش کرده اند که هدف از لحاظ نژادی, انگیزه, پس از حملات گسترده شیوع رمان coronavirus. در ماه فوریه مقامات گفت: کالیفرنیا, نوجوانان بود “حمله بیش از, ترس های بی اساس, برانگیخته شده توسط رمان شیوع کروناویروس.” Coronavirus اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین اما هیچ شواهدی وجود ندارد coronavirus تاثیر می گذارد مردم از اصل و نسب بیشتر به شدت و یا آن است که گسترش به طور انحصاری توسط افراد است.

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار در روز چهارشنبه همین دلیل او بارها و بارها استفاده می شود اصطلاح “چینی ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “آن را از چین می آید. به همین دلیل است.”

پس از پیروزی یک قهرمانی NBA با تورنتو رپتورز در سال گذشته Lin امضا شده با پکن اردک از بسکتبال چین 3 میلیون دلار در سال است. لین ساخته شده این همه ستاره تیم در چین اما لیگ تعطیل می شود با توجه به کروناویروس در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>