آدم چه کسی ؟

پس از سال گذشته وحشتناک فراموش شدنی Super Bowl Halftime Show توسط Maroon 5 و shirtless, Adam Levine, فقط در مورد هر هنرمند می میرم بهبود گسترده برای این سال عملکرد در میامی که در آن سن فرانسیسکو 49ers مواجه خاموش در برابر Kansas City Chiefs.

اما چه کسی می تواند حدس ام چقدر infectiously شادی دسته کوچک موسیقی جاز از جنیفر لوپز و شکیرا خواهد بود و با لبخند و رقص راه خود را از طریق انرژی مجموعه ای بود که در کوتاه مدت به بالای عینک — وجود دارد هیچ غول ببر عروسک یا بالا پرواز ورودی — اما فراوان در فک انداختن رقص, بالا, 40 بازدید و جشن لاتین فرهنگ است.

سوپر باول: Demi Lovato wows با بی عیب و نقص, اعتماد به نفس, سرود ملی

عملکرد لگد کردن با شکیرا که در زمان این مرحله در یک پر تلالو حاشیه, لباس قرمز و لذتبخش نشان داد آنچه در رنسانس زن او است: نواختن گیتار الکتریک در طول “امپراتوری” و متحیرکننده رقص با یک طناب هنگامی که او به شدت کار راه خود را از طریق شوخی سکسی pop anthems “Hips don’t Lie,” “هر جا” و (شدیدا دستکمگرفتهشده) “او گرگ است.”

او سپس واگذار مرحله لوپز که فرود بر روی Hard Rock ورزشگاه در یک آشکار سیاه, چرم, سیگار, که در آن او بود flanked توسط پشتیبان, رقصنده, رنگارنگ tutus زود هنگام بازدید “جنی از بلوک” و “گرفتن حق است.” بیشتر یادآوری رای دهندگان اسکار چه اشتباه آنها ساخته شده است در نمی نامزدی خود را برای سال گذشته استرپتیزر, درام “زرنگ,” لوپز, آورده, خروس بزرگ بود و یک نفس روال در الماس نکردم گروه به عنوان او می خواند آهسته به پایین نسخه از “انتظار برای امشب.”

اما برجسته از حاصل کار دو تیم نشان می دهد زمانی بود که لوپز پیوست کودکان کر و 11 ساله دختر Emme Maribel Muñiz که خوش خواند بروس اسپرینگستین را “متولد شده در ایالات متحده آمریکا” به عنوان لوپز بازگشت به مرحله پیچیده شده در پر پورتوریکو پرچم. این یک unsubtle بیانیه سیاسی در یکی از بزرگترین مراحل.

لوپز, 50, و شکیرا, 43, بیشتر آورده Latino نمایندگی به نشان می دهد با دعوت از اسم حیوان دست اموز بد و J Balvin که انجام شده خود را به زبان اسپانیایی آیات Cardi ب “من آن را دوست دارم” و “Mi Gente,” بود. زنان پیچیده عملکرد با رقص و در آغوش یکدیگر دربندی یکی از بهترین سوپر باول halftimes دهه گذشته.

لیدی گاگا در قبل از سوپر باول نشان می دهد: من بهتر شنیدن هیچ لب همگام سازی’ در J. Lo, شکیرا halftime show

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de