بخشی از رمز و راز از بیل موری واقعیت این است که او تقریبا غیر ممکن است برای تماس با.

در هالیوود محافل که در آن هر کس یک روزنامه نگار, عامل, مدیر کسب و کار و یا نوعی دیگر از نماینده و یا دستیار موری مگس ،

“او ندارد یک تلفن ندارد یک عامل ندارد یک ایمیل به” فیات کرایسلر اتومبیل افسر ارشد بازاریابی Olivier فرانسوا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “او گفته است 800 شماره. شما یک پیام را ترک کنند و شاید او با شما تماس بگیرد.”

این چالش که فرانسوا مواجه زمانی که تیم خود را برای اولین بار آمد تا با ایده های خود را در 60 ثانیه با سوپر باول, تجاری, درخشان, تلافی از “روز موش خرمای کوهی امریکا” که به پایان رسید برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا امروز آگهی متر است که صفوف Super Bowl ads توسط مصرف کننده امتیاز.

نقطه به سختی مورد ضرب و شتم هیوندای “Smaht Pahk” تجاری است که در آن John Krasinski, Chris Evans, Rachel Dratch and David بزرگ “Papi” اورتیز مارول بیش از این ماشین توانایی به پارک خود را. گرد کردن به بالا 5 در رای گیری شد گوگل “Loretta,” Doritos’ “سرد در مرتع پرورش احشام” و موشک وام مسکن را “راحت” یک نقطه که در آن Jason Momoa می تواند خود واقعی خود را تنها زمانی که او به خانه می شود.

نتایج کامل: که در آن همه تبلیغات به پایان رسید در تبلیغ متر رای گیری

سازمان دیده بان تمام تبلیغات: دیدن همه ی Super Bowl commercials

فرانسوا گفت که او متوجه “چند ماه پیش” که سوپر باول یکشنبه می گیرند در روز موش خرمای کوهی امریکا. به زودی این ایده به صورت نقطه ای بود و کریستال. بنابراین او رسیده به موری. و سپس…

هفته ها و هفته ها از هیچ چیز.

فرانسوا گفت که او تا به حال به تماشای فیلم های یوتیوب از مصاحبه با مدیر سوفیا کاپولا که در آن او گفت: آن را در زمان یک سال به امن موری مشارکت در “گمشده در ترجمه”. اما فرانسوا نیست که در یک سال است. او هفته. و اگر موری که قرار بود برای شرکت در این نقطه جیپ نیست برای رفتن پیش با آن است. این همه دور او.

خوشبختانه فرانسوا گفت: او و موری به همان مهمانی شام once upon a time. آنها دوستان مشترک او اضافه شده است.

“این یک معجزه زیرا بدیهی است که هیچ مدیر. اما او دوستان” فرانسوا گفت. “او هیچ شماره تلفن و اما دوستان خود را با داشتن شماره تلفن.”

موری در نهایت پشت کردم به او و — از همه مهمتر — توافق برای تلافی او یاد نقش فیل Connors از سال 1993 در فیلم “روز موش خرمای کوهی امریکا.” بنابراین جیپ در مشورت با آن آژانس تبلیغاتی Highdive کردم به کار.

آنها استخدام سایر اعضای اصلی بازیگران از جمله موری برادر برایان دویل موری و بازگشت به محل اصلی: Woodstock, Illinois. آنها مجوز یک Cher آهنگ که نقش برجسته در این فیلم از موسیقی وارنر. و آنها برکت Sony Pictures که تولید این فیلم به آینه خود را تم ها و شخصیت های.

با موری در هیئت مدیره جیپ امن آنچه شناخته شده به عنوان “نقطه شناور” از فردا, معنی شرکت نمی دانید دقیقا زمانی که تجاری خواهد هوا در طول بازی. و یک سخنگوی شرکت گفت که آنها حتی نمی پایان تیراندازی آگهی تا Jan. 26 — یک هفته قبل از سوپر باول.

فرانسوا گفت: آن همه ارزش آن به دلیل موری که او معتقد است که تجسم کامل از آنچه جیپ نشان دهنده.

“وجود دارد فقط این حس آزادی را در او به دنبال,” فرانسوا گفت. “او را انجام خواهد داد همه چیز در شرایط خود را دارد. او را به انجام یک کار تجاری و یا حتی یک فیلم اگر آن چیزی است که او عمیقا احساس می کند مانند انجام است. او پرماجرا. او اصلی است.”

فرانسوا گفت: موری آمد تا با بسیاری از خطوط در تجاری کردن اسکریپت و توصیف او به عنوان یک نابغه خلاق. و او اعتراف کرد این هیچ راز که چرا موری به توافق شرکت می کنند. این بود که در حد یک ادای احترام به “موش خرمای کوهی امریکا روز” 28 سال بعد آن را به عنوان یک تجاری برای جیپ. آن را به عنوان یک ادای احترام به فیلم را طرفداران آن را به عنوان یک زمین برای خرید یک وانت.

تمام گفته فرانسوا نظر ad به عنوان یک محصول از چند معجزه. یکی این است که سوپر باول یکشنبه تراز وسط قرار دارد با موش خرمای کوهی امریکا روز کاری این شرکت گفت: اتفاق افتاده است تنها دو بار در سال 54. دیگر این است که فرانسوا قادر به نه تنها در تماس با موری — یک “تقریبا غیر ممکن است شاهکار” — اما آن است که 69 سال بازیگر به توافق شرکت می کنند.

“او هرگز تجاری در نظر گرفته شده هرگز به انجام یک” فرانسوا گفت. “اما او این است که یک معجزه است.”

تماس با تام chris chavez در tschad@usatoday.com و یا در توییتر @Tom_Schad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im