به روز شده

این موشک تا به حال نه تنها منجر به ترک جاز فقط 1.6 ثانیه برای انجام کاری در مورد آن, آنها در دفاع آخر بازی هست.

جاز به سختی می تواند دریافت توپ inbounds با استفاده از بیشتر از پنج ثانیه اختصاص داده شده قبل از جو اینگلس در بر داشت Bojan Bogdanovic با فقط به اندازه کافی زمان برای جاز رو به جلو به گرفتن و شلیک با اتاق فقط به اندازه کافی به ضرب گلوله بیش از P. J. تاکر و جیمز هاردن برسد.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: P. J. تاکر قرارداد تضمین شده از طریق فصل آینده

بوگدانوویچ ساخته شده بود فقط 1 4 3-اشاره گر, اما زمانی که او swished بلوز خود را فقط از داخل 30 فوت او برداشته جاز گذشته موشک 114-113 روز یکشنبه در راکت دوم خیره کننده از دست دادن در زنگ این فصل است.

این موشک تا به حال به دست آورد سرب با 13-4 اجرا در فینال سه دقیقه دربسته در محیط توسط تاکر 3 در گوشه ای برای 113-110 سرب با 1.6 ثانیه به سمت چپ.

آنها آمده بودند تا با متوقف کردن کشش و خود را در بر داشت 3-نقطه لمس در زمان. اما آنها نیاز به یک مطلب از دست ندهید.

این موشک در حال صرف مقدار از نیمه دوم ناقص اما که خود را بزرگترین مسئله است. عکس ها در نهایت می آیند. پس از کشش است که در آن موشک ساخته شده بود 3 22 3-اشاره گر پس سریع شروع سخت تاکر و رابرت کاوینگتن هر غرق 3s.

راکت نه گرفتن متوقف می شود با جاز سپاه پاسداران به ویژه اردن Clarkson به طور معمول به ثمر رساند و در حاشیه و یا در راه خود را وجود دارد.

راکت آمد خالی در پنج دوره متوالی به اموال همه بدون گرفتن نگاه خوب است. اما مهم این بود که برای پیدا کردن یک راه برای متوقف می شود.

راکت را برای یک لحظه با کانلی و میچل گم شده در خط در حالی که وستبروک به پایان رسید یک درایو و سپس Danuel خانه جونیور در گوشه ای برای 3 به قطع منجر به دو. اما پس از میچل سوار به کوتاه بلوز, Covington, از دست رفته یک نگاه در 3.

سخت ضربه یک جفت از پرتاب به جلو راکت به عقب در عرض دو با یک دقیقه باقی مانده قبل از کاوینگتن و تاکر غرق 3s برای منجر شود. آن را کاملا به اندازه کافی نیست.

به عنوان اولین تیم به بازی راکت برای بار دوم پس از موشک تعهد به وقت کوچک-توپ جاز آورده تنظیم از نشست قبلی آنها نمی تواند تلاش کرده اند در اولین جلسه.

آنها تا به حال مرکز رودی Gobert او از 7-پا-9 بال و متوالی بازیکن دفاعی سال جوایز در وستبروک که تا به حال از دست رفته قبلی نشست.

وستبروک از دست رفته خود را سه عکس گرفتار شدن در اواسط محدوده با Gobert حفاظت از لبه. اما هنگامی که او شروع به استفاده از فاصله است که همراه با گسترش طبقه با بورس, Westbrook, نه تنها رو به لبه او به نظر می رسید برای نشان دادن راه است.

به طور متوسط 42.9 امتیاز در رنگ در هفت بازی قبل از یکشنبه, تمام بازی های برگزار شده در درجه اول با توجه به ترکیب اولیه این موشک تا به حال 30 امتیاز در رنگ در نیمه اول در یک بازی در مقابل لیگ برتر لبه محافظ. اما بازی پس از سخت ساخته شده 3s در حالی که هم تیمی های از دست رفته, این موشک تا به حال خوب به اطراف تیراندازی سخت اما او رفت 1 از 8 از عمیق است.

هنوز راکت برگزار شد دو رقمی سرب به عنوان نهایی و دو دقیقه و نیم. جاز اما بسته با عجله خود را نهایی چهار عکس از نیم در حالی که راکت رفت 1 4 با سخت از دست رفته یک جفت رایگان می اندازد.

تنها راکت سطل در بسته کسانی دقیقه بود در یک درایو سخت. زمانی که راکت را باز کرد نیمه دوم با وستبروک مشت زدن, صفحه اصلی عصبانی اسلم در Gobert و سخت شدن به پایان رساندن یکی دیگر از درایو الگوی به نظر می رسید تاسیس شده است.

این موشک می تواند نمره در رنگ اما تلاش شد به اندازه کافی 3s به نگه دارید تا با موسیقی جاز.

هنگامی که آنها در زمان منجر شود اما جاز تا به حال یکی از آخرین 3 در آنها برای پیروزی.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de