جارد کوشنر باعث می شود coronavirus توجیهی ظاهر تساوی واکنش برای ‘ذخایر ما’ نظر

واشنگتن – کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر نادر ظاهر در طول روز پنجشنبه coronavirus وظیفه نیروی توجیهی ظاهر به خود جلب کرد که واکنش هنگامی که او با اشاره به ملی ذخایر لوازم پزشکی به عنوان “ذخایر ما” و نه متعلق به متحده است.

کوشنر رئیس جمهور در قانون که نمی اغلب ظاهر عمومی می گوید او بوده است در خدمت در coronavirus نیروی کار در جهت معاون رئیس جمهور مایک پنس.

وقتی پرسیده شد که در مورد داده ها نشان متحده نیاز به تجهیزات کوشنر گفت: “مفهوم فدرال ذخایر این است که آن را قرار است به ذخایر ما. آن را قرار است به آمریکا ذخایر است که آنها پس از آن استفاده کنید.”

او سپس با اشاره به انتقاد از فرمانداران که می گویند دولت ارائه نشده مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

“هنگامی که شما به فرمانداران گفت که دولت فدرال داده نشده است, و آنها را به آنچه آنها نیاز دارند من را تشویق شما را به آنها را بپرسید به شما نگاه در دولت خود را به مطمئن شوید که شما شده اند قادر به پیدا کردن منابع ؟” او ادامه داد.

بیشتر: آمریکایی ها در حمایت از تلاش های شدید برای جلوگیری از coronavirus انتظار بحران به آخرین برای سال در دستور کار/آمریکا/نظرسنجی ایپسوس

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن نشده دستور داد هر فن از جنرال موتورز با وجود گفت که او با استفاده از زمان جنگ قدرت به نیروی تولید

منتقدان pounced در کوشنر نظرات.

“ما از ایالات متحده آمریکا. فدرال ذخایر محفوظ است برای همه آمریکایی ها در زندگی ما, متحده, نه فقط کارمندان فدرال. آن را دریافت کنید؟” تشکر. تد ازای D-کالیفرنیا پاسخ داد.

“آیا کسی می داند که هر فدرال آمریکایی ها ؟ جایی که آنها زندگی می کنند ؟ چگونه بسیاری از وجود دارد ؟ آنها خوب ؟ چرا که آنها نیاز به برخی از مقدار دنده محافظ و پنکه” کنایه آمیز جو لاکهارت سابق مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور بیل کلینتون.

سابق کاخ سفید اخلاق رئیس والتر Shaub با اشاره به این که وب سایت استراتژیک ملی ذخایر نقاط بالقوه آن استفاده توسط دولت های ایالتی و محلی.

“این است که برای مردم آمریکا…به عنوان دولت فدرال را استراتژیک ملی ذخایر وب سایت ما را مطمئن می سازد!,” او نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده در دفاعی در مورد آنچه که برخی از فرمانداران و شهرداران باید به نام آهسته تحویل منابع به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک سری از توییت در روز شنبه رئیس جمهور گفت: “حجم انبوهی از تجهیزات پزشکی و حتی بیمارستان ها و مراکز درمانی در حال تحویل به طور مستقیم به دولت ها و بیمارستان ها توسط دولت فدرال. برخی از اشتهای سیری ناپذیر & هرگز راضی (سیاست؟). به یاد داشته باشید ما یک پشتیبان برای آنها است.”

دولت و دولت های محلی باید ابراز نگرانی در مورد کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند ماسک و لباس.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات و مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان جمهوری نوشت: یک op-ed در واشنگتن پست دوشنبه گذشته درخواست دولت فدرال به گام تا و کمک به ایالات متحده.

“وجود دارد به سادگی کافی نیست تست کیت لوازم پزشکی و دیگر نجات بخش تجهیزات برای پاسخگویی به دامنه این بیماری همه گیر. در حالی که کشورهای در حال انجام همه ما می توانیم برای دسترسی امن به این موارد دولت فدرال باید مراحل فوق العاده ای برای ارائه آنچه که ما نیاز به” آنها نوشت.

در سی ان ان مصاحبه جمعه صبح شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio خواست بیشتر منابع و پرسنل پزشکی و گفت: “ما تنها می توانید به دوشنبه یا سه شنبه در این نقطه است. ما نمی دانیم که پس از آن. چگونه بر روی زمین است که این اتفاق می افتد در بزرگترین کشور در جهان است؟”

FEMA اسناد منتشر شده پنج شنبه توسط مجلس نظارت کمیته نشان متحده در اواسط اقیانوس اطلس گرفتن آنچه رئیس کمیته کارولین Maloney, D-n. y. نام “بخش کوچکی” از تجهیزات درخواست شده است.

با توجه به اسناد و مدارک مورد درخواست تجهیزات از دلاور واشنگتن دی سی و مریلند و پنسیلوانیا و ویرجینیا و ویرجینیای غربی, ایالات درخواست:

  • 5.2 میلیون N95 ماسک, اما دریافت 445,000
  • 194 میلیون جفت دستکش, اما دریافت 991,000
  • 15,000 کیسه های بدن, اما دریافت, هیچ کدام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>