سرایداران در اعتراض به شرایط کاری تاثیر آنها عمومی

هر شب وقتی که میرنا بلانکو را بر میدارد تا او را از از مرکز شهر هوستون تمیز کردن ساختمان های او در حال حاضر ضد عفونی دست ها و بازوها حداقل دو بار قبل از وارد شدن به ماشین پشت صندلی. بلانکو می خواهد به نگه داشتن یک محافظ فاصله از او میخواستم بدونم که در حال رفتن به بعد او به ارمغان می آورد COVID-19 ویروس در صفحه اصلی.

هنگامی که او به خانه خود در یادبود سربازان منطقه بلانکو نمی خواهد او را بوسه شوهر یا دو دخترش تا پس از مراسم شخصی تمیز کردن و شستن لباس که او را دنبال کرده است از ماه مارس زمانی که این ویروس در زمان نگه دارید از هوستون.

هنوز برای تمام اقدامات احتیاطی 55 سال احساس نا امن در محل کار و همچنین مطمئن باشید اگر او حفاظت از کسانی که در ساختمان های او پاک. در روز پنج شنبه او پیوست و حدود 30 janitors که در اعتراض به شرایط کاری در طول همه گیر و گفت: تمیز کردن پیمانکاران فاقد پروتکل های ایمنی. به عنوان بخشی از تظاهرات در مقابل اولین شهر برج سرایداران دست از ماسک به هر یک از دیگر قبل از رفتن به کار در ساختمان های مجاور.

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی سازمان یافته را آغاز کرد.

“ما اعضای سرایداران که در خط مقدم ضد عفونی و تمیز کردن ساختمان های نگران در مورد نیاز به کار می کنند و بدون ارائه شده کافی تجهیزات حفاظت فردی” گفت: السا Caballero رئیس تگزاس شعبه اتحادیه. هوستون منطقه حدود 3000 عضو دارد.

Caballero گفت که سرایداران در حال گرفتن سطح ناکافی از حفاظت متفاوت است که توسط کارفرما.

در برخی موارد او گفت: کارفرمایان درخواست که janitors خود استفاده کنید ماسک. دیگران از جمله بلانکو کارفرما ارائه پارچه قابل استفاده مجدد است.

“هیچ کس به من گفت که چگونه من باید تحمل ماسک و یا چگونه برای تمیز کردن (فضاهای) در حال حاضر با این برنامه” بلانکو گفت. “من شستن ماسک هر روز اما من همیشه تعجب می کنم اگر که به اندازه کافی.”

در حال حاضر که مردم در حال بازگشت به کار او گفت که او تبدیل به اضطراب است.

“کارگران تکیه بر ما برای نگه داشتن خود را در فضاهای تمیز,” او گفت: “اما ما باید به خوبی محافظت می شود بنابراین ما نمی گسترش ویروس و یا آن را در خانه.”

بلانکو نمی خواست به نام او کارفرما برای ترس از اقدامات تلافی جویانه.

پوشیدن یک پارچه قابل استفاده مجدد ماسک در نظر گرفته شده است مناسب برای حفاظت از سرایداران با توجه به برخی از کارفرمایان.

آرماندو Escarcega صاحب دفتر غرور تجاری تمیز کردن خدمات در هوستون گفت که janitors باید با استفاده از N95 یا KN95 ماسک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد چندین بار و یا یکبار مصرف ماسک و دستکش با توانایی تغییر آنها را به عنوان مورد نیاز است.

راسل Carr, رئيس جمهور از برگ انطباق راه حل های زیست محیطی, بهداشت و ایمنی شرکت مشاوره مستقر در آستین اضافه شده که پارچه ماسک صورت در نظر گرفته نمی PPE چرا که آنها در نظر گرفته شده برای حفاظت از محیط زیست از کاربر به جای کاربر از محیط زیست است.

“مربوط به فراشی-کار مرتبط در معرض janitors به پتانسیل COVID-19 عفونت با توجه به قرار گرفتن در معرض عمومی که ممکن است آلوده و قرار گرفتن در معرض بالقوه سطوح آلوده است که آنها نیاز به تماس و تمیز” Carr گفت. “اولیه کنترل و اندازه گیری, در این سناریو این است که PPE در قالب حفاظت تنفسی مانند N95.”

دنیس روسو استاد رفتار سازمانی و سیاست عمومی در دانشگاه کارنگی ملون است هاینز کالج گفت که janitors نیاز به محافظ احتیاطی و به دنبال دستورالعمل تاسیس اداره ايمنی و بهداشت شغلی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. بسیاری از کسانی که همان دستورالعمل برای درخواست کارگران خط مقدم و همچنین, او گفت:.

“به خصوص برای افرادی که تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی, اما برای کسی آینده در تماس با سطوح فلزی و شمارنده مناسب PPE شامل ماسک و دستکش و عینک و کفش را پوشش می دهد و لباس های که پوشش بازوها و پاها می شود و می تواند گرفته شده و شسته شده در پایان شیفت” روسو گفت.

Caballero اتحادیه رئیس جمهور گفت: سرایداران نیز درخواست که کارفرمایان ارائه ایمنی و سلامت آموزش و همچنین پرداخت مرخصی استعلاجی برای coronavirus مربوط به بیماری و یا قرار گرفتن در معرض. آنها به طور معمول فقط دو تا از چنین روز در خود قرارداد.

اتحادیه رهبر همچنین گفت که بسیاری از سرایداران خواسته شده است که برای پاکسازی فضاهای بیشتر در زمان کمتر به دلیل ساعت کار خود را قطع شده است.

“من رفتن به محل کار در برخی از طبقه که در آن وجود دارد مانند 100 دفاتر و من رفتن به حذف یک به یک” بلانکو گفت. “شما هرگز نمی دانید. اما من امیدوارم که مردم درک کنند که ما باید به مراقبت از هر یک از دیگر.”

olivia.[email protected]

twitter.com/oliviaptallet

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>