منتشر شده

راکت ممکن است انتظار نمی رود برای دیدن اورلئانز در پاشنه خود را برای مدت طولانی. آنها ممکن است می خواستم باید برای برنده شدن در اواخر بازی در ضربات پنالتی. اما آنها صرف سه ماهه چهارم شلیک 3s به عنوان اگر برخی که در نهایت آنها را می گیرند. که آنها حق داشتند.

آنها تا به حال ساخته فقط در 3 14 3-اشاره گرها در نه دقیقه سه ماهه چهارم زمانی که آنها با هم مسأله را حل انفجار ناگهانی از 3s هدف قرار دادن چهار نفر از پنج دربسته در محیط توسط جیمز هاردن چهار نقطه بازی برای تکمیل 10-اتهام به یک 125-110 برنده شوید.

با راسل وستبروک را رگ به رگ انگشت شست چپ نگه داشتن او را و کلینت کپلا گم سومین بازی متوالی با درد پاشنه و راکت بازی های کوچک خود را ترکیب برای همه اما سه دقیقه.

آنها دوباره خرد در حمله تخته برای نیم و دوباره متعلق به شیشه در چهارمین اجازه می دهد تا آنها را به جایی باقی ماندن خود را تا زمانی که جرم در زمان بیش از.

اورلئانز را به ثمر رساند 22 دوم-شانس امتیاز در سه ماهه اول فقط دو خجالتی ترین موشک اجازه داده شده بود در هر بازی در این فصل است. به عنوان با پلیکان در یکشنبه اورلئانز تا به حال هیچ دوم-شانس امتیاز در سه ماهه چهارم.

اجازه داده است که سخت به بیش از نمره 14 از 40 امتیاز در سه ماهه چهارم در پایان با 12 کمک و نه پرتاب ریباند. P. J. تاکر شروع یک چهارم بازی در گذشته پنج در مرکز تا به حال 13 امتیاز و 10 پرتاب ریباند در حالی که Danuel خانه جونیور اضافه شده 22 امتیاز با نه پرتاب ریباند.

اورلئانز آویزان شده بود در اطراف به مراتب طولانی تر به نظر می رسید به احتمال زیاد حتی با سریع شروع به 15 نقطه منجر شود. این موشک تا به حال بسیج از که در نیمه اول اما با هفت دقیقه مانده به بازی گره خورده بود با راکت تلاش برای متوقف می شود برای حفظ یک اجرا.

آنها به طور ناگهانی در زمان خاموش میدوی را از طریق سه ماهه چهارم با سخت غرق شدن یک جفت از 3s تاکر در پایان یک درایو و سخت شدن پیدا کردن خانه برای یک alley-oop تنبلی و سنگینی حرکت کردن و 10 نقطه منجر شود.

راکت صرف بیشتر از نیمه اول تلاش برای صعود از سوراخ حفر کردند و برای خود یک خواب آلود شروع می شود.

مثل همیشه با خود صف که نشان داد بیشتر بر روی تخته است که در آن آنها به 14 دوم-شانس امتیاز بیشتر نسبت به آنها اجازه می دهد در هر بازی – در سه ماهه اول. اما بسیاری از کسانی که توهین آمیز پرتاب ریباند نمی شد در مورد کوچک بودن به عنوان آنجا که آهسته با از دست رفته 3-اشاره گر caroming دور از سبد گاهی اوقات در یک گزاف گویی قبل از اورلئانز ضرب و شتم راکت به توپ.

زمانی که آنها خود را افزایش تلاش برای دوم عکس های آنها شد تا با وادار کردن گردش این موشک می تواند عکس به اندازه کافی برای ایجاد یک اجرا. آنها توپ را در اطراف اورلئانز تله از سخت شدن و منطقه به خوبی باز به نظر می رسد. خانه اضافه شده 14 امتیاز به سخت شدن 22 در نیمه اول. راکت رفت و از پایین 15 به برتری چهار نقطه.

آنها از دست رفته خود را نهایی سه 3-اشاره گر نیم به عنوان اورلئانز به دست آورد منجر شود. اما با توجه به شروع آنها تا به حال تعمیر بسیاری از آسیب.

آنها فقط نیاز به یک دیر اجرا را به نفع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de