به روز شده

موشک بازی با هیچ کس بلندتر از 6-6 گسترش طبقه و رفت و به لبه از دست رفته در حالی که برای هدف قرار دادن به اندازه کافی به فشار منجر به 18.

زمانی که بازی در خط آنها رفت و برگشت به چه کوچک ترکیب اولیه به خصوص راکت کوچک ترکیب اولیه انجام بیشتر.

آنها از کار اخراج شدند به دور از کون با جیمز هاردن پیدا کردن شات که او را رها کرده بود و راکت تیراندازی راه خود را از گذشته ماوریکس 128-121 جمعه در تویوتا سنتر.

3-اشاره گر: Takeaways از موشک’ برنده بیش از ماوریکس

با ماوریکس پایین پنج عنوان به فینال سه دقیقه راکت خشک سه متوالی 3s در حال حرکت به 21 45 از عمیق و پایان دادن به خود را اجرا و از بازی بدون 20 3-اشاره گرها در 22 طولانی ترین کشش از Mike D’Antoni تصدی درخشان چراغ سبز روی راکت جرم.

سخت ضربه دو نفر از کسانی که در اواخر 3-اشاره گر رفتن 6 از 14 های نمره 14 سه ماهه چهارم امتیاز به پایان برساند با 35 با یک فصل-16 ریباند و شش پاس گل. در قبلی خود 10s بازی ها, او تا به حال ساخته شده 32.9 درصد از خود عکس 22.5 درصد از 3s.

راکت اما گل خوبی در سراسر با راسل وستبروک رفتن به حاشیه به نمره 32 امتیاز به همراه نه کمک.

ماوریکس’ Kristaps Porzingis شد نقطه کانونی Mavericks جرم با لوکا Doncic را به ثمر رساند 35 امتیاز 12 ریباند. اما Mavericks ساخته شده فقط 9 24 3s در تلاش برای نگه داشتن سرعت تا زمانی که یکی از سه ماهه چهارم اجرا شود.

پس از تهدید به امن ساخت کوسن در طول بازی راکت به نظر می رسید وجود دارد در اواخر سه ماهه سوم. وستبروک دو بار تمام درایوهای با دست چپ خود را قبل از او محروم است دلون رایت برای شروع یک افطار به پایان رسید که با بن McLemore خونتان خانه یک alley-oop تنبلی و سنگینی حرکت کردن برای 18 نقطه منجر شود.

موشک’ دفاع اما اغلب تا به حال تمایل به ناپدید می شوند بدون اخطار آن را به عنوان تا به حال در سه ماهه دوم در پورتلند یا چهارم در ایالت یوتا این هفته است.

ماوریکس ساخته شده نه 12 عکس در یک 21-6, 5 و نیم دقیقه اجرا که تغییر بازی نیاز به راکت را به نفع خود از آن دیر است.

با Doncic از ماوریکس به دنبال به را تشکیل می دهند برای بازگشت او نمی تواند ارائه با بازی فوق العاده big man, شروع Ryan am schilderij با Porzingis و اغلب بازی دو از میان ویلی Cauley-استین پیراهن زنانه دامن بلند Kleber, am schilderij و Porzingis.

با کلینت کپلا برای راکت آنها رفت و کوچک شروع 6-5 P. J. تاکر در مرکز و آینده نیمکت با 6-6 Thabo Sefolosha.

موشک’ استراتژی به نظر می رسید به کار در نیمه اول آنها به عنوان کف و به طور معمول رو به لبه. آنها فقط نمی عکس در آنها وجود دارد.

این موشک هنوز هم رهبری به اندازه 12 و در زمان 65-60 منجر به نیمه دوم در قدرت از خود 3-نقطه تیراندازی. سخت فرو رفته در 10-بازی تیراندازی رکود ساخته شده 4 از 7 3s. اما راکت ساخته شده فقط 10 از 26 تلاش در رنگ گم شده تقریبا به طور کامل در لبه.

با Porzingis نمره 11 از 17-نیم امتیاز در سه ماهه دوم Mavericks نگه داشته و همه چیز نزدیک است. اما اگر این موشک تا به حال احساس که آنها تلف فرصتی برای ساخت بیشتر منجر, آنها همچنین می تواند آن را باور می تواند در بر داشت در لبه.

آن را در حالی که برای. تفاوت اما از در آمد قابل ملاحظه ای دورتر ،

بازدید HoustonChronicle.com برای پوشش گسترده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de