Jaguars پیش نویس LSU تصویب حمله کننده, North Shore, گراد K’Lavon Chaisson

به روز شده

جکسون پلنگ در حال تلاش برای ساخت یک توانمند تصویب عجله پشت سر هم.

یک سال پس از چیدن جاش آلن, آنها پیش نویس LSU تصویب متهور K’Lavon Chaisson در دور اول پنج شنبه شب با 20 انتخاب کلی.

20-year-old, North Shore, فارغ التحصیل است که مواد منفجره مدافع با نادر ورزشکاری و حرکت تعقیب کردن quarterbacks با یک بی امان ،

ترکیبی linebacker/دفاعی پایان Chaisson دارای یک موتور است. او یک افتخار رول و کاپیتان تیم که عینک آرزو شماره 18 نیوجرسی LSU می دهد به یک بازیکن که بهترین نشان دهنده برنامه روشن و خاموش میشه.

این 6-3, 254 پوند اشتباه دوم ارائه شد بورس تحصیلی توسط LSU قبل از او تا به حال در زمان تیم اول دانشگاه یا دانشکده ضربه محکم و ناگهانی در مدرسه بالا است. که رخ داده است در حالی که او از حضور ببر’ کمپ تابستانی با یک دوست.

به عنوان یک دبیرستان دبیرستان Chaisson نامگذاری شد دفاعی MVP از کلاس 6A من بخش دولتی قهرمانی بازی بعد از ارسال چهار تکل برای دست دادن, دو, کیسه و کیسه و یکی مجبور اشتباه در ساحل شمالی را 21-14 اضافه کاری بیش از پیروزی Austin Westlake. به عنوان یک ارشد او به رهبری دولت با 15½ کیسه با 13 تکل برای از دست دادن 50 پردازد و سه مجبور گیر میکنه.

او برانگیخت حماسی استخدام نبرد بین LSU مربی اد Orgeron و تگزاس مربی تام هرمان. Orgeron ساخته سفرهای متعدد به هوستون برای متقاعد کردن رنگ آبی تراشه استخدام برای رفتن به باتون روژ.

در LSU, Chaisson غلبه پاره شده رباط صلیبی قدامی دو سال پیش بود و سودای فصل پاییز گذشته. او به تیم اول همه Southeastern Conference, ضبط 60 پردازد 13½ پردازد برای از دست دادن و 6½ کیسه. فقط در دو کالج کامل فصل Chaisson به پایان رسید با 92 پردازد 19 تکل برای از دست دادن و 9½ کیسه.

“من قصد دارم به صداقت. من در واقع با ارزش ترین بازیکن در این پیش نویس و همه ما می دانیم که” Chaisson گفت: قبل از پیش نویس است. “هنگامی که شما استخدام کسی آیا شما می خواهید به استخدام کسی که صحبت می کند یک زبان است ؟ و یا آیا شما می خواهید به استخدام کسی که صحبت می کند به سه زبان ؟ من سه زبان صحبت می کنند. من می توانم عبور, عجله, رها در پوشش و پوشش هر کسی شما می خواهید مرا به پوشش و من می توانید بازی را اجرا کنید. هیچ offensive lineman همیشه فقط من حرکت کردن توپ و گردن کلفت من.

“اجازه ندهید کیسه شما احمق. هر بازی شما را تماشا تاثیر من است که احساس می شود. من فقط یک پاس حمله کننده. من می تواند بازی در هر راه دیگر. من همیشه در کارفرمایی ، هر linemen توهین آمیز من رفته ام در برابر به شما خواهند گفت که احساس کردم حضور من.”

Chaisson شبیه سازی چندین NFL بازیکنان از جمله فون Miller, Yannick Ngakoue و چندلر جونز.

در یک حذفی تار و مار بیش از اوکلاهما فصل گذشته Chaisson تا به حال شش پردازد و دو کیسه بود و به نام های دفاعی MVP.

“K بالقوه خاموش است سقف” گفت: Rischad “رفت و آمد شاه” Whitfield که قطار Chaisson همراه با تصویب عجله مربی براندون اردن. “این رفتن به شگفت انگیز به تماشای او را بازی کند. او را به انجام خوبی در سطح بعدی.

“سیستم او با بازی در LSU, K نیست و به تصویب عجله تمام وقت. او تا به حال به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند در خانه بمانند. زمانی که او می شود به NFL, من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به او اجازه دهید شل در هر کجا که او می رود.”

Chaisson کشیده شده است برخی از مقایسه به Minnesota Vikings پایان دفاعی دانیل شکارچی یک کتی مادری که فقط 4½ کیسه در LSU اما نامگذاری شده است به متوالی Pro کاسه با 29 کیسه بیش از دو فصل گذشته.

“Chaisson نوع از عجایب ورزشکار شما می خواهید در فهرست خود را” یک NFL مدیر کل گفت. “این پیش نویس می تواند یک ریسک بالا قمار است. شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال قمار بر کسی که با صفات ویژه به عنوان یک ورزشکار و به عنوان یک فرد. این چیزی است که این بچه است. او خاص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>