جک یاتس دبیرستان برگزاری مراسم پیاده روی برای فارغ التحصیل جورج فلوید

شب زنده داری و راه رفتن برای جورج فلوید در حال وقوع است در Floyd مادر آلما, جک یاتس دبیرستان در روز شنبه, مارس 30.

فلوید متولد شد و در کارولینای شمالی زندگی می کردند و در هوستون تا زمانی که در حال حرکت چند سال پیش. او فارغ التحصیل از یاتس در سال 1993 که در آن او شناخته شده به عنوان یک استعداد و نوع ورزشکار. فلوید کشته شد دوشنبه شب در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

ادامه مطلب: در هوستون دوستان و خانواده سوگواری ‘شمشیر’ جورج فلوید در میان خواستار اتهام قتل برای پلیس

شرکت کنندگان در این مراسم خواسته می پوشند جک یاتس رنگ زرشکی و طلا و آن را نشانه. ماسک و دستکش نیز مورد نیاز و اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد. کسانی که قادر به راه رفتن هستند دعوت به درایو در کنار.

Milton “Big Pokey” Powell and George Floyd met playing football at Yates High School. Top row from left, Michael Pruitt, Harold Johnson and Jerald Moore. Middle row from left, Milton Powell and George Floyd. Bottom row from left, Ulysses Galloway, Von Dickerson.

میلتون بزرگ “ادا و اصول” پاول و جورج فلوید ملاقات در حال بازی فوتبال در یاتس دبیرستان. ردیف بالا از سمت چپ مایکل Pruitt, هارولد جانسون و Jerald مور. وسط ردیف از سمت چپ میلتون پاول و جورج فلوید. ردیف پایین از سمت چپ اولیس گالووی فون Dickerson.

پیاده روی شروع خواهد شد در مک گرگور پارک (5225 Calhoun جاده) در ساعت 9 صبح در حال حرکت به جک یاتس دبیرستان سپس به Cuney خانه قبل از بازگشت به پارک.

فلوید مرگ الهام گرفته از تظاهرات در مینیاپولیس و در سراسر کشور است. درک چوین افسر دیده زانو در Floyd گردن قبل از مرگ او دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>