J. J. وات مانع از قضاوت در DeAndre هاپکینز تجارت

به روز شده

Texans ستاره J. J. وات صحبت با ورزش نشان داده شده است جیمی Traina برای طولانی Q&A در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله نمایش جدید – روباه نهایی Tag که آغاز بکار 20 مه – که او را با میزبانی برادران خود چگونه او را از دست زدن به در خانه ماندن و افکار خود را در ESPN “آخرین رقص.”

او همچنین خواسته شده بود در مورد تگزاسی تجارت دور گیرنده DeAndre هاپکینز در ماه مارس که وات گفت: “تا به بهترین دست در بازی است.”

در پشت تجارت: Michael Irvin توصیف DeAndre هاپکینز-لایحه اوبراین دشمنی قبل از تجارت

“(تجارت) قطعا چشم خود را جلب کنید,” وات گفت: در Q&A. “همیشه دشوار است به از دست دادن یک مرد می خواهم که هر چه وضعیت است. آن را بالاتر از من پرداخت و درجه آن چیزی که بدیهی است که این تیم و این سازمان احساس می کند که به نفع تیم است. بنابراین به عنوان یک بازیکن در تیم من فراموش کار من و من رفتن به محل کار و من با بازی, بازی و GM و صاحبان آنها انجام کار خود را و آنها را امتحان کنید و انجام آنچه آنها احساس می کنید بهتر است برای این تیم است. و بنابراین من می توانید انجام دهید این است که نشان می دهد و رفتن به محل کار و امیدوارم که همه بچه ها که ما در حال بزرگ همکاران به تیم ما است.”

جان مکلین را کیسه مراسلات پستی در تگزاس و ورزشی کشور را تگزاسی حرکت دیگری را در گیرنده است ؟

27-year-old هاپکینز بود که تمام نرم افزار سه بار در هفت فصل در هوستون معامله شد به آریزونا کاردینالز همراه با یک چهارم-دور انتخاب کنید برای در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون دور دوم انتخاب – که به پایان رسید تا بودن TCU دفاعی مقابله با راس Blacklock – و یک 2021 دور چهارم انتخاب کنید.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به بازیکنان واکنش به تجارت زمانی که این اتفاق افتاد در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>