J. J. وات مذاکرات ‘دیوانه’ استیلرز طرفداران همه گیر با جیمی فالون

به روز شده

Texans ستاره J. J. وات چک در روز سه شنبه شب ‘ Tonight Show Starring Jimmy Fallon از خانه اش در ویسکانسین.

وات گفت: او را به خوبی انجام می دهند با اقامت-در-خانه-سفارشات وجود دارد که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من بسیار خوش شانس” گفت: وات که در گذشته به نظر می رسد در نمایش امشب در ژانویه هنگامی که او در تلاش برای پاسخ به سوالات در حالی که غذا خوردن ظالمانه تند بال. “من در ویسکانسین و ما یک دسته از زمین تا اینجا ما باید یک سالن ورزشی در ملک بنابراین من احساس می کنم بسیار خوش شانس می شود قادر به انجام آنچه که من نیاز به انجام آموزش-حکیم است.”

BRIAN T. اسمیت در تگزاس ورزشی ملت خواهد J. J. وات تا پایان به عنوان اولین عمر تگزاس?

وات همچنین در مورد برادر خود را درک و پیوستن با او برادر دیگر T. J. در پیتسبورگ پس از امضای قرارداد با استیلرز این offseason. که منجر به سیل پیام های رسانه های اجتماعی از استیلرز طرفداران تلاش برای تکمیل وات برادران در مجموعه سیاه و سفید و طلا.

“استیلرز طرفداران دیوانه” وات گفت. “استیلرز طرفداران شده اند در توییتر اشاره کرده اند در Instagram صفحه. بوده و برای ایجاد این mockups مانند ” بیا به ما بپیوندید بیا به ما بپیوندید.’ و من مانند ” من نمی دانم اگر شما را در درک که چگونه این کار می کند. نه مثل شما فقط انتخاب کنید و را انتخاب کنید که در آن شما می خواهید به آن بروید.”

برای ثبت وات امضا شش سال 100 میلیون دلار قرارداد با تگزاسی در سال 2016 و نمی تواند تبدیل به یک عامل آزاد تا پس از 2021 فصل است. وات برنامه ریزی شده است را به مبلغ 15.5 میلیون دلار با تگزاسی ها در این فصل و $17.5 میلیون دلار در سال 2021.

جروم جزایر در تگزاس ورزشی ملت ایران: J. J. وات را تمام دهه ستایش مقدمه ای برای سالن از شهرت

در طول این اقامت در خانه زمان Fallon, تشویق مهمانان خود را برای برجسته کردن یک موسسه خیریه که آنها را ظاهر.

وات مورد بحث J. J. وات پایه و اساس خواهد بود که بدون آن بزرگ سالانه جمع آوری کمک سافتبال بازی که لغو شد با توجه به همه گیر. J. J. وات بنیاد که وات با هم قرار داده زمانی که او هنوز در کالج فراهم می کند بعد از مدرسه دو و میدانی برای بچه های مدرسه در مناطق محروم.

“ما هنوز در حال جعل با ماموریت ما حتی اگر ما ندارد و کمک های مالی در آینده این سال به دلیل در برخی از نقطه, بچه ها در حال رفتن به رفتن به مدرسه است و آنها نیاز به چیزی برای انجام بعد از مدرسه” وات گفت. “آنها نیاز به این ورزش به ظاهر عادی در زندگی خود را, بنابراین ما جعل در آن است.”

وات نیز برجسته تغذیه در آمریکا است که از شبکه ای از بانک های مواد غذایی در سراسر کشور است که خوراک بیش از 46 میلیون نفر از طریق مواد غذایی pantries آشپزخانه سوپ پناهگاه و دیگر مبتنی بر جامعه سازمان. وات و نامزد Kealia Ohai به تازگی اهدا $350,000 به هوستون بانک مواد غذایی. وات نیز آغاز شده آنلاین جمع آوری کمک در طول طوفان هاروی که مطرح شده بیش از $41.6 میلیون.

“تغذیه امریکا باور نکردنی” وات گفت. “ما با آنها کار می کرد در طول طوفان و K و من با آنها کار می کرد در طول این زمان به ارائه وعده های غذایی برای مردم در هوستون و بانک های مواد غذایی در سراسر کشور است. آنها فقط انجام کار باور نکردنی.”

در فندک طرف وات گفت: او نه برداشت هر گونه سرگرمی های جدید مانند بسیاری از مردم در طول این زمان.

“غذاهای جدید سرگرمی” وات شوخی. “من مسئول ظروف. این دیوانه ، آن هرگز متوقف نمی شود. حدس من هرگز متوجه آن را قبل از. غذاهای من. لباس های شسته شده (Kealia).”

وات نیز گفت: او سعی در آشپزخانه تجربه, اما تنظیم کردن زنگ خطر آتش سوزی سه بار در هفته.

“من می توانید با پرتاب یک استیک در کوره و من می تواند برخی از سیب زمینی له شده اما ما بوده است در قرنطینه برای چه یک ماه در حال حاضر؟,” وات گفت. “استیک و سیب زمینی پس از یک در حالی که. سعی کردم برخی از مرغ parm روز دیگر. زنگ خطر آتش سوزی می رفت. من خوب هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>