J. J. وات نشان می دهد او چگونه رفتار مهمان خانه در ‘جیمی کیمل’

منتشر شده

معلوم J. J. وات می رود مایل اضافی برای houseguests. یا او حداقل یک بار.

تگزاسی ها ستاره بود, مهمان پنج شنبه شب “زنده جیمی کیمل” میزبانی توسط کمدین – و وات دوستان – سباستین Maniscalco.

در وات شش دقیقه مصاحبه Maniscalco گفت داستان او و همسرش لانا گذراندن یک آخر هفته در هوستون و ماندن در وات ، وات رفت و تمام کردن و خرید حوله و لباس monogrammed با حروف Maniscalco و همسرش.

Maniscalco می خواستم به می دانم که اگر آن par-for-the-البته برای وات مهمان و یا اگر آن را یکی کردن.

“شما ماندن در خانه من بود و یکی خاموش” وات گفت. “من نمی باید مهمان. من دوست ندارم مردم به در خانه من زمانی که من وجود دارد. من می دانستم که شما آینده شد. من می دانم که شما یک نجیب زاده. شما مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در مکان های زیبا. لانا یک زن زیبا. ما باید به شما احساس راحتی پس من رفتم رو سفارشی روپوش رو سفارشی حوله و گفتم این ممکن است تبدیل به من چیز جدید.’ سپس متوجه شدم که چقدر کار لازم است و من گفت به جای انجام این کار هر بار که من فقط هرگز به مردم را دوباره و دوباره.”

وات نیز به یک پیش نمایش از آنچه که طرفداران می توانید انتظار زمانی که تگزاسی ها سر به پیتسبورگ در هفته 3 تا بازی استیلرز و وات برادران T. J. and Derek. آن خواهید بود دومین مستقیم فصل وات دارای مواجه خاموش در برابر درک که بازی بیمارستان برای شارژر فصل گذشته و استیلرز جدید بیمارستان نباید انتظار Maniscalco مهمان خانه درمان در طول بازی.

“من سعی کنید به دست کشیدن از کلاه ایمنی خود را و به پدر و مادر من’ دامان در 75 ردیف” وات شوخی. “هیچ رحمت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>