J. J. وات ذوب می شود و دل ما با او چگونه پشتیبانی از زنان در زندگی خود

منتشر شده

J. J. وات بار دیگر ثابت می کند که چرا او اینقدر پس از به اشتراک گذاری از یابم توییتهایی در حمایت از مادر کانی وات و Kealia Ohai وات بیش از آخر هفته.

وات هیچ غریبه ای به همیشه تنظیم نوار بالا و این آخر هفته او به ما اشاره گرها در 101 در مورد چگونه به نه تنها بزرگ, شوهر اما یک پسر خوب.

در هوستون CHRONICLE.COM: J. J. وات و خانواده ویترین اقدام در لغو احکام صادره ی خنده دار جدید مترو تجاری

نگاهی به توییت او در پاسخ به “پسر” که گفت: – “که #مترو , تجاری, من فکر کردم @JJWatt بود راجع به دوست داشتن s— outta بانوی رانندگی.” کمی او را می دانم که او با اشاره به عنوان وات به سرعت قرار دادن یک توقف به آن بحث با صدا غذا خوردن با نوشتن مطالب زیر است: “یک) که بانوی من است ، ب) وجود دارد 6,000,000% احتمال بیشتر از او دوست داشتنی s— outta من. ج) خوردن تازه”

چگونه در مورد ژله جیر Ohai وات مشترک با یک عکس از همسرش بیان”شما می دانید که او شما را دوست دارد اگر او را دنبال کنید در اطراف شما Sephora تمام صبح است.”

وات را پاسخ ؟ “اوه لطفا. من یاد گرفتم که در 101.” سپس او رفت و به اشتراک گذاشتن چند مطلب نکات بسیاری از بچه ها در خارج وجود دارد می توانید یادداشت ها را در. برای مثال “هیچ چیز” هرگز به معنای چیزی که شما بپرسید: “چه چیزی اشتباه است؟”

در یکی از توییت این آخر هفته گذشته وات مشترک از عکس های همسر خود را در حال کار کردن با زیر بیانیه “تماشای شما کار هرگز متوقف به الهام بخش و تعجب من است. نمی توانید صبر کنید برای تماشا و تحسین به شما به عنوان شروع این فصل جدید.”

می تواند به ما می گویند زن و شوهر اهداف ؟

نمی توانید به اندازه کافی از J. J. وات: با یک نگاه به هر طرح از J. J. وات است ‘شنبه شب زنده” عملکرد

در نهایت حتی اگر Ohai وات معامله شد به Chicago Red Stars برای شروع بازی در پاییز وات بود هیجان زده به اشتراک گذاری یک صدای جیر جیر از همسر اول شام در شهر باد می وزد.

وات به نظر می رسد تا در همه جا ظاهر این سال با روی لئامت دادن به عنوان میزبان در “SNL” و خنده دار مترو و تجاری با تمام اعضای خانواده خود را. چه کسی می داند که ما او را ببیند ،

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>