J. J. وات دارای امیدوار پیام برای پرلند دبیرستان کلاس 2020

منتشر شده

J. J. وات همراه با چند نفر از دوستان خزدار, ثبت الهام بخش پیام برای 2020 ارشد کلاس پرلند ISD.

وات مشترک چند کلمه از تشویق دانشآموزان بعد از مدرسه منطقه رسیده به او.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: شهرستان راه اندازی coronavirus صندوق امداد برای هوستون هنرمندان منجر $25,000

“ایده برای رسیدن به J. J. وات توسعه یافته هنگامی که ما معاون سرپرست Nanette Weimer و من صحبت کردن در مورد سرگرم کننده و راه منحصر به فرد به افتخار و تشخیص سالمندان ما از آنجایی که آنها در حال از دست رفته در بسیاری از تجارب با توجه به COVID-19 بسته شدن” گفت: کیم Hocott مدیر اجرایی ارتباطات برای پرلند ISD.

یکی از ساکنان سابق پرلند, وات گفت: این شهرستان همیشه نگه داشتن یک جایگاه ویژه ای در قلب او.

وات همچنین گفت که او می داند این است که زمان بسیار دشوار برای دانش آموزان: “من می دانم که برخی از شما ممکن است در مورد این. شما احتمالا خواب تا ظهر. برخی از شما احتمالا غمگین. شما از دست رفته بر روی چیزهایی مانند مدل و فارغ التحصیلی برخی از خاطرات مادام العمر است که شما قادر نخواهد بود به عقب بر گردیم.”

پرلند خبر: پرلند OKs 2 سال برنامه ریزی برای جبران مشتریان unbilled استفاده از آب

“پیام امید در نور وضعیت ما همه در حال حاضر و همچنین تشویق دانش آموزان ما برای استفاده از این زمان به طرح اهداف خود را برای آینده کامل پیام” گفت: Hocott.

“Awwwww عالی عالی !! ما آن را دوست داشتم و با تشکر از شما JJ !! من دو تا پسر دارم که حضور در پرلند تشویق شدند ! بسیار ویژه ای است که شما در زمان زمان برای به اشتراک گذاشتن یک پیام ویژه برای دانش آموزان و کلاس 2020!” گفت: رامونا Trevino در Facebook post.

همه سالمندان و پدر و مادر خود دریافت یک ایمیل با یک لینک به این ویدئو گفت: Hocott.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>