“این بسیار ویرانگر’: Coronavirus متخصص خواستار Houstonians توجه به هشدار قرمز سطح تهدید

تنها چند ساعت پس از شهرستان هریس قاضی هیدلگو بالا هوستون را تهدید به سطح “هشدار قرمز” در روز جمعه, بیماری های عفونی, متخصص, دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد وزن در شهر جدید برنامه عمل. تگزاس برتر دومین تک-بعد سنبله در COVID-19 موارد شنبه گزارش 5,994 موارد جدید.

در یک مصاحبه hotez را بازتوییت کرد در مورد گام های بعدی که او احساس خواهد بود انتقادی به آباته گسترش COVID-19.

سوال: coronavirus سطح تهدید برای هوستون در حال حاضر مطرح شده از نارنجی به “هشدار قرمز” چه شما فکر می کنید باید انجام شود برای تقویت این, برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس ؟

Hotez را بازتوییت کرد: “این مسئله بزرگ است که اگر آن را ندارد, نیروی, قانون تا چه حد می تواند ما را در فشار وکالت و قدرت اجبار را به این اتفاق می افتد ؟ تنها راه من از آن اتفاق می افتد این است که شهرستان قاضی و شهردار برگزاری یک سطح بالا نشست خبری روزانه. موفقیت یا شکست خواهد بود و بر اساس آن است.”

سوال: چه چیزی شما می خواهم برای دیدن انجام می شود به عنوان تگزاس لبه سمت فراتر 6K موارد یک روز ؟

Hotez را بازتوییت کرد: “یک سطح کافی از حمایت عمومی و ارتباطات به منظور تقویت red alert کاملا ضروری است. ما نیز باید به طور منظم سلامت عمومی ارتباط و جلسات. ما به آگاهی از آنچه در آن معنی است که اگر از آنها پیروی نمی کنند هشدار قرمز در بسیار احشایی, hard-hitting زبان است.”

سوال: از دیدگاه شخصی چه به آن مانند شده است برای شما را به دیدن این همه گیر را در مسیر تیره و تار مرگ و میر?

Hotez را بازتوییت کرد: “این بسیار ویرانگر است. من می دانم که چهره پشت اعداد. برای دیدن وحشت زده بیماران که به صورت چشم انداز انتوبه دانستن آنچه را در شانس هستند. همچنین incentivizes تیم ما به کار روز و شب ما برای دریافت واکسن ، این به ما انگیزه زیادی برای دریافت این واکسن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

سوال: زمانی که فکر می کنم ما را ببینید نهایی جزر به این شیوع?

Hotez را بازتوییت کرد: فکر آن را ممکن است به 2022. برخی از مدل مانند مدل هاروارد خواهد رفت به آن نقطه.

سوال: در حال حاضر وجود دارد بیشتر در افراد جوان که در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به CDC. افکار خود را بر روی این ؟

Hotez را بازتوییت کرد: “من اعتقاد دارم که آن را پیچیده تر است. من نمی خرید که آن را فقط یک دسته از جوانان ممتاز مردم در میله های زندان. این می تواند مورد جوانتر از افرادی که در شغل های که نیاز به آنها را در نزدیکی فیزیکی است که اجازه می دهد تا آنها را بیشتر قرار گرفتن در معرض ویروس. “

سوال: چرا شما فکر می کنم تگزاس در حال تجربه چنین چشم انداز مثبت قابل توجهی?

Hotez را بازتوییت کرد: “این ترکیبی از اندازه ما. ما یکی از پر جمعیت ترین ایالت در کشور است. ما چهار تا از بزرگترین شهرستانها در کشور است. ما باز تا یک ماه خیلی زود است. ما یک سیستم کنترل در محل. ما همچنین یک حاشیه عنصر است که مبارزات اجتماعی در برابر فاصله تماس, ردیابی. ما همچنین یک سطح قابل توجهی از فقر است. فقر بدان معنی است که آن را بسیار مشکل تر برای فراموش اجتماعی فاصله.”

[email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>