‘آن را کلاسیک نیمه خالی لیوان’: برنی ساندرز پنهان پرونده سلامت افزایش سوال

بیش از چهار ماه پس از حمله قلبی رنج می برد در مبارزات انتخاباتی سناتور. برنی ساندرز حاضر به انتشار جزئیات پرونده های پزشکی که ممکن است عملکرد سرنخ در مورد سلامت کلی.

ساندرز 78 گفت: چندین بار در سال گذشته که او را از به اشتراک گذاری اسناد پزشکی خود را. در دسامبر. 30 او منتشر شد سه پاراگراف از دو قلب و دو صفحه نامه ای از یک پزشک مراقبت های اولیه اعلام و او را به در سلامت خوب است.

اما در طول سی ان ان تاون هال هفته گذشته ساندرز گفت: او آشکار “کاملا به عنوان به عنوان هر نامزد دیگر است” در سوابق پزشکی خود را. زمانی که دوباره پرسید که آیا او آزادی کامل پرونده پزشکی او گفت: “من فکر نمی کنم ما خواهد شد.”

امتناع خود را به انتشار سوابق دقیق شد موضوع در روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس و ادامه داد: از طریق این هفته به عنوان سناتور. الیزابت وارن گفت: “او تنها نیست” منتشر شد سوابق خود را به عنوان وعده داده شده.

عدم شفافیت پرسش در مورد جبهه دموکراتیک-دونده سلامت است که کارشناسان پزشکی می گویند می تواند پاسخ و سکوت – با انتشار سوابق دقیق.

نه ساندرز و نه سه نفر دیگر از حزب دموکرات نامزد سنین 70 یا بالاتر را ارائه همان سطح از پزشکی جزئیات است که جان مک کین سناتور. آیا فقط بیش از یک دهه پیش. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 73 نیز اجتناب سابقه انتشار به عموم تنها مربوط به تحسین وتمجید پزشک نامه به جای پرونده های پزشکی.

در ماه دسامبر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به اشتراک گذاشته یک نامه از پزشک خود در توصیف او به عنوان “سالم و قوی 77 ساله است.” وارن 70 و همچنین ارائه یک صفحه نامه ای از دکتر به همراه پنج صفحه از نتایج آزمایشگاهی.

در حالی که او فرض نامزد جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری نوین در مارس سال 2008 مک کین از 72 منتشر شد جزئیات پرونده های پزشکی در سلامت قلب و سرطان پوست و سایر شرایط از جمله ارزیابی توسط خود پزشکان است. مک کین همچنین اجازه رسانه ها به طور خلاصه بررسی سوابق با خارج از کارشناسان پزشکی.

دکتر استوارت فلین و سپس رئیس دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی در شهر فینیکس, بررسی 1,173 صفحات مک کین سوابق پزشکی در درخواست از جمهوری آریزونا.

سوابق مفصل ارائه شده توسط مک کین ارائه یک دیدگاه جامع از سلامت خود فلین گفت. خود را مستقل بررسی به این نتیجه رسیدند آریزونا سناتور به حال پاک کردن سلامت از لایحه با وجود آسیب های پایدار به عنوان یک زندانی جنگ در ویتنام و جنگ های متعدد با ملانوم.

ساندرز امتناع از ارائه جزئیات بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد سوخت بیشتر سوالات در مورد سلامت خود را.

“این کلاسیک نیمه خالی لیوان” گفت: فلین در حال حاضر دین تگزاس مسیحی دانشگاه و دانشگاه شمال تگزاس دانشکده پزشکی در فورت ورث. “اگر او به ما گفتن چیزی و سپس باید وجود داشته باشد چیزی وجود دارد. من فکر نمی کنم که به این مورد در همه, اما من می توانم آن را می گویند نیست تا زمانی که او می آید با این پرونده است.”

قلب و عروق و نه درگیر در ساندرز’ مراقبت می گویند چهار تا شش هفته پس از حمله قلبی بسیار مهم دوره برای بازیابی. او تا به حال یک حمله قلبی Oct. 1 در طول یک رویداد کمپین در لاس وگاس. او تا به حال یک انسداد در عروق و دو استنت قرار داده شد. او منتشر شد از یک بیمارستان وجود دارد و سه روز بعد با توجه به نامه منتشر شده توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی.

“در یک حمله قلبی, مهم ترین چیز این است که میزان آسیب قلبی پایدار است” گفت: پسر L. مینتز مدیر سلامت قلب و عروق و lipidology در Northwell بهداشت ساندرا اطلس باس قلب بیمارستان در منهست, New York.

بافت قلب که آسیب دیده است را نمی توان ترمیم. کلید اندازه گیری کسر جهشی ابزار اندازه گیری چه مقدار خون پمپ قلب. پایین اندازه گیری نشان می دهد عمده حمله قلبی با آسیب بافتی قابل توجهی.

“افرادی وجود دارند که باید خفیف متوسط یا بزرگ حملات قلبی,” او گفت:. “من لزوما فکر می کنم او تا به حال شدید حمله قلبی چون او را در بیمارستان بستری شده است دیگر. و او نمی خواهد به عقب بر مبارزات انتخاباتی و در مجلس سنا به سرعت.”

پزشکان در ادامه به نظارت بر ساندرز حال پیشرفت است. در ماه دسامبر طی یک تردمیل دکتر ساندرز’ “عملکرد رتبه بالاتر از حد متوسط” در مقایسه با مشابه که در سن بیماران با توجه به دسامبر نامه از Brian P. موناهان به حضور پزشک کنگره است.

ساندرز خود را ذکر مکرر کمپین متوقف می شود به عنوان اثبات قدرت و استقامت. در طول بحث ساندرز با اشاره به این که سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ همچنین دارای دو استنت.

در ماه دسامبر بلومبرگ انتخاباتی افشا می شود در نامه ای که او تا به حال یک کرونر استنت قرار داده شده برای عروق مسدود شده در سال 2000. در سال 2018 او مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی است که ضربان قلب نامنظم. در این نامه او را به عنوان توضیح اینکه در سلامت عالی است.

“سوال برای هر دوی آنها این است که چگونه قوی است که قلب خود را در” مینتز گفت. بدون دقیق انتشار سوابق پزشکی “من فکر نمی کنم شما در پیدا کردن اطلاعات است.”

فلین گفت دقیق پرونده پزشکی می تواند آشکار دیگر نشانه ای از بیماری های عروقی است که به یک قوی تر عکس از ساندرز’ سلامت کلی. از جمله سوابق دقیق نیز می تواند نشان خطرات بالقوه برای آینده حمله قلبی یا سکته مغزی.

یا این سوابق می تواند سکوت پچ پچ در مورد سلامت خود را در کمپین بلیزرز.

“آن را نمی خواهد بد برای 78-اگر او تا به حال که اطلاعات به بیرون آمدن و شدت آن در جدول” فلین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>