‘آن را هنوز هم در اینجا’: رژیم صهیونیستی است. ابوت هشدار تگزاسی نه برای فراموش کردن اقدامات برای جلوگیری از COVID-19 گسترش

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت خطاب اخیر سنبله در موارد COVID-19 در یک بعد از ظهر سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او با تاکید بر این زمینه اعداد و برجسته این بخش هنوز در دسترس تخت های بیمارستانی در تگزاس به عنوان یک موفقیت بزرگ.

ابوت صحبت کرد و بارها و بارها در مورد شخصی مسئولیت دعوت از اهالی تگزاس به دنبال سه استراتژی اساسی برای جلوگیری از انقباض و یا گسترش این ویروس: پوشیدن ماسک و شستن و یا مطابق با اصول بهداشتی دست یکی و حفظ فاصله امن.

بیمارستان خالی: ابوت می گوید بیمارستان فضا برای COVID-19 قربانیان باقی می ماند ‘فراوان’ در تگزاس

“هر فرد در تگزاس است که توانایی منحصر به فرد و مسئولیت خود را به مطمئن شوید که آنها دریافت نمی COVID-19,” ابوت گفت. “ما فقط می خواهم به در به یاد همه است که این چیزها به ما آموخته بیش مارس و آوریل و مه آنها هنوز هم باید تمرین زیرا COVID-19 نشده ناگهان جادویی چپ ایالت تگزاس — آن است که هنوز هم در اینجا.”

ابوت خطاب اخیر سنبله در هر دو مورد از COVID-19 و مرتبط با بستری شدن در بیمارستان ارائه زمینه است که او گفت: می ارام کردن در غیر این صورت مربوط به داده ها. وی با اشاره به شهرستانهای استان است که تا به حال outsized اثرات در سنبله از ژوئن 10, برجسته وجود زندانها است که به طور مداوم بازگشت نرخ بسیار بالاتر از مثبت, خطا در ثبت اطلاعات و batched, نتایج آزمون ثبت شده است که چند روز مثبت آزمون در یک روز.

دکتر جان Hellerstedt کمیسر تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و دکتر جان Zerwas اجرایی معاونت امور بهداشت و درمان برای دانشگاه تگزاس سیستم کمک ابوت آدرس نگرانی های بیش افزایش بستری از COVID-19 بيمار.

پزشکان مشخص شده در پنج سطح برنامه ریزی برای تخت های بیمارستانی در صورتی که امکانات رسیدن به ظرفیت در حال حاضر کارکنان تخت که شامل صعودی به بیشتر فیزیکی تخت صعودی به غیر سنتی مراقبت از مناطق مانند اتاق عمل افزایش به بیمارستان-ساختمان های مجاور و در نهایت در سطح یک افزایش به ساختمان از فرصت.

ابوت تاکید کرد که تگزاس در حال حاضر در امن ترین سطح پنج سطح.

فرماندار دو برابر را در نظر ساخته شده در مصاحبه روز شنبه با Lubbock را KLBK-تلویزیون گفت: افراد زیر سن 30 تا حدودی مسئول اخیر سنبله در COVID-19 موارد را تشکیل می دهند و اکثریت مثبت.

ابوت را ارائه شواهد برای حمایت از این ادعا اما با اشاره به گزارش های خبری از Lubbock, Bexar و کامرون استان ها و همچنین عکس ها از میله های زندان است که او گفته بودند به وضوح استانداردهای زیر در اشغال و فاصله.

او تایید TABC اخیر حرکت به شروع اجرای این استاندارد به عنوان یک استراتژی برای ایجاد چنین کافه ها و رستوران ها مطابق گفته این کمیسیون خواهد بود صدور 30 روز تعلیق در مشروب اگر مجوز موسسات نقض استانداردهای پس از 60 روز تعلیق برای دومین تخلف.

ابوت گفت: یک اطلاعیه در مورد سال تحصیلی آینده خواهد آمد در اواخر این هفته یا بعد اشاره در بازگشت به کلاس های حضوری و دو و میدانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>