این دولت در مقابل دولت در یک کوره جستجو برای پزشکی دنده به نبرد coronavirus’ گسترش

LOUISVILLE, Ky. – جستجو برای صرفه جویی در زندگی پزشکی دنده مورد نیاز برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس حفره دولت در برابر دولت و حتی در برابر بقیه جهان است.

نا امید فرمانداران سراسر ایالات متحده در حال duking آن را در سراسر جهان از جنگ مناقصه برای صورت ماسک و تجهیزات ایمنی دیگر است که پزشکان و پرستاران به شدت نیاز به نبرد COVID-19 است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1500 آمریکایی و آلوده بیش از 100,000 دیگران با هیچ پایانی در چشم.

اما به طور فزاینده گران قیمت لوازم آنها به شدت به دنبال فروش قبل از آنها می توانید آنها را دریافت کنید – و یا آنها هزینه های گزاف مقدار زمانی که آنها می توانید آنها را پیدا کنید.

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear به تازگی گفت: دولت تا به حال یک خط در برخی از تجهیزات حفاظتی زمانی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال “بیرون آمد و آن را خریدم همه از ما بیرون.”

“من مایل به پرداخت هر آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از مردم از کنتاکی به حداکثر میزان که ما می توانیم” او گفت:.

مشکل این است که هر کس دیگری که مایل به انجام همان.

‘در کار اضطراری آموزش’: بیمارستان ها ممکن است اجرا پایین در کارکنان برای اجرای هواکش

فرماندار ایلینویز JB پریتزکر به نام مبارزه برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE یک “غرب وحشی” است که وادار کردن دولت به overpay برای دنده آن را قادر به امن.

و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: “ما در حال savaging کشورهای دیگر” به همه آنها مبارزه برای تجهیزات.

“من شما را به قرارداد با یک شرکت برای 1,000 ماسک” کومو گفت. “آنها تماس 20 دقیقه بعد و بگو قیمت فقط بالا رفت’ از آنجا که آنها تا به حال یک پیشنهاد بهتر است.”

در کاخ سفید در کنفرانس خبری این هفته معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال گزارش می دهد که برخی از ایالت ها قادر به خرید تجهیزات از بازار خصوصی به این دلیل که دولت فدرال خرید لوازم.

“ما می خواهیم به همکاری با هر فرماندار و مطمئن شوید که دست چپ می داند آنچه در دست راست انجام شده است از نظر دستیابی به منابع” پنس گفت: در پاسخ به یک سوال از ایالات متحده آمریکا امروز.

در حالی که دولت می خواهد به مطمئن شوید که FEMA قادر به خرید به عنوان بسیاری از تجهیزات که ممکن است “همانطور که ما در کار با زنجیره تامین, ما می خواهیم به هماهنگی کامل با ایالات متحده” پنس گفت.

تقاضا برای PPE افزایش یافت با ظهور بیماری همه گیر کوروناویروس. کارشناسان می گویند تولید و حمل و نقل از چین, جهان, ساخت, نیروگاه, مختل شد در حالی که این کشور جنگیدند شامل COVID-19.

“این نوع از بدترین ترکیب ممکن از حوادث گفت:” تام دری مدیر عامل شرکت آریزونا بر اساس موسسه مدیریت عرضه ، نه برای سود تامین حرفه ای برای مدیریت سازمان است.

“این رفتن به یک مسابقه در برابر ساعت برای دیدن اگر ما می تواند به حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی. … ما همه فقط به تقلا و تلاش برای واکنش نشان می دهند.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی – شناخته شده به عنوان PPE – مانند پزشکی ماسک و دستکش و روپوش و چهره سپر برای حفاظت از خود در برابر ویروس به عنوان آنها در درمان افزایش سیل از بیماران.

Top-of-the-line حفاظت از صورت – به طور خاص N-95 تنفسی – بالا در آمریکا و بیمارستان ها’ اولویت لیست. بنابراین در حال هواکش است که بسیاری از COVID-19 بیماران نیاز دارند چرا که آنها در نهایت با مشکلات تنفسی بد آنها دشواری در تنفس.

اما از آنجا که مکان هایی مانند چین و ایتالیا بودند آمار کروناویروس اولین دری گفت: منابع متحده سفارش در حال حاضر اغلب تا پایان در پشت خط پشت درخواست کشورهای دیگر در حال حاضر ساخته شده برای موارد مشابه.

“به طور معمول در زنجیره تامین پر چرخه بسیار محکم طراحی شده,” دری گفت.

اما تولید و حمل و نقل تاخیر همراه با غیر طبیعی بالا تقاضا را غرق سیستم.

و به عنوان متحده به نوبه خود به تولید کنندگان آمریکا برای کمک به دری گفت: عملی محدودیت های در حال ساخت آن را دشوار است به مجددا با ابزار تجهیز امکانات به محصولات مختلف.

“در دو تا سه ماه ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت اما بحران است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

نتیجه نهایی این است که بیش از حد رقابتی PPE بازار است که در می یابد متحده فدرال دولت و کشورهای خارجی همه در یک کوره رقابت برای منابع است.

آن را فقط ایلینوی در مقابل نیویورک یا کنتاکی در مقابل FEMA.

آن را کنتاکی و ایلینوی و اوهایو و ایندیانا در مقابل جهان است.

و زندگی بسته به چه مقدار تجهیزات این کشورها می تواند به دست آوردن عنوان COVID-19 نگه می دارد ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به مایک پنس: “آیا تماس با زن در میشیگان’ با نام مستعار رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer

مناقصه جنگ برای PPE

دقیقا چگونه متحده در حال تلاش برای پیدا کردن و خرید PPE نیست کاملا روشن است.

ایلینوی و اوهایو دولت پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه درخواست برای اطلاعات در مورد تهیه تلاش های که از بعد از ظهر جمعه.

و کنتاکی را دولت نمی گرانت مصاحبه ای با درخواست دولت مالی و اداری دولت رسمی است که می تواند ارائه جزئیات خود را در روند.

اما فرمانداران از آن و دیگر ایالات غرب میانه شده اند آوازی در مورد مبارزه خود را برای به دست آوردن ایمنی بیشتر دنده برای جوامع خود.

پریتزکر گفت: ایلینوی دولت در حال همکاری با تولید کنندگان در این دولت علاوه بر مبارزه در بازار برای خرید لوازم با توجه به کنگره, اخبار, Illinois.

دفتر او به تازگی اعلام کرد که دولت قرارداد برای خرید تجهیزات که شامل 2.5 میلیون N-95 ماسک 1 میلیون فولاد ماسک و 11,000 دستکش.

“دولت من همچنان به کار روز و شب به تکاپو جهان” پریتزکر گفت.

پریتزکر نیز استقبال از کمک های مالی از PPE از تو سرو و جاهای دیگر.

در ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم تاکید کرد چگونه شرکت ها در سراسر کشور در حال افزایش در طول این بیماری همه گیر. او می گوید RV و تولید کنندگان خودرو در حال تعویض خطوط برای کمک به ایجاد سپر ماسک و لوازم دیگر.

خواسته در مورد رقابت بین کشورهای هولکوم سخنگوی راشل Hoffmeyer گفت: “ایندیانا است که به بررسی تعدادی از گزینه های برای ساخت خود ما PPE به کاهش اعتماد در بازار است.”

امیدوار کننده منبع هواکش مقامات دولتی اخیرا تبلیغ را شامل تجهیز نشدن یک idled جنرال موتورز کارخانه در Kokomo Indiana برای تولید ده ها هزار نفر از کسانی که دستگاه های.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او با استفاده از اقتدار خود را تحت دفاع تولید عمل نیاز به جنرال موتورز به پذیرش قراردادهای فدرال برای هواکش و جنرال موتورز گفت: طرح بودند در حرکت برای قرار دادن آن Kokomo تسهیلات به کار می کنند.

در کنتاکی Beshear گفت: دولت این است که به دنبال در همه جا برای تامین و تهیه اقلام در راه آن هرگز قبل از.

“ما نیاز به قرار دادن دلار در سپردن در زمان های مختلف پس ما یک محصول در آمده چون شما نمی دانید که شما در حال رفتن به دریافت مقدار که آنها می گویند آنها در حال رفتن به شما ارسال” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

“بعد از آن شما باید مطمئن شوید که آن را مطابق با مشخصات به عنوان آنها در آمده و گاهی اوقات شما را سفارش و آنها با شما تماس بگیرد و آنها می گویند که آن را در دسترس نیست.”

و بسیاری از کسب و کارهای در حال تلاش برای کمک به, از جمله با تجهیز نشدن عملیات خود را برای تولید تجهیزات پزشکی.

دولت فدرال ذخایر زیر آتش

برخی از ایالت ها نیز می گویند که آنها بدست نمی آنچه آنها نیاز دارند از دولت فدرال استراتژیک ملی ذخایر در نظر گرفته شده که به ارائه تجهیزات پزشکی در شرایط اضطراری مانند این.

مقامات ایلینوی, کنتاکی, New Jersey, رود آیلند و کشورهای دیگر باید گفت که دریافت کرده اید و بخشی از منابع آنها خواسته ام از ذخایر.

و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer هشدار داد که دنده های او از دولت دریافت کرده است از ذخیره و از طریق تلاش های خود را نمی خواهد به اندازه کافی برای این بحران در دست است.

“تا به حال دولت فدرال واقعا شروع به تمرکز هنگامی که روشن شد که تمام جهان خواهد بود به مقابله با این کار ما می تواند در یک موقعیت قوی تر در حال حاضر” Whitmer گفت. “زندگی از دست خواهد رفت چرا که ما آماده نیست.”

ایندیانا کمیسیون بهداشت و درمان Kristina جعبه گفت: ایندیانا به تازگی دوم آن تخصیص منابع از ملی ذخایر و برنامه ریزی برای توزیع آن به بیمارستان با بزرگترین نیاز دارد.

در اوهایو, دولت بهداشت و درمان مدیر دکتر امی اکتون اخیرا گفته است که دولت دریافت کرده بود دنده از ملی ذخایر اما “این جعبه بارهای نمی بازگشایی.”

FEMA مدیر گفت: دولت فدرال آماده است به “صفر” با ذخایر برای دیدار با تقاضا برای منابع.

در بیمارستان اوهایو و کشورهای دیگر در سراسر غرب میانه می دانم موجی از موارد می تواند نایاب سهام آنها قبل بیشتر می رسند.

بنابراین آنها درخواست کمک های مالی و برنامه ریزی برای حفاظت از تجهیزات خود را و حتی استفاده مجدد از آن در صورت لزوم.

در ‘بازار خاکستری’ به صورت پزشکی دنده

با تقاضای بالا فشردن عرضه PPE سازمان در جستجو از این تجهیزات ممکن است تبدیل به “بازار خاکستری” گفت: Mike Alkire رئيس جمهور از لیگ برتر یک خرید گروه شرکت است که بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی در تکیه می کنند برای تامین نیاز دارد.

خاکستری بازارهای شامل محصولات فروخته شده در خارج از کارخانه سازنده تایید شده کانال.

برتر کاوش است که بازار بیش از حد, اما Alkire گفت: از آن ساخته شده غیر مجاز و یا غیر رسمی فروشندگان و مملو از تقلب.

Alkire گفت که همچنین جایی که او فکر می کند که جنگ مناقصه فرمانداران باید در مورد اتفاق می افتد است.

شرکت خود را در حال کار با آن بالينی مشتریان (و نه دولت) به آنها آنچه آنها نیاز دارند در طول همه گیر اما آن را نیز به دنبال هر سرب در امید پیدا کردن کمی بیشتر تجهیزات تا ظهور زنجیره تامین می تواند شروع به ارائه.

“شما می توانید صدها نفر از تماس در روز شاید 200 تماس و ایمیل در مورد افرادی که ماسک و همه این مسائل,” او گفت:. “و 99% از آنها نادرست است. … آن را مانند (فیلم) ‘موش خرمای کوهی امریکا روز است.’ این که هر روز.”

با شواهدی که تولید در چین بازگشت و به عنوان تولید کنندگان آمریکا شروع به مجددا با ابزار تجهیز امکانات پزشکی و تجهیزات مایک شیلر مدیر ارشد زنجیره تامین در انجمن مراقبت های بهداشتی منابع و مدیریت مواد, گفت که او فکر نمی کند که زنجیره تامین را اجرا خواهد کرد خشک است.

اما از آن خواهد شد ،

همانطور که برای خونتان قیمت شیلر گفت: بیمارستان متحده و دولت فدرال در حال ضربه زدن به تولید کنندگان است که PPE اما به طور معمول به فروش نمی به بيمارستان مانند دامپزشکی دندانپزشکی و ساخت و ساز تامین کنندگان.

اما به ارمغان می آورد که با آن عدم وجود قرارداد و تنظیم قیمت ها.

“بنابراین آنچه که شما شاهد در اینجا برخی از بازار رانده قیمت گذاری” او اشاره کرد. “عرضه و تقاضا است. اقتصاد 101.”

کمک: تونی طبخ و تسا دووال

دنبال مورگان واتکینز در توییتر: @morganwatkins26.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>