‘این خیلی ترسناک’: Houston, Texas معلمان ابراز نگرانی در مورد بازگشایی مدارس این سقوط

چشم انداز از رفتن به مدرسه در حالی که یک بیماری همه گیر است مواج از کنترل خارج چیزی است که Alief ISD معلم گابریل گاردینر می یابد بیش از دلهرهآور و نگران کنندهای برای او همکار معلمان است.

“این خیلی ترسناک است. شما احساس نمی کنید که حس آرامش را در مدرسه” گاردینر گفت. “Alief تصمیم گرفت آن را شروع عملا. قرار داده است که ذهن من در سهولت.”

در روز سه شنبه تگزاس آموزش و پرورش کمیسر مایک Morath اعلام کرد که تگزاس عمومی مدارس باید بازگشایی برای فرد راهنما در ماه اوت به منظور ادامه دریافت کمک های مالی دولت.

‘ناامید کننده’: Fort Bend ISD سرپرست می دهد چای دستورالعمل های کم علامت

از Gardiner دیدگاه او می گوید او احساس خوش شانس برای تدریس در Alief ISD از منطقه تصمیم به راه اندازی این مدرسه سال با کلاس های آنلاین در این پاییز. این منطقه را نیز به پدر و مادر این گزینه در فرد آموزش.

“برای اولین بار 3 هفته خواهیم مجازی” گاردینر گفت. “من فکر می کنم از آن خواهد شد کمی امن تر است. آن را به آنها را فرصتی برای نگاه به اعداد. من احساس می کنم بهتر است در مورد آن. آن را به ما برخی از صلح از ذهن دانستن آنچه که ما در حال انجام برای اولین بار در چند هفته.”

گاردینر گفت که او هنوز هم بسیار نگران همکار معلمان شاغل در مناطق دیگر.

“معلمان در حال حاضر اشتباه است. آنها نمی دانند چه آنها در حال رفتن به انجام” گاردینر گفت. “آنها احساس نمی خوب در مورد رفتن. من در H. I. S. D. و او دارای یک خانواده بزرگ است. او شوهر و بچه ها و مادر زندگی با او. او با داشتن زمان سخت در تلاش برای کشف کردن آنچه که آنها تمام خواهد شد و آیا به ایمن ماندن.”

بزرگترین نگرانی فراتر از ایمنی برای کودکان و معلمان این است که آموزش زمان گاردینر می گوید.

“چگونه ما واقعا به آموزش ؟ ما باید به بگو نگه داشتن ماسک بر روی صورت را لمس نمی کند که, به شستن دست های خود را تمام وقت” گاردینر گفت. “من نمی باید هر زمان به هر واقعی آموزش. این امر می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. یک چیز در مورد آموزش این است که بچه ها به دنبال به شما به عنوان خود را حفظ. ما همه چیز را برای آن دسته از دانش آموزان و آن دسته از دانش آموزان هستند, همه چیز برای ما است.”

بازگشایی مدارس: مدارس دولتی باید بازگشایی دانشگاه ها در ماه اوت با چند مورد استثنا با توجه به چای

زمانی که او برای اولین بار شنیده ام در مورد تصمیم گیری برای تگزاس معلمان برای بازگشت به کلاس درس او عصبی است.

“من می ترسم. بچه ها من اولین اولویت است. من همه جا در مورد من چگونه احساس می شود. آیا ما واقعا می دانیم آنچه که ما در حال برخورد با ؟ من دوست دارم به مدرسه بازگشت اما من فکر می کنم در مورد سلامت کودکان و نوجوانان و خانواده من است. ما باید به نگه داشتن خود را امن و دانش آموزان ما امن است.”

دیگر هوستون-منطقه معلمان نیز تکرار نگرانی در مورد بازگشت به مدرسه ای در رسانه های اجتماعی. برخی از اهالی تگزاس را امضا کرده اند Change.org دادخواست خواسته رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را به دولت نیاز به برگزاری کلاس های حضوری در پاییز.

HISD مقامات می گویند که آنها در حال برنامه ریزی به چوب با یک سال تحصیلی که شروع می شود در اواخر ماه اوت و اجازه می دهد تا 10 روز برای دانش آموزانی که پشت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. سال تحصیلی است که میله میله به پایان on May 28.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>