‘وحشتناک’: بیمارستان انصراف از عمل جراحی به دلیل coronavirus خروج آمریکایی ها در درد

دنور — Gary اسلون جونیور شمارش پایین روز تا زمانی که خود را جراحی برنامه ریزی شده: مارس 22 سال 2020 است.

اما با کمی بیش از یک ماه قبل از جراحان شد تا برای تعمیر عظیم فتق ناشی از کبد پیوند coronavirus شیوع آنها را وادار به تاخیر انداختن عمل جراحی آنها تلقی انتخابی.

“اگر شما می تواند یک عکس از این فتق آن می رود از من که در آن من دنده هستند و آویزان به طور کامل پایین. شما می توانید با لمس شکم من و احساس من روده در داخل. آن را وحشتناک گفت:” اسلون, 45, که زندگی در نزدیکی Buffalo, New York.

مارجی Thompson, 64, قرار بود او هیپ جایگزین مارس 6. بد زانو و یک سبک زندگی فعال چپ دنور مبتنی بر دانشیار در درد مزمن و نگرانی در انتظار او عمل جراحی است. مانند اسلون, Thompson او را دیدم روش به طور نامحدود به تعویق افتاد.

“این فقط به زندگی روزمره است. آن را سخت به یاد من اغلب مجبور به نشستن” او گفت:. “این واقعا محدود من فعالیت فیزیکی است.”

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

به عنوان coronavirus شیوع شروع پخش كردن, ماه گذشته, پزشکان در سراسر کشور لغو ده ها هزار نفر از غیر فوری عمل جراحی به طوری که بیمارستان ها و متخصصان پزشکی می تواند شروع به پاکسازی فضای تخت و آزاد کردن کارکنان برای آماده سازی در حال حاضر تعداد رو به رشد از coronavirus بیماران.

جراح عمومی Jerome M. Adams در تاریخ 22 مارس به نام در بیمارستان به لغو و یا تاخیر غیر ضروری روش انتخابی از جمله دندانپزشکی. او گفت: به تعویق انداختن روش نیز حفظ مقدار مورد نیاز از ماسک و دستکش و روپوش به صورت اضطراری استفاده کنید.

“تعویق انداختن روش انتخابی معنا نیست که آنها نمی تواند و یا نمی خواهد در آینده انجام شود هنگامی که ما COVID-19 پاسخ به نیازهای کاهش” آدامز نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز. “ما در یک نقطه بحرانی در سطح جهانی و ملی در پاسخ به بی سابقه ای همه گیر و آن را قربانی و همه-از-امریکا تلاش است.”

کاخ سفید پیش بینی می گویند به عنوان بسیاری از 240,000 مردم مرگ ممکن است از این ویروس را با صدها نفر از هزاران نفر بیشتر از پیش بینی به بیمار و نیاز به طولانی بستری شدن در بیمارستان.

عمل جراحی تحت پوشش لغو اجرا از تعویض زانو به سرطان بیوپسی بازسازی زیر mastectomies و شکم tucks و چهره آسانسور.

در حالی که عمل جراحی لغو ممکن به نظر می رسید بیش از حد تهاجمی در ابتدا آنچه که ما امروز شاهد آن هستیم به عنوان coronavirus caseloads موشک وار رفتن ثابت می کند و آن را به سمت راست حرکت می کند گفت: دکتر دیوید Battinelli, افسر ارشد پزشکی از Northwell سلامت, بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در نیویورک است.

در حال حاضر این سیستم به حدود 2500 COVID-19 بيمار با 600 در مراقبت های ویژه Battinelli گفت و کارگران وجود دارد وضعیتی وخیم از اخیر coronavirus مرگ یکی از خود پزشکان ارشد. که دکتر مرگ به ارمغان آورده است به Northwell جامعه چقدر جدی در این مبارزه است.

“این بود که همه دست به دست در عرشه redeploying همه ما از ارائه دهندگان” Battinelli گفت. “ما می دانستیم که باید به ایجاد ظرفیت در درون ما بیمارستان ها برای رسیدگی به COVID بیماران است.”

Battinelli گفت: مدیران در Northwell که دارای 23 بیمارستان و نزدیک به 800 سرپایی امکانات را آغاز کرده اند که بررسی آن از روش های به تاخیر افتاد باید دوباره داده و چگونه به سرعت.

“هنگامی که شما می گویند انتخابی فرد در خیابان ممکن است فکر می کنم شاید آنها به آن نیاز نیست در همه,” او گفت:. “برخی از این برنامه ریزی شده روش نمی تواند قرار داده است که طولانی است.”

Battinelli گفت Northwell در حال حاضر با استفاده از زبان خاص برای توصیف عمل جراحی: اورژانس فوری (که می تواند به تاخیر افتاد تا یک ماه) برنامه ریزی شده (که می تواند به تاخیر افتاد برای سه تا شش ماه) و لوازم آرایشی و بهداشتی است که می تواند به طور نامحدود به تعویق افتاد. Battinelli گفت فوری می تواند شامل چیزهایی مانند سرطان بیوپسی در حالی که تعویض زانو ممکن است سقوط به برنامه ریزی دسته.

مانند بسیاری از سیستم مراقبت های بهداشتی Northwell استفاده تاخیر بین لغو اعمال جراحی و افزایش coronavirus بیماران برای ارزیابی اتاق که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت بحرانی که آنهایی که می تواند دو برابر-با بیماران و آنهایی که می تواند مجهز به فن برای ایجاد موقت تخت ICU.

او گفت: پزشکان و مدیران در Northwell امید قرنطینه اقدامات در جای خود قرار داده و توسط مقامات بهداشت عمومی را می توانید تعدادی از coronavirus موارد بیش از چند ماه آینده اجازه می دهد غیر اورژانس جراحی برای از سرگیری شاید اواخر تابستان امسال است.

در حالی که به تاخیر انداختن چنین جراحی اثرات بیماران که باید صبر کنید برای تسکین درد و یا برای تایید تشخیص سرطان به تاخیر می اندازد و همچنین از نظر مالی صدمه دیده است و تیم های جراحی و بیمارستان ها که در غیر این صورت توان انجام آنها را.

“این است برای رفتن به یک داستان بزرگ به عنوان مکان به اوج رسید و پس از آن در تلاش برای مراقبت از پرونده ها” Battinelli گفت. “ما واقعا معتقدم که ما در حال رفتن به برخورد با پایان دم از این برای بسیاری از سال.”

اسلون و تامپسون گفت: هر دو آنها مطمئن نیستید که زمانی که آنها خواهد شد بسیار مورد نیاز خود را اعمال جراحی. اما هر دو گفتند که درک دلیل برای تاخیر. اسلون گفت که او نمیخواهد به نزدیکی یک بیمارستان در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری های, اما هنوز هم frets در مورد او چگونه می تواند کار نمی کند تا زمانی که معده اش می شود تعمیر کرد.

“را که از شما گرفته شده این نوع ویرانگر” اسلون گفت. “من فقط می خواهم آن را انجام داده است. اما من می دانم که آن را برای رفتن به یک زمان طولانی قبل از من می توانم این عمل جراحی است. من فقط آن را می دانم. من منتظرش بوده ام برای بیش از یک سال است. منظورم این است که من هنوز زنده هستم و این که بهترین چیزی که می توانم بگویم در مورد همه این است. اما چگونه من رفتن به رفتن مثل این؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>