آن بوده است که پنج سال پس از ساندرا مطلوب داشت حلق آویز در تگزاس زندان همراه

Texas authorities have said Sandra Bland hanged herself with a garbage bag in 2015 while in custody in Waller County. Her family and others dispute that finding. Photo: AP / AP

تگزاس مقامات گفته اند ساندرا مطلوب به دار آویخته خودش را با یک کیسه زباله در سال 2015 در حالی که در بازداشت در شهرستان والر. خانواده او و دیگران اختلاف است که پیدا کردن.

آن بوده است مدت پنج سال به این تاریخ پس از ساندرا مطلوب داشت حلق آویز در Walker County, Texas, سلول زندان. شیرین و مطلوب 28 ساله در منطقه شیکاگو زن پیدا شد در جولای 13, 2015, تنها سه روز بعد از او دستگیر شد و پس از مقابله و متوقف کردن ترافیک. این آفریقایی سیاست آمریکا فروم (AAPF) در سال 2015 ابداع هشتگ #SayHerName به رسم آگاهی به زنان و دختران بودند که قربانیان بی عدالتی پلیس.

SB 1849 بهتر شناخته شده به عنوان ساندرا مطلوب قانون پیشنهاد شد در سال 2017 توسط دولت از سوی دیگر ، جان Whitmire و دولت تشکر. گارنت کلمن. این لایحه به قانون امضا شده بود در 15 ژوئن آن سال.

با توجه به HoustonTX.govبه ساندرا مطلوب عمل با هدف بهبود و اصلاح تگزاس’ سیستم عدالت کیفری به آن را بهتر برای همه مردم و جلوگیری از فجایع مانند شیرین و مطلوب مورد از این اتفاق در آینده است. تحت قانون, در میان چیزهای دیگر افسران هستند به آموزش در محدود کردن استفاده از زور و درک ضمنی و تعصب; زندان شهرستان هستند برای حمل و نقل افراد با سلامت روان و سوء مصرف مواد و مسائل مربوط به درمان; افسران ممنوع از جستجوی یک شخص بدون رضایت و شهرستان زندانهای دستور به نصب سنسورهای الکترونیکی و یا دوربین برای نظارت بهتر زندانیان.

می گویند نام خود را: از Trayvon Martin به Breonna تیلور, نام های دیگر علاوه بر جورج فلوید است که در مورد سیاه و سفید زندگی می کند, ماده

امروز تگزاس قانونگذاران هنوز در حال مبارزه برای بیشتر پلیس اصلاحات. این تگزاس تریبیون گزارش داد در ماه ژوئن که Whitmire و کلمن در حال حاضر فشار برای بازگرداندن پلیس اصلاحات محروم از لایحه اصلی مانند افزایش محدودیت در زمانی که مأموران اجرای قانون می تواند به توقف و جستجو در یک وسیله نقلیه و منع افسران از توقف رانندگان برای نقض ترافیک جزئی به آنها را فرصتی برای بررسی شخصی خود سوء ظن.

این هوستون کرونیکل گزارش داد در سال 2019 است که مطلوب را به مرگ هنوز هم دارای یک تاثیر قوی در شهر Prairie View که در آن شیرین و مطلوب بازگشته بود در سال 2015 و پس از او در بر داشت Prairie View A&M او alma mater.

مقامات منتشر dash cam فیلم از مطلوب بازداشت یک هفته پس از اصلی ترافیک متوقف شود. مطلوب خود ای به تصویری از این حادثه به ظاهر در سال 2019نشان از دیدگاه او سپاهی برایان Encinia تلاش به جلو و او را از وسیله نقلیه خود را در حالی که هدف خود را بی حس کردن تفنگ خود را. وکلای مدافع در زمان کاهش یافته است به بازگشایی مطلوب را مورد زمانی که فیلم ساخته شد ،

برخی از مردم ادعا مطلوب به قتل رسید و در حال حاضر مرده هنگامی که او در زمان mugshot عکس. در آن زمانایالات متحده آمریکا امروز به حال آسیب شناس پزشکی قانونی مایکل بادن عکس را بررسی کند. او گفت: او را دیدم هیچ شواهدی که نشان می دهد مطلوب است و نه زنده در mugshot.

Encinia شد اخراج از گروه و موافقت هرگز در اجرای قانون دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>