ایتالیا ویروس موارد افزایش می یابد دوباره در نیویورک چشم به طور موقت بیمارستان

ایتالیا شمارش از coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به اوج با مقامات روز شنبه اعلام جدید روز-به-روز اوج: 793 مرده و 6,557 موارد است.

این کشور در قلب اروپای غربی وحشی شیوع در حال حاضر تعداد 53,578 موارد شناخته شده.

در سراسر اقیانوس اطلس در نیویورک مقامات دولتی در نظر گرفته برقراری موقت بیمارستان ها در محیط های دانشگاهی و در شهر نیویورک اصلی مرکز کنوانسیون در آماده سازی برای امکان یورش coronavirus بیماران, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت شنبه.

ردیابی CORONAVIRUS: نقشه های تعاملی و نمودار نشان می دهد گسترش COVID-19 سراسر هوستون بقیه تگزاس

کومو گفت: دولت به دنبال افزایش تخت بیمارستان با ظرفیت 50 درصد به بالا به 25000 تخت است. مقامات همچنین شناسایی 2 میلیون ماسک محافظ برای ارسال به نقاط داغ.

دولت در حال بررسی چهار مکان های ممکن برای موقت بیمارستان خواهد بود که توسط سپاه مهندسان ارتش. فرماندار همچنین گفت: 1 میلیون N-95 ماسک در حال ارسال به شهر نیویورک در روز شنبه با یکی دیگر از 500,000 ماسک رفتن به لانگ آیلند است. او همچنین در تلاش برای پیدا کردن یک تامین کننده برای بیشتر لباس و پوشاک شرکت ها در حال تبدیل به ماسک.

“همه چیز را که می تواند انجام شود در حال انجام است,” او گفت: “ما به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال برای تجهیزات پزشکی.”

نیویورک دیده است در مورد 10,400 coronavirus موارد و حدود 1600 نفر در بیمارستان بستری است. گسترش به سرعت در حال پیشرفت ویروس تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان و سه ایالت آمریکا با یک ترکیب جمعیت 70 میلیون در حال حرکت به محدود کردن ساکنان به خانه های خود برای جلوگیری از گسترش آن. کالیفرنیا شروع به محدود کردن ساکنان جمعه و نیویورک و ایلینوی شد به دنبال این آخر هفته. کانکتیکات و اورگان در حال آماده شدن برای انجام همان.

پرتره از همه گیر: Houstonians’ زندگی در زمان coronavirus

در ایتالیا بیش از 60 درصد از آخرین مرگ و میر رخ داده است در شمال منطقه لمباردی, که بیمارستان ها شده اند وضعیتی وخیم تحت متناوب مورد بار است که در سمت چپ تخت های مراقبت ويژه سخت برای پیدا کردن و ماسک در تامین کوتاه مدت.

گفته است که روز یکشنبه یک تیم از 65 کوبا پزشکان و پرستاران با تجربه در مبارزه با ابولا شیوع خواهد رسید در شمال ایتالیا به کمک در سخت ضربه لمباردی شهر کرمونا.

ایتالیایی مقامات بهداشتی تحقق آنها نیاز به کوتاه شدن زمان بین ظهور علائم و تشخیص گفت: سیلویو Brusaferro سر از ملی سلامت برتر موسسه. در حال حاضر این وقفه حدود پنج روز است.

جدید را افزایش می دهد آمده نزدیک به دو هفته به یک ملی مستند در یک پیشنهاد از جان گذشته برای جلوگیری از سرایت.

تقریبا یک هفته به تنگ محدودیت در حرکت و بسته شدن بسیاری از مغازه ها در اسپانیا پلیس تشدید تلاش های خود را برای به اجرا درآوردن سلول قوانین با جریمه و اضافی گشت برای جلوگیری شهرستان ساکنان با خانه دوم در کشور از خروج از شهر برای تعطیلات آخر هفته.

اسپانیا در حال حاضر سومین شماره از عفونت در سراسر جهان است. در روز شنبه این گزارش تقریبا از 5000 مورد جدید در روز گذشته, آوردن مجموع به حدود 25,000. مرگ و میر افزایش به 1,326 از 1,002 جمعه.

به عنوان بیمارستان ها و آسایشگاه ها دست و پنجه نرم زیر بار این ویروس شیوع اسپانیایی مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که برخی از بخش های مراقبت ويژه در سخت ترین-آمار مناطق نزدیک به حد خود و هشدار داد که آنها انتظار عفونت به ادامه افزایش قبل از اقدامات لازم برای معکوس کردن روند یک اثر.

ارتش ساخت یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت در یک مرکز همایش در مادرید که در آن هتل نیز در حال تبدیل به بخش برای بیماران مبتلا به ویروس بدون جدی مشکلات تنفسی.

دکتر اولگا jeff sanders که درمان قربانیان 2004 جهادی بمب گذاری در مادرید که به کشته شدن نزدیک به 200 نفر و زخمی شدن چند بار بیشتر گفت: هیچ چیز آماده او را برای ملی سلامت فاجعه ای است که اسپانیا در حال حاضر پایدار.

“من شده اند از طریق بسیاری از مواقع او گفت:” از مرکزی شهر گوادالاخارا که در آن او کار می کند در یک بیمارستان دولتی. “اما هیچ چیز مثل این.”

“اگر ما در حفظ و دیدن روزانه را افزایش می دهد از 23 درصد این نمی تواند تجربه بسیار طولانی” jeff sanders گفت. “ما در حال دو برابر شدن تا ما شیفت. ما باید استراتژی به قطع در آن وجود دارد در این هفته اما فراتر از آن است که ما نیاز به بهبود وضعیت چون ما حرفه ای در حال تحمل فشار زیادی از جمله احساسی است.”

در آلمان در جنوب ایالت بایرن مربع شهر خالی شد. کبوتر بیشتر مردم در لندن معمولا شلوغ میدان ترافالگار و میدان لستر یک روز پس از دولت بریتانیا دستور تعطیلی تمام میله, رستوران ها, سینما و جاهای دیگر که در آن مردم جمع.

اما خریداران هنوز هم رفتند به بازارهای خیابانی در هر دو کشور در یک نشانه آن است که محدودیت بودند که تفسیر در یک چهل تکه مد.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 ثبت شده در آفریقا افزایش یافت, بالاتر از 1000 شنبه با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. حداقل 40 از آفریقا 54 کشور در حال حاضر موارد است.

تقریبا 287,000 موارد تایید شده اند در سطح جهان از جمله بیش از 11,900 مرگ و میر با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 89,000 مردم بهبود یافته اند.

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

مقامات در بسیاری از کشورهای در حال از جان گذشته برای جلوگیری و یا حداقل محدود کردن — تکرار آنچه اتفاق افتاده در چین و جنوب اروپا است. Coronavirus شیوع ضعف خدمات پزشکی در مرکزی چین در شهر ووهان در اوایل این سال و در حال حاضر هل دادن آنها را به حد در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.

ایتالیا صعودی مورد تعداد نا امید مقامات بهداشتی. اظهارات مقامات در اوایل در شیوع را مطرح کرده و امیدوار است که عفونت های جدید ممکن است به زودی شروع به رها کردن. اما روز جمعه گزارش مسئولین بیشتر رکورد را افزایش می دهد, با 5,986 موارد جدید و 627 جدید مرگ و میر. این کشور که بزرگترین در اروپا شیوع در حال حاضر حداقل 47,021 موارد و 4,032 مرده است.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza به نام بزرگ “اتحاد” بین شهروندان و نهادهای گفت: “آنچه مهم تر است و رفتار هر فرد است.” جوزپه سالا شهردار میلان سرمایه از سخت ترین زده منطقه لومباردی سعی در تجمع شهر 1.4 میلیون نفر از شهروندان به tweeting که “در حال حاضر ما درک این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

آلمان در جنوب غربی ایالت بادن-ورتمبرگ در روز شنبه ارائه شده به بيماران از همسایه منطقه آلزاس است که مبارزه با افزایش عفونت های طاقت فرسا بیمارستان.

بریتانیا هنوز هم نشدم پشت ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در گسترش ویروس اما این کشور نامعقول نظام سلامت است creaking. دولت بودجه خدمات بهداشت ملی در حدود 4,000 مراقبت بحرانی تخت و برخی از 5000 هواکش و مقامات می گویند که به مراتب کمتر از مورد نیاز خواهد بود به عنوان تعدادی از موارد خوشه در هفته های آینده. بریتانیا که ثبت 3,983 تایید موارد COVID-19 و 177 مرگ و میر در حال حاضر خواسته 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار.

کارگران در نزدیکی مسکو در حال عجله برای ساخت یک درمانگاه برای درمان صدها نفر از coronavirus بیماران به روسیه آماده برای یک موج از عفونت. پلاکارد در سبک شوروی پوستر های تبلیغاتی ساخته شده اند در نزدیکی سایت با یک نمایش شهردار سرگئی سوبیانین با اشاره به بیننده و شعار “سازندگان دقیقه بشمارید!”

چین شده است ارسال کمک به چندین کشور اروپایی ترویج آن تخصص و تجربه به دست آمده از مبارزه با شیوع این بیماری در خانه. هوایی چین به پرواز حامل 18 تن از تجهیزات پزشکی از جمله صدها نفر از هزاران نفر از فولاد و حفاظت از ماسک فرود در یونان سرمایه, آتن, صبح روز شنبه.

به عنوان همه گیر کاسته است در آسیا چین و سایر نقاط منطقه در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از واردات موارد از اروپا و آمریکا و جاهای دیگر.

چین گزارش روز شنبه که آن سرزمین اصلی تا به حال هیچ خانه جدید-رشد مورد از این بیماری برای سومین مستقیم بعد اما 41 وارداتی آنهایی که در گذشته دوره 24 ساعته.

محدودیت در حرکت هستند کاسته شود به تدریج در چین آن را به عنوان تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد بدون آوردن این بیماری است. مقامات در ووهان هستند اجازه سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی و برخی دیگر از کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر اگر آنها در مناطق با هیچ تایید و یا موارد مشکوک.

در ایالات متحده محدودیت در حرکت اثر را روز شنبه در ایالت ایلینوی و جمعه در نیویورک است. همه کارگران در غیرضروری کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه ها و مجالس با هر اندازه ممنوع در نیویورک است. استثنا خواهد بود ساخته شده برای کارهای مهم مانند خرید مواد غذایی و پزشکی و ورزش.

این مستندات در کالیفرنیا و کشورهای دیگر فرستاده بازارهای سهام غلت دوباره. وال استریت بود و بدترین حالت آن هفته پس از بحران مالی 2008 با میانگین صنعتی داو جونز در حال سقوط بیش از 900 امتیاز و پایین 17% برای هفته.

یک ملوان نیروی دریایی اختصاص داده شده به ایالات متحده آمریکا ستاد فرماندهی مرکزی در فلوریدا دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: بیش از 220,000 آمریکایی ها شده اند به نمایش در فرودگاه در حالی که بازگشت به ایالات متحده از coronavirus کشورها را تحت تاثیر قرار.

ماشین ساز اولی گفت: تعطیل کردن یک مجموعه تولیدی در کارولینای جنوبی از آوریل 3 تا 19 و نیسان گفت: این امر تعلیق تولید خودرو در دو مکزیکی مجمع گیاهان از چهارشنبه آینده از طریق مارس 14. تولید خودرو از سر گرفته است و در چین اما فقط تا حدی.

ترکیه بیش از سه برابر تعداد کشورهایی که پروازها شده است به حالت تعلیق تا 68 به عنوان مقامات ممنوع پیک نیک, کباب کردن و ارسال کردن تجمعات برای سربازان جدید.

مقامات در قبرس تبدیل به دور یک قایق حامل حدود 100 مهاجر با استناد به بخشنامه دولت مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع خارجی به جلوگیری از گسترش coronavirus.

رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو اعلام کرد جمعه شب که همه مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن در خانه های خود را برای سه هفته به شروع روز سه شنبه. پرو و اکوادور و ونزوئلا در حال حاضر در مستند.

برخی از امداد رسانی به مادرید سورو اوچوا بیمارستان در روز شنبه زمانی که یک ارتش واحد اورژانس وارد به 15 نفر به یک بیمارستان نظامی در مرکز کنوانسیون در پایتخت.

در غیر این صورت این بیمارستان در حال کار بیش از ظرفیت و دریافت کمک از جامعه محلی: یک مرکز آموزشی اهدا یک بار از ماسک و دستکش. یک گروه از طرفداران فوتبال باشگاه آورده و صدها بطری آب.

برای بیمارستان سخنگوی جرگه ریورا به همان اندازه مهم است که پشتیبانی که شهروندان عادی در حال نشان دادن سلامت کشور کارگران هر شب در 8 p. m. هنگامی که اسپانیایی ها خود را به باز کردن پنجره ها و تحسین فریاد, فلش, چراغ, و گاهی اوقات انفجار موسیقی برای نشان دادن قدردانی خود را برای تلاش های خود را.

“برای ما آن است که افزایش آدرنالین برای ما روحیه” ریورا گفت: از محل کار. “آن را می گوید که ما همه در این با هم کار برای دریافت از طریق این اورژانس و بهبود زندگی ما است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده جوزف ویلسون در بارسلونا و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. ___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>