ایتالیا می بیند بزرگترین روز به روز افزایش coronavirus مرگ و میر

به روز شده

رم (AP) — ایتالیا ثبت بالاترین آن روز-به-روز-افزایش تعداد مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس جدید.

مدنی رئیس حفاظت آنجلو Borrelli روز جمعه گفت این کشور ثبت شده 627 مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت پس از ایتالیا پیشی گرفتن چین در روز پنج شنبه به عنوان ملت با بیشترین COVID-19-مربوط به مرگ و میر. در مجموع در حال حاضر می ایستد در 4,032.

فاجعه متخصص: 13 چیزهایی که هر Houstonian باید بدانید که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مقامات گفت: بسیاری از افرادی که فوت کرده بود موجود مشکلات سلامتی مانند بیماری های قلبی و دیابت قبل از آنها آلوده به ویروس.

Borrelli می گوید ایتالیا نیز شاهد افزایش سرسام آور از 5,986 موارد از یک روز زودتر آوردن رسمی کل در ایتالیا به 47,021.

افزایش تعداد آمده با وجود ملی مستند است که به شدت محدودیت زمانی که ساکنان مجاز به ترک خانه های خود. پلیس صادر کرده اند استناد به هزاران نفر از مردم بودن و در مورد بدون دلیل معتبر مانند رفتن به محل کار یا خرید مواد غذایی.

شهرداران و فرمانداران سراسر کشور را خواستار شده است و حتی اقدامات سختگیرانه تر. ملی ایتالیا دولت این است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای پاسخ به زودی.

ردیابی CORONAVIRUS: نقشه های تعاملی و نمودار نشان می دهد گسترش COVID-19 سراسر هوستون بقیه تگزاس

برای سال در حال حاضر مقامات ایتالیایی اعلام کرده اند گفت: در جلسات روزانه که شیوع ویروس پدید آمده است که در شمال ایتالیا چهار هفته پیش می تواند رسیدن به اوج خود در چند روز و تعدادی از عفونت های جدید ممکن است شروع به پایین رفتن.

Borrelli خطاب به سوال جمعه گفت: “ما به شما هرگز نمی دانید وقتی که قله خواهد بود” n پیشبرد. او اشاره کرد که برخی از کارشناسان صحبت از موارد اوج “هفته آینده یا هفته بعد از” آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>