آن را ممکن است احساس مانند سال 2008 همه را دوباره و دوباره اما در اینجا چگونه coronavirus بحران متفاوت است

غوطه بازار سهام است. گسترش سایه رکود است. تغذیه کاهش نرخ بهره و محرک اقتصادی دولت.

آن شروع به احساس زیادی مانند سال 2008 دوباره. و نه در یک راه خوب.

برای بسیاری از آمریکایی ها که معده تان شدیدا در بازار قطره و رشد رکود اقتصادی صحبت از چند هفته گذشته باعث جهانی گسترش coronavirus – در حال احیای خاطرات سال 2008 بحران مالی و رکود اقتصادی ،

یک نفس است. در حالی که تلفات ناشی از این عفونت در نهایت طول می کشد در این کشور روشن نیست و این تحول اقتصادی ناشی از شیوع این بیماری به احتمال زیاد نمی تواند تقریبا به آسیب رساندن و یا طولانی مدت به عنوان تاریخی رکود از 2007-09.

ذخیره بهتر صرف بهتر: تمام پول های راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

“رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر است می گوید:” گاس Faucher اقتصاددان ارشد از گروه خدمات مالی PNC. “اگر ما یک رکود اقتصادی آن است که به احتمال زیاد به طور مختصر و بسیار کمتر شدید از رکود بزرگ.”

برای یک چیز, 2008 بحران مالی و رکود اقتصادی ناشی از سالها عمیقا ریشه نقاط ضعف در اقتصاد است. که این مورد در حال حاضر.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم ناشی از چیزی خارجی به اقتصاد” Faucher می گوید.

“آن را نزدیک به یک فاجعه طبیعی می گوید:” کتی Bostjancic مدیر متحده کلان سرمایه گذاران خدمات در اقتصاد آکسفورد.

احمقانه اشتباهات مالیاتی: 7 مشترک تشکیل پرونده اشتباهات برای جلوگیری از این سال

خنک ماندن در وحشت: Coronavirus نباید توقف شما را از اضافه کردن به نمونه کارها خود را

تا حدودی به عنوان یک نتیجه اقتصاد عمده بازیکنان – مصرف کنندگان کسب و کار و وام دهندگان – بسیار بهتر به مقاومت در برابر ضربات و جستن به عقب.

در اینجا نگاهی به چگونگی بحران کنونی در مقایسه با بحران بیش از یک دهه پیش.

علت

رکود بزرگ. کبودی رکود تنظیم شد با یک بیش از حد گرم در بازار مسکن. بانک ها و وام دهندگان دیگر تصویب وام مسکن – از جمله بسیاری از خریداران که نیست واجد شرایط رانندگی تا قیمت خانه به استراتوسفر سطوح. بانک همراه وام مسکن به اوراق بهادار به فروش می رسد و آنها را به دیگر موسسات مالی.

زمانی که قیمت خانه شروع فزاینده کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها را متوقف ساخت پرداخت وام مسکن از دست داده و در خانه های خود را در حالی که بانک ها برگزار شد که این اوراق بهادار را تحت فشار قرار گرفتند که به آستانه ورشکستگی است.

گسترده اخراج در املاک و مستغلات و ساخت و ساز و بانکی با چکش هزینه های مصرف کننده و منجر به عمیق تر با از دست دادن شغل در سراسر اقتصاد است. وام بانکی عملا یخ زده, سنگ زنی چرخ دنده های اقتصاد به نزدیکی متوقف شد. مشکلات بوده است نهفته در بازار مسکن و سیستم بانکی برای سال.

زمان بحران است. Coronavirus که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته را برانگیخته اقتصادی امروز خطر. وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 ، 000 موارد در سراسر جهان بسیاری از آنها در چین و مرگ و میر را در صدر 4,000. در ایالات متحده بیش از 800 نفر آلوده شده اند و 28 فوت کرده اند.

چرا که مردم به مراتب کمتر تحت تاثیر قرار از در 2007-2009 اقتصادی تلفات محدود بوده است تا کنون. صنعت سفر و گردشگری رنج می برد بیشتر با کسب و کار لغو کنفرانس ها و نشان می دهد تجارت و مصرف کنندگان دور انداختن برنامه های تعطیلات. اختلال در تحویل تولید قطعات و خرده فروشی کالا از چین می تواند به طور موقت تعطیل آمریکایی کارخانه ها و ترک فروشگاه قفسه های خالی.

به عنوان یک آمریکایی جلوگیری از بیشتر اماکن عمومی virus است به احتمال زیاد برای صدمه زدن به فروش در رستوران ها و مراکز و مکانهای دیگر. وجود دارد برخی از نشانه های خرده فروشی در حال حاضر آمار مصرف. در آخرین هفته از ماه فوریه ترافیک پا به فروشگاه های وال مارت کاهش 16.5 درصد در مقایسه با هفته گذشته با توجه به مصرف کننده داده های شرکت Cuebiq. در همان هفته اما ترافیک به فروشگاه های کاستکو رز 7.7%.

بدهی خانوار

رکود بزرگ. از آنجا که بانک ها آزادانه doled اعتباری برای وام مسکن و کارت های اعتباری بدهی خانوار با صعود به یک رکورد 134 درصد از تولید ناخالص داخلی با توجه به اقتصاد آکسفورد و فدرال رزرو. آمریکایی ها پس انداز کرده بود فقط 3.6 درصد از درآمد خود را در پایان سال 2007. به عنوان آمریکایی ها کار می کرد که بدهی هزینه به شدت کاهش یافت.

زمان بحران است. بدهی خانوار است که در طول تاریخ کم 96 درصد از تولید ناخالص داخلی. خانواده ها در حال صرفه جویی در حدود 8 درصد از درآمد خود را. همه این بدان معناست که آنها می توانید یک مختصر رکود و ادامه هزینه در کاهش سطح.

“مصرف کنندگان در شکل خوب” Faucher می گوید.

زیان کار

رکود بزرگ. تقریبا 9 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در رکود اقتصادی است. بیکاری بیش از دو برابر شده و به 10 درصد.

زمان بحران است. ضرر و زیان به احتمال زیاد کل در هزار با سفر و گردشگری و تولید پایدار بسیاری از آنها Bostjancic می گوید. این 3.5 درصد نرخ بیکاری 50 سال اخیر می تواند افزایش به 3.8 درصد به 4.1% می گوید: دایان Bg اقتصاددان ارشد از گرانت تورنتون.

چه مدت آن طول می کشد

رکود بزرگ. با میلیون ها نفر از کار و خانواده و هزینه های کسب و کار نابود رکود 18 ماه به طول انجامید.

زمان بحران است. با فرض اینکه تعداد موارد قله در چند ماه آینده و abates, توسط, تابستان, Bg می گوید هر گونه رکود است و به احتمال زیاد در شش ماه گذشته یا بیشتر.

اقتصاد

رکود بزرگ. اقتصاد قرارداد در پنج شش محله در طول رکود سقوط تا آنجا که 8.4 درصد در اواخر سال 2008.

زمان بحران است. اکثر اقتصاددانان انتظار دارند که این ویروس به اصلاح رشد توسط یک یا دو درصد بیش از زن و شوهر بعد از چهارم.

بازار سهام

رکود اقتصادی: بازار سهام کاهش یافت 57 درصد در طول بحران.

زمان بحران است. بازار سهام دیده نشده و همان افت قابل ملاحظه است که بازار گسترده تر رنج می برد در اعماق بحران مالی است. استاندارد & ضعیف است 500 تضعیف 14.9% از آن Feb. 19 رکورد از طریق پنج شنبه, teetering در آستانه یک خرس در بازار و یا یک قطره از 20 درصد از اوج.

شرکت سلامت

رکود بزرگ. شرکت تا به حال $5.8 تریلیون دلار در رتبه بدهی از مارس 31, 2009 با توجه به S&P رتبه جهانی. کمتر از دو سوم یا حدود 65 درصد بود درجه سرمایه گذاری که در رتبه بندی سازمان تعیین شده بود و بسیار به احتمال زیاد به بازپرداخت.

طیف گسترده ای از شرکت ها از جمله موسسات مالی خودروسازان و فروشندگان سقوط به عنوان درآمد خود فرو برد.

در بخش خودرو به عنوان مثال تولید کنندگان قطع در مورد 278,400 شغل و یا در حدود 29 درصد از جمعی خود را نیروی کار از ژانویه 2008 تا ژانویه 2010 خودروسازان و تامین کنندگان با توجه به اداره آمار نیروی کار.

شرکت های خودرو به ویژه آسیب پذیر به رکود اقتصادی از آنجا که مردم اغلب می توانید نگه دارید در خرید وسایل نقلیه جدید تا شرایط را بهبود بخشد. ایالات متحده فروش خودرو سقوط در طول رکود اقتصادی ،

زمان بحران است. شرکت تا به حال $9.3 تریلیون دلار در رتبه بدهی در سال 2019 با توجه به S&P رتبه جهانی.

اما یک درصد بالاتر از بدهی های شرکت های بزرگ امروز این است که از نظر درجه سرمایه گذاری در 72 درصد.

که گفت: شرایط برای بازپرداخت به وضوح رو به وخامت است. “استرس شده است بسیار به سرعت شتابان” گفت: Sudeep کش سر از بازارهای اعتباری تحقیقات برای S&P رتبه جهانی اضافه کرد که “وجود دارد یک پرواز با کیفیت” را به عنوان سرمایه گذاران شمع به ایالات متحده Treasurys و بسیار دارای امتیاز اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

عمده بخش به احتمال زیاد موفق به پرداخت در زمان را به عنوان 2019 شد, صنعت خودرو, که در آن در حدود 4 در 5 شرکت دارای بدهی امتیاز به عنوان نظری می باشد.

یکی دیگر از بخش رو به خطر مهم است که صنعت خرده فروشی که در فروشگاه مرکز خرید-بر اساس خرده فروشان و بسیاری دیگر از مغازه ها در حال حاضر تلاش شده است.

هر چند نفت-و-گاز بخش است و انتظار می رود آمار با کاهش شدید قیمت نفت این صنعت عنوان شده است به این بحران در شکل مناسب و معقول. تنها 31 درصد از نفت و گاز شرکت های بدهی امتیاز به عنوان آشغال در سال 2019.

قوانین و مقررات بانکی

رکود بزرگ. بحران مالی جهانی در طلیعه تغییرات گسترده چگونه دولت ایالات متحده تنظیم صنعت بانکداری. عصر جدید که شامل Dodd-Frank Act در سال 2010 مورد نیاز بانک ها به پول بیشتر در ذخایر برای ارائه یک کوسن در مورد سیستم مالی مواجه شوک های اقتصادی.

در ایالات متحده آمریکا بانک ها با بیش از 100 میلیارد دلار دارایی های مورد نیاز را به فدرال رزرو “تست استرس” یک حرکت است که تضمین مالی شرکت های سرمایه لازم برای ادامه فعالیت در طول زمان از فشار اقتصادی.

“ما به راحتی در این واقعیت است که ایالات متحده در بخش بانکی بسیار قوی و سالم در حال حاضر می گوید:” Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت. “در شرایط بانک ها قادر به مقاومت در برابر عمده شوک آنها در یک جای خوب به دلیل بالاتر نیاز به سرمایه و مقررات سختگیرانه تر.”

برای مطمئن شود, بانک ها سود تهدید می شود در کوتاه مدت اگر آنها مجبور به سفت استانداردهای وام. تاریخی افت بازده اوراق قرضه به تازگی می تواند فشار بانک ها بیشتر به دلیل آن را تمایل به صدمه زدن به خود و سودآوری است.

برخی از موسسات مالی به طور معمول بانک های منطقه ای می تواند برخی از موانع در طول ماه های آینده اگر آنها پول وام به شرکت های انرژی. کسانی که سهام شده اند کوبیده به تازگی پس از یک ناگهانی افت قیمت نفت. اما بانک های بزرگتر به احتمال زیاد نمی خواهد صورت عمده خطرات ناشی از آنها به طور معمول متنوع تر و نه متمرکز در یک بخش Ma می گوید.

زمان بحران است. قدر از چالش های اقتصاد چهره نیست به عنوان مبرم به عنوان موانع در طول رکود بزرگ ،

“این تفاوت در شدت” Ma می گوید. “سرمایه مورد نیاز بانک ها قرار داده اند بسیار راحت تر موقعیت قادر به مقاومت در برابر در اصلی شوک است.”

سهام دارای اب و هوای طوفان در گذشته بوده است ، کارشناسان می گویند که آن سخت است برای جلب تشابه بین بازار مالی سویفت رکود به تازگی به گذشته سقوط کرد.

“این یک بحران مالی می گوید:” جاناتان Corpina ارشد مدیریت شریک در کارگزار فروشنده نصف النهار سهام همکاران. “این یک اپیدمی جهانی. این یک نقص در سیستم است که ما در حال کشف مانند وام مسکن وامهای بیپشتوانه افتضاح.”

قیمت سهام در مقایسه با درآمدی که شرکت های تولید یک کلید راه است که سرمایه گذاران اندازه گیری که چگونه گران بازار سهام است که به دنبال. توسط آن اندازه گیری, از جلو قیمت به درآمد نسبت زمانی که S&P 500 ضربه خود را اواسط ماه فوریه بالا 19 بود با توجه به FactSet. که از 12.5 در ماه مارس سال 2008 است. آن را نیز بالاتر از میانگین 5 ساله از 16.7 و 10 سال به طور متوسط 15.

فدرال رزرو

رکود بزرگ: فدرال رزرو نرخ بهره کلیدی در 5.25% در سال 2007 به عنوان نگرانی در مورد بحران مسکن رشد داشته است. که به بانک مرکزی مقدار زیادی از اتاق را به بریده بریده رای دادن به نزدیک به صفر در اواخر سال 2008. فدرال رزرو همچنین راه اندازی بی سابقه باند خرید به کاهش نرخ بلند مدت مانند برای وام مسکن.

بحران کنونی: فدرال رزرو نرخ بهره است که در طیف وسیعی از فقط 1 درصد به 1.25% دادن مقامات اتاق کوچک را کاهش دهد. و 10 سال خزانه نرخ در حال حاضر زیر 1% بالا بردن سوال در مورد اثربخشی تمدید خرید اوراق قرضه مبارزات انتخاباتی.

محرک

رکود اقتصادی: رکود تحمیل درد در سراسر اقتصاد و بنابراین کنگره با تصویب جارو محرک. دلار 787 میلیارد آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون doled صرفه جویی مالیاتی و اعتبارات به افراد و شرکت ها; ارائه بودجه برای مراکز بهداشتی و مدارس; کمک کارگران کم درآمد و مورد تایید عظیم ارتقاء به حمل و نقل و انرژی و ارتباطات شبکه.

بحران کنونی: آسیب این زمان بیشتر موجود و قانونگذاران در حال بحث هدفمند اقداماتی مانند کمک به محاصره صنعت سفر و جبران ضرر و زیان درآمد برای کارگران ساعتی با گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه بیکاری.

مسکن

رکود بزرگ: در طول حباب مسکن آغاز شد که در 1990s, قیمت خانه بیش از دو برابر سال 2006 قبل از توفنده با توجه به انجمن ملی از Realtors. بازار مسکن همچنان در رکود طریق 2012.

بحران کنونی: اگر چه قیمت ها افزایش یافته است به طور پیوسته در سال های اخیر آنها فقط 22 درصد بالاتر از اوج خود است. خانه نیستند آسیا Faucher می گوید. این بدان معناست که با وام مسکن نرخ پایین مسکن می تواند کمک به جبران مشکلات در بقیه اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>