موضوع قبل از گوزن در پارک شورا: آیا به تعویق انداختن انتخابات

منتشر شده

گوزن پارک مقامات شهرستان در حال آماده به نظر آنچه را که در مورد برنامه ریزی شده در مارس 2 انتخابات شهرداری ها در نور از تهدید برای منطقه از رمان coronavirus همه گیر شهرستان سخنگوی گفت.

“شورای شهر است که انتظار می رود به آدرس که بسیار به زودی” سخنگوی کریستن ادواردز گفت: پنج شنبه. روز قبل از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور بیانیه اجازه می دهد دولت های محلی برای به تعویق انداختن انتخابات تا ماه نوامبر به دلیل coronavirus (همچنین به نام COVID-19) و به او توصیه می شود که اشخاص انجام این کار است.

در مارس 2 رای در دیر پارک یک پیشنهاد به reauthorize یک و نیم درصد توسعه اقتصادی مالیات بر فروش برای تامین مالی ساخت و ساز از یک پیشنهاد $37.7 میلیون جامعه-مرکز تفریح و سرگرمی. همچنین مجموعه به قبل از رای دهندگان در یک مسابقه رقابت برای شورای موقعیت.

در مکان های که در آن دولت به تعویق انداختن انتخابات مقامات در مارس 2 رای خواهد بود و مجاز به ادامه خدمت تا ماه نوامبر با توجه به تگزاس وزیر امور خارجه ، فرماندار اعلام نمی بازگشایی نامزد تشکیل پرونده برای انتخابات است.

شهر گوزن پارک به طور مستمر به روز رسانی COVID-19 صفحه در وب سایت خود ادواردز گفت.

“ما در حال تمرکز تلاش های ما در COVID صفحه و وب سایت ما و DPTV کانال,” او گفت:.

شهر آرا اول تصویب مالیات بر فروش در سال 2015 به صندوق هفت پارک ها و تفریح پروژه از جمله $6 میلیون نوسازی فعلی مرکز ارتباطات و بدنسازی و علاوه بر این از سرپوشیده درمانی استخر شنا. بررسی نشان داد که پیشنهاد بازسازی به مرکز جامعه/ورزشگاه خواهد بود هزینه سنگین است. که منجر به این ایده به جای مرکز جامعه.

موقعیت 4 عضو شورای بیل پترسون که انتخاب شد در سال 2008 با چالش مواجه توسط Tiffany Patenaude. رو هیچ رقبا هستند امتیازهای ران مارتین در موقعیت 5 و Rae سینر در موقعیت 6.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>