است 6 پا به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله? یک محقق MIT می گوید قطرات حمل coronavirus سفر می تواند تا 27 فوت است.

رمان coronavirus باعث شده است تا اجتماعی فاصله اقدامات در سراسر جهان است. یک پژوهشگر معتقد است آنچه که انجام می شود کافی نیست.

لیدیا Bourouiba استادیار در دانشگاه MIT تحقیق پویایی exhalations (سرفه و عطسه به عنوان مثال) برای سال در دینامیک سیالات انتقال بیماری آزمایشگاهی و پیدا exhalations باعث گازی ابرها که می تواند سفر تا 27 فوت است.

تحقیقات خود را می تواند پیامدهای جهانی COVID-19 همه گیر هر چند اقدامات نام توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی تماس برای شش و سه پا از فضا بود.

“وجود دارد یک ضرورت تجدید نظر در این دستورالعمل در حال حاضر داده شده توسط WHO و CDC نیاز برای تجهیزات حفاظتی به خصوص برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران” Bourouiba گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

وجود دارد 8 گونه از coronavirus گردان جهان: اینجا چیزی است که سرنخ آنها به دانشمندان.

Bourouiba پژوهش تماس برای بهتر اقدامات برای حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران و به طور بالقوه فاصله بیشتر از آلوده افرادی که سرفه یا عطسه. او گفت: دستورالعمل های جاری هستند بر اساس “قطرات بزرگ” به عنوان روش انتقال این ویروس و این ایده که آن قطرات بزرگ تنها می تواند به یک فاصله خاص است.

در مجله انجمن پزشکی آمریکا مقاله منتشر شده در هفته گذشته Bourouiba گفت: اوج بازدم سرعت می تواند رسیدن به 33 تا 100 فوت در ثانیه و “در حال حاضر با استفاده از فولاد و N95 ماسک ها تست شده برای این پتانسیل فنی تنفسی تولید گازهای گلخانه ای.”

این ایده که قطرات “آمار یک دیوار مجازی و توقف وجود دارد و پس از آن ما در حال امن” است و نه مبتنی بر شواهد در تحقیقات Bourouiba گفت و نه بر اساس “شواهدی وجود دارد که ما باید در مورد COVID انتقال است.”

Bourouiba استدلال کرد که یک “ابر گازی” است که می تواند حمل قطرات تمام اندازه ساطع شده است زمانی که یک فرد سرفه, عطسه و یا در غیر این صورت exhales. ابر فقط تا حدی کاهش عطسه و یا سرفه به آرنج خود را, او اضافه شده است.

“در شرایط مایع رژیم — چگونه exhalations در حال ساطع شده — نکته کلیدی این است که ما نشان داده است که وجود یک ابر گازی است که حمل قطرات از همه نوع و اندازه و نه ‘بزرگ’ در مقابل ‘کوچک’ یا ‘قطرات’ در مقابل ‘ذرات معلق در هوا,’,” او گفت:.

تا چه حد می تواند coronavirus میکروب سفر ‘قبل از اینکه آنها دیگر یک تهدید’?

دکتر پل Pottinger یک بیماری عفونی و استاد در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی گفت: سوال باقی می ماند در مورد فاصله ای که این ویروس موثر است.

“برای من سوال این است که تا چه حد میکروب ها می تواند سفر اما تا چه حد می تواند آنها را قبل از آنها دیگر یک تهدید. کوچکتر جوانه ذرات کاهش خطر است که آنها آلوده ممکن است کسی که نفس کشیدن آنها و یا آنها را در گیر خود بینی و یا دهان خود” Pottinger گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“بزرگترین تهدید — ما فکر می کنیم — با کروناویروس است که در واقع بزرگتر قطرات است. قطرات بزاق ان دماغ, تف. قطرات که تقریبا شبیه باران, اگر شما خواهد شد, وقتی کسی عطسه. کسانی که قطرات به اندازه کافی بزرگ هستند که گرانش هنوز اعمال بر روی آنها. معمولا در حدود شش پا از ترک کسی بدن آن بزرگتر و بیشتر عفونی قطرات را به زمین رها. که در آن شش پا حکومت می آید.”

که اشاره به یک علمی اخیر مختصر در روش انتقال است که توصیه می شود “قطرات و تماس با اقدامات احتیاطی برای آن دسته از افرادی مراقبت از COVID-19 بيمار.” CDC نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست برای نظر.

‘تعویض بازی’: FDA اجازه ابوت آزمایشگاه های قابل حمل 5 دقیقه coronavirus تست به اندازه یک توستر

“که با دقت مانیتور در حال ظهور شواهد در مورد این موضوع مهم و به روز رسانی علمی این مختصر به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود” که در بیانیه ای گفت. “که استقبال مدلسازی مطالعات که مفید برای اهداف برنامه ریزی. که تیم های کار با چندین مدل سازی گروه به اطلاع ما کار می کنند.”

اگر coronavirus موثر بودند در محدوده تا 27 به Bourouiba ادعا در تحقیقات Pottinger گفت که او معتقد است مردم بیشتر خواهد بود بیمار است.

“در آن طول می کشد یک تعداد معینی از ذرات ویروسی ما آنها را “دخول” یا فردی ویروس طول می کشد تا یک تعداد معینی از فردی ویروس ها به واقع جای پایی در داخل بدن و باعث می شود که عفونت به رفتن” او گفت:.

“در حال حاضر ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که تعداد است اما آن را احتمالا بیش از یک ویروس. اگر شما در مورد آن فکر می کنم اگر این واقعا سفر بسیار کارآمد هوایی ما نمی تواند با داشتن این گفتگو. همه می دانند این درست است زیرا هر کسی می تواند آلوده. اگر آن را 27 فوت شعاع بود که یک خطر بالا برای کسی, این امر می تواند کاملا متفاوت مکالمه. آن را نه.”

‘که زندگی می کنند و کسی که می میرد’: در بدترین شرایط coronavirus سناریو اخلاق راهنمای انتخاب می شود که مراقبت

Bourouiba گفت که او می خواهد برای دیدن توصیه های ساخته شده بر اساس علم نیست “سیاست مبتنی بر عرضه برای مثال چون ما به اندازه کافی ندارد PPE.” آن را به خوبی شناخته شده PPE است در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور و مراقبت های بهداشتی کارگران شده است به شدت در تلاش برای پیدا کردن راه های موثر برای مقابله با کمبود.

“اگرچه همچنان بسیاری از سوالات به خطاب در مورد چه مقدار ویروس در یک فاصله داده شده یا نه ما هیچ پاسخ و یا راه دیگری در این زمان,” او گفت:. “بنابراین احتیاطی اصل باید درایو سیاست های دولت است که ما باید در درجه بالا ماسک استفاده می شود برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

“هنگامی که تصمیم گرفت که محوری که نیاز به در حال حاضر بسیج به طور موثر از نوع فوق العاده بالا و سطح تولید است که ممکن است برای رسیدن به در یک کشور بزرگ مانند ایالات متحده است. این محوری است که اتفاق نمی افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>