IRS کهنه فناوری می تواند تاخیر تحویل 1200 $coronavirus محرک چک کارشناسان هشدار می دهند

واشنگتن – وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin امیدوار کننده است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت خواهد کرد $1,200 محرک چک فقط در دو هفته اما برخی از کارشناسان مالیاتی و کنگره به مقامات هشدار داده اند ممکن است بسیار طولانی تر است.

کهنه تکنولوژی و کاهش کارکنان در خدمات درآمد داخلی را به طور جدی مختل آژانس توانایی پردازش چک در یک دوره کوتاه و می تواند به معنای تاخیر در ارسال پول به اضطراب آمریکایی که در حال شمارش پول نقد به آنها را از طریق زمان های سخت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس کارشناسان می گویند.

“وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مردم برای آنها این است که به یک در حالی که من فکر می کنم آن را به توان در نظر گرفت” گفت: Howard یا سوء استفاده ” gleckman یک عضو ارشد در موسسه شهری را سیاست های مالیاتی مرکز.

چک می آیند: Mnuchin وعده محرک چک برای بسیاری در 2 هفته پس از دموکرات ها هشدار می دهند این می تواند ماه

Mnuchin را رد کرد و چنین نگرانی هایی در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز پنج شنبه گفتن خبرنگاران IRS آغاز خواهد شد ارسال پول به بسیاری از آمریکایی ها از طریق واریز مستقیم فقط در دو هفته. چک خواهد شد از طریق پست به آمریکایی ها که نمی, خود را ارائه اطلاعات حساب بانکی به IRS.

“من نمی دانم که در آن شما در حال شنیدن این چیزها” Mnuchin گفت: ممکن است به تاخیر می اندازد. “این پول مردم خوب اگر آن را نشان می دهد تا در چهار ماه ما ارائه خواهد شد و در آن وعده (دو هفته).”

چک بخشی از 2.2 تریلیون دلار بهبود اقتصادی بسته است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته به ارائه سریع تزریق پول نقد به آمریکایی ها صدمه مالی coronavirus بحران است. بهبود بسته همچنین شامل وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی برای کسب و کار نیز وضعیتی وخیم از اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

اما برگ برنده دولت سریع جدول زمانی برای گرفتن محرک چک به دست آمریکایی ها یک بار دیگر خواستار توجه به پیری تکنولوژی و دیگر مشکلات است که باید سایه IRS برای سال – مشکلاتی که مطرح خواهد شد یک چالش جدی برای این سازمان به عنوان آن را می خواهم برای دیدار با اتمام مهلت تحویل.

وزارت خزانه داری اصرار دارد که 50 میلیون به 70 میلیون آمریکایی خود را دریافت کنید پرداخت از طریق واریز مستقیم توسط مارس 15 و که بسیاری از کسانی که واجد شرایط خود را دریافت کنید چک ظرف سه هفته. آمریکایی ها که اطلاعات حساب بانکی نیست که در حال حاضر در دولت در سیستم ممکن است مجبور به صبر طولانی خزانه داری می گوید.

اما یک یادداشت توزیع شده توسط آمریکا در روز پنج شنبه هشدار داد برخی از آمریکایی ها می تواند باید صبر کنید تا هفته 20 – یا پنج ماه قبل از دریافت آنها را چک میکند.

“من نمی خواهم به دست کم گرفتن چه IRS می توانید انجام دهید” گفت: نینا اولسون سابق مالیات دهندگان حمایت IRS. “من فکر می کنم آن را تحت فشار زیادی برای دریافت آن چک را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

IRS احتمالا قادر خواهد بود برای دریافت برخی چک های خود را در سه یا چهار هفته گفت اولسون که در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی غیر انتفاعی مرکز حقوق مالیات دهندگان. “اما من فکر نمی کنم همه باید انتظار خود را چک کنید در آن زمان” او گفت:. “و آن را به یک دوره از زمان برای دریافت یک دسته از کسانی که چک کردن.”

اضافه کردن به IRS فشار هستند و مسائل نیروی انسانی – آژانس نیروی کار به جهانیان 20 درصد بیش از دهه گذشته و محدودیت های ناشی از آن در پیری مالیاتی-پردازش دستگاه.

IRS سیستم های فن آوری اطلاعات در میان قدیمی ترین در دولت فدرال است. دو پایگاه داده سیستم – یک استاد فایل است که دارای سابقه ای از تمام مالیات دهندگان و دیگری که شامل سوابق مالیاتی کسب و کار حساب – تاریخ بازگشت به دهه 1960 است.

اولسون و دیگران هشدار داده اند برای سال های سال است که IRS ندارد فن آوری آن نیاز به انجام کار خود را. این سازمان در تلاش است تا پچ مشکلات توسط لایه بندی کوچکتر سیستم و برنامه های کاربردی بر روی آن سیستم های قدیمی تر اما این است که اغلب ایجاد شده جدید اشکالات از آنجا که همه از برنامه های کامپیوتری هستند قادر به یکدیگر صحبت کنید.

“IRS بنا 50 طبقه ساختمان اداری در بالای یک creaky, 60 سال پایه و افزودن چند طبقه در هر سال” اولسون نوشت: در مالیات دهندگان مدافع گزارش به کنگره در سال گذشته است. “وجود دارد محدودیت های ذاتی در عملکرد 60 ساله و زیرساخت و در برخی از نقطه در کل عمارت است به احتمال زیاد به سقوط است.”

تغییر از قلب: وزارت خزانه داری پشت کردن نیاز است که تامین اجتماعی دریافت کنندگان را گام اضافی برای به دست آوردن $1,200 چک

چشمگیر مثال از این سیستم محدودیت ها اتفاق افتاد دو سال پیش زمانی که IRS کامپیوتر غرق شد و سقوط کرد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها تلاش خود را به فایل اظهارنامه و پرداخت مالیات در روز است. این سازمان مجبور شد به مالیات دهندگان یک روز اضافی به فایل و پرداخت مالیات خود را.

برای کمک به فرایند محرک چک IRS گفت: آن را به ایجاد یک وب سایت مبتنی بر پورتال به طوری که آمریکایی ها که در حال حاضر ارائه شده خود را پرداخت مستقیم اطلاعات به دولت می تواند انجام دهد آنلاین. اما یا سوء استفاده ” gleckman سوال که چگونه به سرعت این سازمان قادر خواهد بود به مانند یک پورتال به بالا و در حال اجرا است.

IRS نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا آن را در حال ساخت پورتال و یا استخدام یک شرکت پیمانکار برای انجام کار. اما “اگر آنها در حال رفتن به سعی کنید برای ساخت آن در حال حاضر وجود دارد راه آنها می توانند در ساخت این چیزی که در یک هفته” یا سوء استفاده ” gleckman گفت.

بسیاری از مالیات دهندگان را نمی بینم یک بررسی برای ماه زمانی که دولت مجاز محرک تخفیف در طول رکود بزرگ در سال 2008. در آن زمان تنها 60 درصد از مالیات دهندگان ثبت بازده خود را به صورت الکترونیکی. نزدیک به 90 درصد از مالیات دهندگان فایل اظهارنامه مالیاتی خود به صورت الکترونیکی امروز که باید آن را آسان تر برای نمایندگان خود را برای ارائه چک یا سوء استفاده ” gleckman گفت.

اما وقتی که می آید به کاغذ چک IRS محدود است در تعداد آن می تواند روند در هر هفته گفت: گرت واتسون یک اقتصاددان در سازمان های غیر انتفاعی مالیات پایه و اساس است.

“این تا حدودی به دلیل خارج از تاریخ تکنولوژی” واتسون گفت: “اما همچنین رانده شده توسط این واقعیت است که IRS ندارد صاف فرایند به سرعت ارسال دهها میلیون نفر از تخفیف تنها در تعداد انگشت شماری از هفته است.”

اولسون گفت: مالیات دهندگان شایسته یک توضیح مفصل تر از زمانی که آنها می توانید انتظار چک.

“من نگران IRS است که نمی تواند مجاز به می گویند که از آنجا که دولت می خواهد مردم به برخی از امید است که این بررسی در ایمیل حتی اگر آن نمی باشد,” او گفت:.

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.

چه کسی واجد شرایط است: Coronavirus بسته محرک: چه کسی خواهد شد $1,200 چک و زمانی که آنها فرستاده می شود ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>