IRS به شروع به ارسال محرک چک مارس 9; برخی از آمریکایی ها دریافت نمی آنها را تا سپتامبر

منتشر شده

IRS برنامه ای برای ارسال پرداخت های الکترونیکی به عنوان به زودی به عنوان در اواخر هفته آینده به بیش از 115 میلیون آمریکایی به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus قانون یک هفته زودتر از انتظار می رود با توجه به طرح گردش داخلی چهارشنبه.

اما 30 میلیون دلار در کاغذ چک برای میلیون ها آمریکایی دیگر نمی خواهد شروع فرستاده تا آوریل 24, به این دلیل که دولت فاقد اطلاعات بانکی خود را. و برخی از کسانی که چک نمی خواهد رسیدن به مردم تا سپتامبر سند نشان می دهد, تاکید این واقعیت است که بسیاری از آمریکایی ها می توانست به صبر و پنج ماه خود را برای دریافت چک.

ماسک نوآوری: آه استاد اختراع ضد آب برای COVID-19 ماسک

سرعت که با آن پول پرداخت شده است تا حد زیادی بستگی به مردم روش پر کردن مالیات. پرداخت های الکترونیکی را می توان توزیع سرعت در حالی که نمایندگان باید چاپ کاغذ چک و ایمیل آنها را به طور جداگانه. حدود 8 در 10 مالیات دهندگان را امضا کرده اند تا به صورت مستقیم پرداخت واریز به صورت گذشته خود را بازپرداخت مالیات تعدادی است که در سال های اخیر است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: این آمریکایی ها خواهد دریافت پول در عرض دو هفته.

IRS سخنگوی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

IRS طرح توزیع کاغذ چک به پایین ترین درآمد آمریکایی ها اولین اولویت برای پرداخت های مالیات دهندگان فردی با درآمد 10 ، 000 دلار یا کمتر در آوریل 24.

HOMESCHOOL سردرد: مدرسه در منزل memes اجازه پدر و مادر دریچه در مورد قرنطينه

چک بگیر از $20,000 و یا کمتر خواهد بود در این پست 1 مه و پس از آن با درآمد $30 ، 000 $ در مارس 8, $40,000 در مارس 15 و در ادامه در افزایش درآمد از $10,000 در هر هفته با توجه به طرح. IRS قصد دارد به موضوع حدود 5 میلیون چک در هر هفته.

محرک چک خواهد بود صادر شده در سپتامبر. 4 به مشترک مالیات درآمد حدود $200,000 حداکثر مجاز تحت محرک. همه دیگران خواهد بود ارسال شده در سپتامبر. 11 در اکثر موارد به دلیل IRS نیست که قبل از اطلاعات مالیاتی برای آنها و آنها نیاز به درخواست برای چک.

سازمان مالیاتی مسابقه به راه اندازی سیستم های پرداخت به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها مجبور شده اند از نیروی کار توسط pandemic با مدعیان افزایش سرسام آور 6.6 میلیون در هفته گذشته.

این طرح به تولید چک های الکترونیکی در 9 آوریل با توجه به برنامه پرداخت reviewed by واشنگتن پست. بسته به اینکه چگونه به سرعت بانک ها روند پرداخت آنها خواهد بود سپرده آوریل 14 در آخرین.

“اگر ما می دانیم که در آن برای قرار دادن پول ما در حال رفتن به فشار دکمه و قرار دادن آن وجود دارد در هفته آینده گفت:” IRS رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل رسمی بود و نه مجاز به صحبت های عمومی.

بزرگسالان آمریکایی که به دست آورده کمتر از 75000 دلار دریافت خواهد کرد $1,200 پرداخت با کودکان دریافت $500. پرداخت خواهد شد و مرحله به مرحله برای آمریکایی ها که دریافت بیش از آن و بزرگسالان که به دست آورده بیش از $99,000 نمی خواهد دریافت سود تحت قانون است.

در حدود 145 میلیون آمریکایی واجد شرایط برای محرک چک بسته به درآمد خود را. Mnuchin گفت که او انتظار می رود اکثر آمریکایی ها برای دریافت پرداخت های خود را توسط مارس 17. IRS هنوز علنا گفت چه مدت آن را به آژانس به موضوع کاغذ چک و یا چگونه آن را برنامه ای برای تصمیم می گیرید که باید آنها را برای اولین بار.

هوستون موارد: هوستون گرفتگی 500 مورد و شهرستان هریس نزدیک به 1000 عنوان coronavirus گسترش همچنان ادامه دارد

یکی دیگر از 64 میلیون آمریکایی دریافت و امنیت اجتماعی و ناتوانی درآمد را نیز دریافت چک, بسیاری از آنها را به صورت الکترونیکی و پس از وزارت خزانه داری چهارشنبه اعلام کرد که آنها می توانید پرداخت حتی اگر آنها به طور معمول انجام نمی اظهارنامه مالیاتی.

بسیاری از مالیات دهندگان نمی خواهد که به یک فایل جداگانه ادعا با IRS خود را برای دریافت چک. قانون جدید هدایت خزانه به نگاه آمریکایی ها 2019 و یا 2018 اظهارنامه مالیاتی برای تعیین اینکه آیا آنها واجد شرایط برای پرداخت.

این سازمان به شدت در نظر گرفته شود فاصله پرداخت بر اساس 25.000 دلار درآمد براکت اما از آن نتیجه گرفت در روزهای اخیر است که در آن نیاز به قرار دادن چک در دسته های کوچکتر به دلیل آن شبکه نیست باید پهنای باند به موضوع بسیاری از چک در یک هفته IRS رسمی گفت. کندتر سطح شیب دار به نظر می رسید بیشتر کنترل رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>