IRS باید استفاده از تشخیص چهره را متوقف کند

[ad_1]

با فرا رسیدن فصل مالیات، سازمان امور مالیاتی افراد را تحت فشار قرار می دهد تا در ازای اینکه بتوانند طیف وسیعی از فعالیت های اساسی مربوط به مالیات را به صورت آنلاین انجام دهند، به تشخیص چهره مراجعه کنند. IRS یک شرکت خصوصی به نام ID.me (که قبلاً با نام TroopSwap شناخته می شد) را حفظ کرده است که ادعا می کند “تأیید هویت امن، احراز هویت و تأیید وابستگی گروهی را برای دولت و مشاغل در سراسر بخش ها ارائه می دهد.” IRS تنها آژانس دولتی نیست که با ID.me کار می کند. این شرکت ادعا می کند که به “27 ایالت، چندین آژانس فدرال و بیش از 500 خرده فروش نام تجاری” خدمات ارائه می دهد.

این به چند دلیل نگران کننده است. در کاغذ سفید 2022، این شرکت فناوری خود را به روش های گمراه کننده چارچوب بندی می کند. به طور خاص، ID.me رابطه بین دو نوع متمایز تشخیص چهره – تأیید یک به یک (باز کردن قفل تلفن با صورت) و شناسایی یک به چند (پلیس در جستجوی مظنونان جنایی با استفاده از فیلم‌های دوربین امنیتی و پایگاه داده mug-shot). در کاغذ سفید، ID.me تمام تلاش خود را می کند و پیشنهاد می کند که به خودی خود تشخیص چهره را انجام نمی دهد. این دو نوع متمایز از تشخیص چهره را تشخیص می دهد، و سپس بلافاصله به تعریف صریح «تشخیص چهره» تنها به عنوان شناسایی چهره می پردازد. به نظر می‌رسد ID.me با انجام این کار، خطرات فناوری‌های تشخیص چهره را – که به طور گسترده مورد انتقاد قرار می‌گیرند و با دستگیری‌های نادرست مرتبط هستند – تشخیص می‌دهد و می‌خواهند خارج از این مقوله فناوری دیده شوند. حرکت زبانی این شرکت برای فاصله گرفتن خدماتش از این اصطلاح تشخیص چهره باید در مورد قابل اعتماد بودن آن هشدار دهد.

ID.me همچنین نگرانی های مطرح شده توسط مطالعات دانشگاهی را کم اهمیت جلوه داد. به‌عنوان فردی که به‌عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در MIT، تحقیقاتی را روی سیستم‌های هوش مصنوعی تجاری که چهره‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنند، انجام داد، متوجه نشدم که ID.me نتوانسته است یک استناد برای ادعای خود ارائه کند که «مطالعات دانشگاهی اغلب با شکست مواجه می‌شوند. برای استفاده از اصطلاحات دقیق. ID.me به وضوح انگیزه بزرگی دارد – در قالب قراردادهای دولتی سودآور با بودجه مالیات دهندگان – برای از بین بردن هرگونه انتقاد از فناوری خود، و به نظر می رسد این دقیقاً همان کاری است که تلاش می کند انجام دهد.

اگرچه ID.me ادعا می کند که “مزایای قابل توجه” از استفاده از تشخیص چهره یک به یک حاصل می شود، این شرکت به اندازه کافی آسیب های شناخته شده خود را برطرف نمی کند یا عمیقاً با یافته های خاصی که نشان دهنده تعصب نژادی قابل توجه است، همانطور که در سال 2019 در ایالات متحده مستند شده است، درگیر نمی شود. گزارش وزارت بازرگانی به گفته موسسه ملی استاندارد و فناوری این وزارتخانه، تجزیه و تحلیل الگوریتم‌های تشخیص چهره یک به یک نتایج شگفت‌انگیزی داشت. تیم NIST می‌گوید نرخ‌های مثبت کاذب بیشتری را برای چهره‌های آسیایی و آفریقایی آمریکایی نسبت به تصاویر قفقازی‌ها مشاهده کرده است. بسته به الگوریتم فردی، تفاوت ها اغلب از ضریب 10 تا 100 بار متغیر بود. موارد مثبت کاذب ممکن است یک نگرانی امنیتی برای مالک سیستم ایجاد کند، زیرا ممکن است اجازه دسترسی به کلاهبرداران را بدهد. به عبارت دیگر، خطرات امنیتی ناشی از مثبت کاذب به این معنی است که شخص دیگری می تواند به اطلاعات مالیاتی شما دسترسی پیدا کند.

خطراتی که از تأیید هویت چهره یک به یک ناشی می شود می تواند افراد را از دسترسی به مزایای دولتی محروم کند. باعث بررسی بی مورد و همچنین اتلاف وقت برای پاک کردن نام خود از اتهامات نادرست کلاهبرداری یا سایر فعالیت های مجرمانه شود. و بیشتر. اتفاقی که در سال 2019 در بریتانیا رخ داد باید یک هشدار باشد: گزارش‌های متعددی از افراد تیره‌پوست در تلاش برای دسترسی به خدمات دولتی به دلیل نقص در تشخیص چهره منتشر شد. در سال گذشته در ایالات متحده، مردم مکرراً از فناوری تشخیص چهره شکایت کردند که آنها را تشخیص نداد و در برخی موارد مانع از دسترسی آنها به خدمات ضروری دولتی شد.

شناسایی بیومتریک مرتبط با خدمات دولتی فقط برای افراد رنگین پوست مشکل ایجاد نمی کند. داستان مردی از کلرادو را در نظر بگیرید که ماه ها نتوانست به مزایای بیکاری خود دسترسی پیدا کند، تا حد زیادی به دلیل فناوری ID.me. روند ثبت نام این شرکت همچنین احتمالاً مشکلات دیگری را برای افراد تراجنسیتی و ناسازگار با جنسیت ایجاد می کند، زیرا کاربران را ملزم می کند تصویری را از یک کارت شناسایی دولتی با یک عکس سلفی مطابقت دهند و همه به گواهینامه رانندگی یا پاسپورت دسترسی ندارند. با عکس هایی که نمایانگر جنسیت فعلی آنهاست.

فراتر از مثبت های کاذب یا منفی های کاذب چیزی مهم تر است – حق استفاده نکردن از فناوری بیومتریک، صرف نظر از دقت آن. فشار دولت بر شهروندان برای به اشتراک گذاشتن داده های بیومتریک خود با دولت بر همه ما تأثیر می گذارد – بدون توجه به نژاد، جنسیت، یا وابستگی های سیاسی شما. همانطور که در شهادت کتبی خود در کنگره به کمیته نظارت مجلس در سال 2019 به اشتراک گذاشتم، فناوری هایی که چهره انسان را تجزیه و تحلیل می کنند، پیامدهای واقعی و وحشتناکی برای زندگی مردم دارند.

همین چند ماه پیش، در اکتبر 2021، دفتر سیاست علم و فناوری کاخ سفید (OSTP) که ماموریت آن به حداکثر رساندن مزایای علم و فناوری برای پیشبرد سلامت، رفاه، امنیت، کیفیت محیطی و عدالت برای همه آمریکایی ها است. ” درخواستی برای اطلاعات در مورد استفاده های بخش دولتی و خصوصی از فناوری های بیومتریک صادر کرد. در حالی که OSTP از کارشناسان برجسته و افراد علاقه مند برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا و چگونه باید از تشخیص چهره (از جمله تطبیق یک به یک) و سایر فناوری های بیومتریک استفاده شود، درخواست می کند، چندین آژانس دولتی فدرال، از جمله IRS، قبلا نقل مکان کرده اند. برای استفاده از محصولات ID.me و استقرار آنها در عموم مردم آمریکا. مطابق با شرکت سریعID.me می گوید که اکنون توسط وزارت امور کهنه سربازان و اداره تامین اجتماعی و همچنین چندین آژانس فدرال دیگر استفاده می شود.

ID.me ادعا می کند که عدالت و عدالت را پیش می برد، با این حال، قبل از انجام بررسی، بحث و نظارت عمومی کافی، برای پذیرش فناوری خود فشار می آورد. مدیر عامل این شرکت همچنین از این ادعا که فناوری ID.me از تشخیص چهره استفاده نمی کند، تنها پس از یک ارتباط داخلی فاش شد که مهندسان آن از تشخیص چهره یک به چند برای تشخیص تقلب استفاده کرده اند، عقب نشینی کرد. همه ما باید نگران ارائه نادرست فناوری‌های بیومتریک باشیم که به دولت فروخته شده و توسط آن به کار می‌رود، زیرا این فناوری‌ها پیامدهای بسیار زیادی برای حقوق و آزادی‌های مدنی ما دارند. دولت ایالات متحده در حال حاضر این فناوری را بر روی شهروندان اعمال می کند – همه اینها در حالی است که قوه مجریه ادعا می کند در حال انجام تحقیقات معنی داری در مورد نحوه عملکرد دولت است. اگر مسئولان به هر حال اقدام به استقرار آن کنند، جستجوی اطلاعات درباره محدودیت‌ها و آسیب‌های این اقدام چیست؟

شعار ID.me این است که «هیچ هویتی را پشت سر نگذارید»، اما آنچه ممکن است نگران‌کننده‌تر باشد این است که دولت فدرال ممکن است وظایف خود را برای حفاظت از حقوق مدنی و آزادی مردمش پشت سر بگذارد. دولت های فدرال و ایالتی باید فوراً استفاده از ID.me را برای دسترسی به خدمات مالیاتی و مزایای بیکاری متوقف کنند. هیچ فناوری بیومتریک نباید توسط دولت برای دسترسی پلیس به خدمات یا مزایا به کار گرفته شود، البته نه بدون توجه محتاطانه به خطرات آنها، دقت لازم در آزمایشات بیرونی، و رضایت افرادی که در معرض سوء استفاده احتمالی، بهره برداری از داده ها و سایر آسیب ها قرار دارند. که همه ما را تحت تاثیر قرار می دهد

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma