ایران: تحریم های جدید آمریکا علیه ‘ایجاد برخی از مشکلات’; مذاکرات ممکن است با شرایط

ایالات متحده “حداکثر فشار” سیاست با هدف منزوی کردن ایران کار نمی کنند اما رژیم خواهد بود مایل به مذاکره اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازگشت به ایران و قطره تحریم های اقتصادی رئیس جمهور حسن روحانی روز یکشنبه گفت.

“البته تحریم ها به طور طبیعی ایجاد برخی از مشکلات, اما آنها نمی خواهند هیچ نتیجه عملکرد برای دشمنان” روحانی گفت: رسانه های دولتی روز شنبه. “حداکثر فشار شکست خورده است. ما در یک وضعیت بهتر در این منطقه در حال حاضر.”

روحانی گفت که او فکر نمی کند تهمت می خواهد یک جنگ با ایران به دلیل آن که “خراب کردن” خود شانس انتخاب مجدد.

در یک اتفاق نادر هر دو حزب تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت هشت گزارش تراز وسط قرار دارد با دموکرات ها در هفته گذشته برای حمایت از قانونی که محدود کردن رئیس جمهور را توانایی به راه انداختن جنگ با ایران. اندازه گیری است که می رود به خانه منعکس قانونگذاران’ نگرانی که آمریکا تنش با ایران تشدید می تواند به یک جنگ تمام عیار.

“من فکر می کنم آمریکایی ها نیست پس از جنگ از آنجا که آنها می دانند که چه آسیب آن می تواند آنها را انجام دهد” روحانی گفت.

ایران استراتژی ‘حداکثر فشار: کشتار قاسم سلیمانی

مذاکرات می تواند اتفاق اگر در آمریکا قطره فلج کننده تحریم ها و مطابق با تعهدات از طرح جامع اقدام مشترک مذاکره با دولت اوباما بین ایران و قدرتهای جهانی از ایران گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها برافراشته و در برابر برخورد در انتخابات دنباله و به عنوان رئیس جمهور کشیده ایالات متحده است.

ایالات متحده-روابط ایران رشد کرده است به طور پیوسته بیشتر در زمان اوج خود رسید در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن ایران قدرتمند ترین رهبر نظامی در ماه گذشته. ایران در پاسخ با حملات هوایی مقصر آسیب های مغزی به بیش از 100 سربازان ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اما بارها و بارها ابراز علاقه به برگزاری مذاکرات با ایران است. وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز به درخواست برای اظهار نظر در مورد سخنان روحانی.

روحانی گفت: ایران مجبور شد به مقیاس تعهدات خود به ایران و پس از احزاب دیگر به توافق تا به حال برای جلوگیری از دخالت خود را پس از ایالات متحده آمریکا برداشت. او گفت: ایران تا به حال به مقیاس تعهدات خود.

روحانی ابراز علاقه کمی در انتخابات آمریکا گفت: هیچ تفاوتی برای ایران بین دموکرات ها و جمهوری خواهان. تهران, گفت, مراقبت تنها در مورد منافع ملی خود.

“ما هرگز نشستن در میز مذاکره با یک موقعیت ضعیف,” روحانی گفت.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>